NEKA SME ZAEDNO!!!!

  • 1 248
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 708
zdravejte momicheta,
za mnogo godini na vsichki i dano novata 2006 ni donese samo radost na vsichki!!!!

Momicheta imam edna idea.Neka tuk da poglednem pozitivno i neka se dyrjim v techenie na tova kakvo stava s nas,kak vyvri bebepravenoto,kakyv e rezultata,dali lelichkata e doshla i tozi mesez ili zakysniava.....pyk dano vse po-chesto da ima novini che testa za bremennost e  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10.Neka sme zaedno,taka polojitelnata energa na vsiaka ot nas shte ni pomaga nadiavam se!!!!

Az sega chakam da mi svyrshi gadnoto techenie sled kurtaja i posle chakam redovnia zikyl i pochvame s opitite.Dano na kraja na 2006 vsichki sme s pylni koremcheta a niakoi ot nas veche s bebcheta v ryze.

Obichkam vi vsichkite i vi blagodaria che vi ima!!!!I ajde napylnete foruma sys shastlivi novini!!!!


P.S.Izvinete meche pisha na latiniza,ama tuk niamam kiriliza vse oshte

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Понеже е дългичко, а не всички обичат да четт на латиница, превод:

здравейте момичета,
за много години на всички и дано новата 2006 ни донесе само радост на всички!!!!

Момичета имам една идея.Нека тук да погледнем позитивно и нека се държим в течение на това какво става с нас,как въври бебеправеното,какъв е резултата,дали леличката е дошла и този месец или закъснява.....пък дано все по-често да има новини че теста за бременност е newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Нека сме заедно,така положителната енерга на всяка от нас ще ни помага надявам се!!!!

Аз сега чакам да ми свърши гадното течение след кюртажа и после чакам редовния цикъл и почваме с опитите.Дано на края на 2006 всички сме с пълни коремчета а някои от нас вече с бебчета в ръце.

Обичкам ви всичките и ви благодаря че ви има!!!!И айде напълнете форума със шастливи новини!!!!


P.С.Извинете мече пиша на латиница,ама тук нямам кирилица все още

Бимба използвай този сайт за "превод" от латиница на кирилица ->http://lat2bg.kredor.com

# 2
  • Мнения: 218
Да започна ли аз?
Както се вижда моята мечта се сбъдна преди 1 година и 4 месеца. Искам още една дете, но още ни е рано. Така, че пожелавам на вас, които мечтаят за бебенце успех и дано тази година да гушкате сладки, малки бебенца. Целувки на всички. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 7 107
Бимба, нека това място си остане ангелско. Тук е мястото за стъпване на крака и приятелско рамо. И в това си качество е особено полезен този форум.
Пък когато някоя от нас пусне характерна лентичка в подписа си, ние ще я видим и ще бъдем невероятно щастливи. За себе си съм абсолютно сигурна.
Когато аз самата започна отново с бебеправенето, ще пописвам чат-пат в ИСКАМ БЕБЕ, ще прочета разни полезни неща от бибилиотеката там. Предния път ми спести много тревоги наученото в ИСКАМ БЕБЕ.
   

# 4
  • Мнения: 37
Уж сме непознати,а сме толкова близки,поне аз така ви чувствам,нали момичета!?Присъединявам се към предложението на Бимба,защото топлината и чувството за вярна приятелска ръка тук са абсолютно реални.Прегъщам ви всички!

# 5
                   Момичета, и от моята лентичка се вижда, че мечтата ми се е сбъднала. Моето синче ми е 4-та бременност, имам 3 спонтанни аборта и напълно ви разбирам. Успех ви желая във всички начинания, най-вече бебенца  да гушкате в най-скоро време!

# 6
  • Мнения: 708
много се радвам че пишете момичета и сте пълни с оптимизъм.
Аз имам малка добра новина,кървенето след кюртажа най-накрая ми спря,та сега след 3 седмички се надявам на цикъл и после започваме да се трудим с мъжа ми:)
Обичкам ви и успех на всички.Айде напълнете форума с добри новини!!!! Hug Heart Eyes Peace

Lekaria mi kaza che 1 zikyl chakane bilo dostatychno,dali?? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 1 941
Ако си готова - Действай!!! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 067
Бимба, и аз имах Мисед в 13 г.с., но ми казаха да чакам 6 месеца, за да ми се възстанови организма напълно.

Консултирах се тук там, и ми казаха че и три месеца е достатъчно, 6-те ги давали за да може един вид и психически да се настрим за ново бебе и положителни емоции, а не за да ни е все още тъжно за предното.

Така че то си е до теб... ако се чувстваш готова... смело напред! И успех! Hug

# 9
Здравейте, момичета!
Идеята ми хареса!
При мен цикъла след кюртажа се възстанови, мислим да изчакаме още 1-2 месеца и започваме! Все още съм доста притеснена от случилото се, но както са казали хората - всяко зло за добро! Така че горе главите, искренно се надявам 2007 да бъде с добър резултат при всяка една от нас!
Поздрави и целувки! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 708
Браво Деси само така!!!!Моят съпруг казва че трябва да гледаме позитивно за да ни се случват позитивни неща.Аз днес ходих да си взема резултата от изследванията след аборта,но нищо не показаха-не знам дали да се радвам или да ме е яд че не са открили причината  Thinking.Хубавото е че ни казаха че след 2 месеца може да започнем с опитите,но все пак първо искам да я на контролен преглед и тогава..... luvbed

Успех на всички,мисля си за всяка една от вас! Two Hearts!!!Hajde vsichko s  EFP preggo
  :ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт