Може би напразни надежди от 2-ра чертичка

  • 15 220
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
На повечето тестове пише, че ако втората черта се появи след време, т.е. не в първите минути след като е направен теста, НЕ отчита бременност. Т.е. втора черта след десет минути не означава бременност. Да, има тестове, на които и на десетия ден не се появява втора черта, но има и такива, на които се появява бледа след десетина минути. Но чертичката за бременност порозовява още докато се прави теста ... Така, че моят отговор на въпроса е - не, за момента не сте бременни. Късмет!  Peace

# 16
  • Мнения: 57
izhojdajki ot komentara ti shte vmetna che nie pravim samo i edinstveno SureCheck nikoga nikakav drug. Do sega vinagi sa si izlizali na 100% otricatelni nito sled 1 den nito sled 1 sedmica sa se poqvqvali kakvito i da bilo dori nachenki na vtori cherti. Do onzi den.

# 17
  • Мнения: 2 802
Според мен е положителен ... просто нивото на ЧХГ е още доста ниско и за това не отчита веднага  Peace Изчакайте още два три дена и пробвайте пак ... Успех  Hug

# 18
  • Мнения: 57
Ot tvoqta usta v bojiite ushi  Praynig zashtoto veche mi idva da  #Crazy #Cussing out #2gunfire

# 19
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен,

Дано не са напразни надежди, но и аз мисля, че е положителен.
Аз също съм използвала само Sure Check и всички с изключение на един са били
без никакъв зачатък на втора чертичка. Онзи, единствения вече е с тригодишен
прекрасен резултат Grinning Grinning

Така, че късмет Praynig
 

# 20
  • Мнения: 57
 Hug Хем не искам напразно да се надявам, хем имам нужда да се надявам, защото толкова чакане и накрая някакъв лъч надежда и всичко пак да рухне... ужас

# 21
  • Мнения: 3 271
Не се отчайвайте надежда винаги има ако не сега то следващия път ще стане не трябва да се губи вяра.Още веднъж Ви пожелавам късмет и новата година да ви донесе тази така очаквана радост

# 22
  • Мнения: 57
Ooo далеч сме от отчаяние но е гадно. Особено като гледам на нея колко и е тежко и нищо не мога да направя.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
За да няма такова напрежение всеки ден дали ще я има или няма, по-добре изчакайте поне да се появи закъснение.Трудно е чакането, но само така резултата лъсва какъвто е наистина.
Стискам палци да се е случило вашето КОЛЕДНО ЧУДО и дай Боже да е така!

# 24
  • Мнения: 57
Сега даже говорихме с нея и решихме малко да успокоим топката докато не настъпи закъснението (дай боже)

Обещавам, че ще ви държа в течение и все пак ако някой който е минал през тези тест перипетии се появи може да подхвърли едно мнение.

# 25
  • Мнения: 273
Ooo далеч сме от отчаяние но е гадно. Особено като гледам на нея колко и е тежко и нищо не мога да направя.

Не искам да ви давам напразни надежди,но моя случай беше същият,аз си правих 4 теста и на всичките едва забелязах чертичката,а сега имам бебе на почти 5 месеца.Вярвайте и чудото ще стане.

# 26
  • Мнения: 2 802
Какво стана с теста ... имаме ли по-наситена втора чертичка  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 57
Не смеем да правим още. Утре по принцип трябва да и дойде и ще видим. За сега сме обнадеждени, понеже седмица преди да и дойде се започваха мъките. Болки в гърдите, яйчниците и т.н. Сега обаче нищо. Усеща само леко напрежение в гърдите, които доста наедряха обаче. Ходи до тоалетната през 20 мин, прилошава и и се вие свят, боли я главата.

Незнам какво ще се окаже, но дай боже... още два три дена и ще разберем.

# 28
  • Мнения: 57
Да не забравя и че подържа постоянно температура около и малко над 37 градуса

# 29
  • Мнения: 57
Ааа да и вчера забелязахме, че има течение.

Общи условия

Активация на акаунт