Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 дек. 2011, 08:27 ч.

6 малки кученца си търсят дом

• 688
  • 4
  •   1
Отговори
Кучето ми роди 6 малки. Не са с порода, но са много сладки Simple Smile За жалост няма как да ги гледам... Ако някой иска да си вземе кученце или има идея какво да ги правя, ще се радвам да ми каже Simple Smile Имам и техни снимки - който иска ще му пратя.

# 1
  • Варна
А защо допуснахте да имате кученца, като не знаете какво да ги правите? Кастрирайте си кучето и дано намерите отговорни стопани за малките.

# 2
Циганска история. Отвратително.

# 3
Искрено ви моля да не ги убивате или пускате на произвола на съдбата . Свържете се с някоя от организациите за защита на животните ,които биха ви помогнали за намирането на осиновители ( не само на територията на Бг)  или ги занесете в приют ако не можете да ги гледате ,но не ги убивайте или пускайте на улицата. И един съвет, кастрирайте си кучката . Безплатно е и по-полезно .

# 4
Кучето ми роди 6 малки. Не са с порода, но са много сладки Simple Smile За жалост няма как да ги гледам... Ако някой иска да си вземе кученце или има идея какво да ги правя, ще се радвам да ми каже Simple Smile Имам и техни снимки - който иска ще му пратя.

Аз искам! Аз искам! Моля, моля!  newsm17

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт