Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Отново ви честитя Новата година, момиченца, и ви желая всичко най - прекрасно, много радост и смях да изпълнят домовете ви!

Честит рожден ден на Ниа!
Бъди много здрава и щастлива и февруари да ни зарадваш с едно прекрасно бебенце!

Честито и на всички имащи именници в семействата си!   bouquet

# 1
Честита Нова Година и от мен! Бъдете живи и здрави, обичайте се и бъдете обичани!
Този месец се надявам да бъде най- щастливия в нашия живот и да гушнем нашата бебка:))
Нека Господ пази всички ни и се грижи за нашите ангелчета!

# 2
Да ни е честита Новата година ,много здраве и късмет за всички ни . Hug Grinning

Честита Нова Година и от мен! Бъдете живи и здрави, обичайте се и бъдете обичани!
Този месец се надявам да бъде най- щастливия в нашия живот и да гушнем нашата бебка:))
Нека Господ пази всички ни и се грижи за нашите ангелчета!
Най -голямото щастие тепърва ви предстои. Hugще се гушкате живи и здрави .
Леко раждане мила !

# 3

Нека Новата 2012 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година на всички Вас момичета!

# 4
Честита нова година!
Дано през тази да не търсят пристан тук нови осиротели майчета, дано щастието се завърне при всички, доколкото е възможно! Живи и здрави! И вярващи!
NIA.M,  Hug и дано срещнете по живо по здраво радостта и смисъла на живота си!   bouquet

# 5
  • на дъното
Честита Нова Година,мили мамчета както на вас така и на цялото ви семйство!Желая на всички да сте много здрави, щастливи и в аптека да не влизате  Grinning

# 6
Честита Нова Година,мили дами!От всичко най-хубаво по много ви пожелавам!

# 7
  • Варна
Честита Нова Година!
Нека донесе навсички вас и семействата ви много здраве, щастие и любов! Всичко лошо в старата година да остане.
Nia.M леко и безпроблемно раждане, и да си гушкаш живо и здраво бебче!

# 8
  • София
Честита Нова Година,мили мамчета както на вас така и на цялото ви семйство!Желая на всички да сте много здрави, щастливи и в аптека да не влизате  Grinning

атакаа,а ние фармацевтите от глад ли да умираме. LaughingМайтапя се разбира се,
да сте здрави и много щастливи,да има само хубави новини и нови попълнения,но от живи и здрави бебчета!.и за нас си пожелавам ново попълнение тази година:)

# 9
  • Талант на 2012,2013 г.
Нека Новата 2012  да бъде светла и добра . И да ви дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая чиста и хубава година! Hug

# 10
За много години мили мами  HugНека ни носи само здраве, щастие и красиви моменти с най прекрасните  и обичани  хора      bouquet
NIA.M ,пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и да си гушкаш сладка бебка  Peace
angels_zg, Peace

# 11
Честита Нова Година, момичета! Нека да е здрава, спорна и щастлива.

Честити рожбички, на всички, на които не съм честитила  Embarassed. Да са им здравички и много да ги радват.

Честит имен ден на всички, празнуващи днес.
Ето и малка почерпка от моето вече почти голямо момче, по случай именния му ден:
.

Зори,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed.

Хич ме няма в писането вече, но ви чета.
 Hug Hug Hug

# 12
  • Талант на 2012,2013 г.
Честит имен ден на всички празнуващи...

Честит имен ден и на твоето голямо момче, Vesela- az ! Hug

# 13
Веселче, нещо много хубаво ми се струва че забелязват очите ми.  Grinning Добре, че писа, за да го забележа.  Heart Eyes
Честит имен ден на порасналото ти именяче, както и на Дарко на Светлето и всички Дари и Бобчовци/Дарковци, които си имаме тук!   bouquet Heart Eyes
Зори, каквото ти е на сърце, ти го желая от все сърце!   bouquet

# 14
Веселче, нещо много хубаво ми се струва че забелязват очите ми.  Grinning Добре, че писа, за да го забележа.  Heart Eyes

smile3521  Heart Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт