Имал ли е някой подобен проблем?

  • 3 120
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Много гадно! Изглежда и на нац. телефон нямат дежурни днес.  Mr. Green Дано утре успееш да направиш връзката - аз звънях направо на нац. телефон, казах, че ми е супер-спешно, дадоха ми тел. на този сервиз в Казичене и дойдоха още същия ден. Демонтираха бойлера, оправиха го и ни го върнаха на другия ден. Дано и при теб лесно да се оправят нещата.

# 16
  • Мнения: 6 214
А на телефона на "Господари на ефира" дали отговаря някой днес?  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 169
Открих им данните за София и за офиса в казичене.
ОФИС - гр. София



гр. София - 1532

НПЗ "Казичене - Запад" - офис и складова база

тел.: +359 (0)2 979 04 06; +359 (0)2 979 04 07; +359 (0)2 979 04 08

факс: +359 (0)2 979 04 02

GSM: +359 (0)887 512 201

e-mail: office.sofia@diplomat.bg

Звънях и никой не отговаря!  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
И на мобилните ли никой не отговаря?  newsm78
Празници, кво да правиш.  Mr. Green
А, сетих се още нещо - хората от сервиза тогава ми казаха, че трябва на тях да им се подаде официална заявка от Луковит, за да дойдат и съответно разбираш, че някой може да се замотае и т.н. а аз по принцип съм много настоятелен и доста нахален човек  Embarassed та звънях пак в Луковит, вече не помня в офиси ли, в сервиза им ли /от нац. телефон ме насочиха/ да настоявам веднага да подадат заявката ми за ремонт към Софийския сервиз.  Peace

# 19
  • Мнения: 169
Благодаря за разясненията. Сега ще видя какво е положението и в Луковит.
Иначе и на мобилните никой не отговаря.  newsm78

# 20
  • Мнения: 169
Свързах се. Говорих на националния телефон. Беше една жена. Много приятна.Записа ме и каза, че ще уведоми сервиза в София. Явно става въпрос за този в Казичене. каза ми да чакам позвъняване от тях. И сега съм в застой. Но пък светна светлинка.  Heart Eyes Скоро може и да имам топла вода.   

# 21
  • Мнения: 169
Дойдоха.  Hug
Оказа се изгоряла платка. Взеха ми талонче от гаранцията и записаха номера й. Ще ми поръчват нова от Луковит. Казаха 2-3 дни, да видим колко ще е !

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Ееее, радвам се!  Hug дано наистина стане бързичко!  Hug

# 23
  • Мнения: 169
Ще пиша, живот и здраве, как ще ми е бойлерът след това.

Общи условия

Активация на акаунт