СПАМО-ЧАТ (02.01.2012-08.01.2012) - Ре-Ре-Анимираща тема

  • 5 306
  • 321
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 438
   За много години! Да сте живи и здрави, весели и доволни от живота, и вие и семействата ви!

   Поздравявам малко със  закъснение, обаче за съжаление баш по празниците бях жестоко болна. Тъпа работа...

# 46
  • Мнения: 75
Целокупно народът се е натръшкал болен, факт. Пф. Аз също се сополивя и кашлям, ама дано не стане по-зле, че почне ли веднъж.. нЕма спиране

# 47
  • София
  • Мнения: 3 249
Сис,  Hug

Ирисче,  Hug Какво го закъса? Дано вече си добре и никакво боледуване повече Naughty Не разрешавам и толкова!  Laughing

Фуриииииооооооо,  Crossing Arms Да не ми разваляш имиджО, чуваш ли?  Naughty  Едните цигари си имах и тях отказах. Днес и утре - два дни.  Laughing  Да видим колко ще издържа  Whistling

Залагания?  Wink  Победител би бил този, който заложи накъде около 12-13 часа днес, ма да видим  Whistling Blush

И да знаете, че стомахът още ме боли, ям мнооооого бавно и в минимални количества - през два часа по солета, като бебе. Баси колко опасен може да е един нищо и никакъв домашен кекс, не е истина просто.  Joy

# 48
  • Мнения: 21 438
   Абе ужасТ, какви бяха тия вируси, три пъти за декември, откачих от болки в гърлото. А имах такива хубави планове за разходки и представления с дребното, а си седяхме все в къщи...
  Да ви се похваля, обаче, направих и нови неща за куклената къща от полимерна глина

http://1.bp.blogspot.com/-M93Cxgzdg80/TwKwn4_hq-I/AAAAAAAAAFk/9l … M0V18/s1600/2.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-wFK8FHruylA/TwKwmv1rP4I/AAAAAAAAAFc/Te … q8B5c/s1600/1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-5s5PzCvtOMw/TwKwr2sUD7I/AAAAAAAAAF0/PZ … ni4bc/s1600/6.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-uWfCXp9gXno/TwKwppujjiI/AAAAAAAAAFo/si … _PRz8/s1600/4.jpg

Да има за куклите да папкат.

# 49
  • Мнения: 75
Iris, уау Grinning Голямо играчка трябва да е било...

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
Леле, Ирисче, това е наистина УАУ! Браво!  bouquet  Страхотно си се справила. Simple Smile На мен ми пречат ръцете, хич ме няма в такива пипкави работи.

# 51
  • Мнения: 21 438
  Ами аз обичам от дете да правя такива работи, дребнички... то се събраха цели кутии. И на блог ги направих, можете да го разгледате в подписа ми... Засега още не съм овладяла как точно се блогърства обаче.
  Хлапето засега проявява интерес и си играе. Нимче, ти имаш момиченце, нямате ли куклена къща?

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Моооон, казвай бързо ще ги спираме ли? smile3546 Днес още не съм пушила, да знам как да се настройвам психически  Simple Smile Wink

Аре да ги. Mr. Green
Аз вчера изпуших 2 кутии, днес поне няма да си пуши хич ... от утре ще стискам зъби...

Друго и аз като теб, нямам за отказване  Whistling

Добро утро на всички  Hug Hug Hug

Добре беееее, аре ще се пробвам... да ги откажа... цигарите де, за другите пороци си знаете, че нямам за отказване ...  Innocent 

 Whistling Mr. Green

Да бе да  Whistling  Mr. Green

 Whistling Whistling Whistling

Ирис, ЧНГ!!! Здраве и всичко най-хубаво ти желая, на теб и цялото ти семейство!!! Heart Eyes Hug
А красотите, които си сътворила са невероятни   bouquet

И аз като Ним, нямам нерви и талант да се занимавам с такива неща ... но пък искрено се възхищавам на тези, които го умеят Hug

# 53
  • Мнения: 1 081
Ирисче  Hug страхотно си се справила, адмирации  Crazy    bouquet

Силве,  Heart Eyes тенкю за инфото слънце  Hug  Heart Eyes

Аморе,   Heart Eyes нема да пушиш повече щот ща бия да знаеш  Naughty  Whistling

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не пуша бре ... има няма няколко часа  Joy
Ним, къде си ти... като чу, че ги спираме и изчезнА  Joy

Ти как си, мила моя? Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1 081
Прекрасно съм  Crazy  Party  Flutter  Heart Eyes

Вчера мързелувах.. цял ден се разхождах по пижама а вечерта си направихме пижамено парти с децата  Mr. Green

Музиката на 6 танци.. по едно време идва стефи и ми носи бележка, на която пишеше *намали малко*  Joy Joy Joy

Та така  Whistling

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
   Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Това да се чува  Mr. Green Heart Eyes Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 3 249
Дейзи, супер яко това с пижаменото парти. Simple Smile Мен още ме боли стомахът, аз вчера цял ден се мъкнах у нас мрънкаща и крива. И изгледах де що можахме да свалим детски.  Whistling  Привечер се разходихме до Технополис ей така - на зяй пазар и се оказа, че хората сериозно са яхнали следновогодишните намаления и пазаруват, не се шегуват.

Мон, още съм тук и съм още в играта. bowuu Сложното ще е като изляза на обяд какво ще си правя с ръцете  Laughing  Обаче ако стана 100 кила, щИ пратя половината на теб да ти тежат на съвестта и на гъза  Joy

Ирисче, моето дете играе предимно и основно с колички. Лятото бяха 106 броя, ама от тогава сме купували много нови, само за Коледа са десетина (общо баби, лели и от нас) и сигурно вече има към 150. Има един шкаф с 4 чекмеджета, от които две са съвсем пълни с коли, а едното - до половината Laughing

Имаше една кукла, сложи я в черен плик и я подари на едни съседи с момиченце на 2 години Joy  Сега за Коледа майка ми й купи русалка и Барби (класическо Барби като онези, за които аз мечтаех навремето) - ми среса го и го метна някъде и не се видя това Барби повече. Подозирам, че и то ще иде в черен плик за някое приятелче след време...  Whistling

Да му мисли зет ми, живот и здраве! Аз ще купувам коли играчки, а той какви ще й купува, не знам  Mr. Green

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Мон, още съм тук и съм още в играта. bowuu Сложното ще е като изляза на обяд какво ще си правя с ръцете  Laughing  Обаче ако стана 100 кила, щИ пратя половината на теб да ти тежат на съвестта и на гъза  Joy

 Crossing Arms

 Joy Joy

Tова с нямането къде да си сложиш ръцете и какво да правиш с тях е най-ужасното от цялата работа ... ама се свиква в един момент... надявам се Mr. Green

Колкото до яденето... мен май ме избива повече на пиене, отколкото на ядене липсата на цигари... Crazy Whistling... което е не по-малко лошо  Joy

# 59
  • Мнения: 35 960
само минавам *чува се тропкането на скромните ми копитца #40 по монитора*

Общи условия

Активация на акаунт