С шкембе си е най - добре - 11

  • 40 388
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Привет момичета  Hug
Гледам няма нови попълнения, и ще започна вече да се сърдя че ме оставяте тука да се ширя самостоятелно:)
Първата фетална мина, и макар да е все още много мъничко човечето на първо четене е със здраво сърчице и всичко е както трябва  newsm44
Пуснах и БХС, който също е ОК. Сега ми остава да дебелея и живот и здраве 20 седмица пак.
Някой да има представа Доц. Павлова колко време предварително записва за ехокардиография? Може би месец, ама направо ще си звънна да питам в болницата.
Това е, отчетох се:) Малко си отдъхнах, че много ме беше страх.
Не сме ние като другите хора. На никой за нищо не вярвам вече, пък ако ще и най-голямото светило на лекарски небосклон да е. Малко завиждам на другите мами около мен колко са спокойни, те пък от своя страна мислят че се втелясвам като ходя до София за тези прегледи, но никой не смее да ми го каже лично. Много се дразня като започнат, бъди щастлива, усмихни се, защо не се радваш повече, ей такива... и аз полудявам! За тях всичко което се случи с другото ни детенце е едва ли не лош сън който вече трябва да съм забравила и да продължа напред. Те не са виновни че не ме разбират, но нямам нужда и от съветите им. Изкривила съм се нещо. Само с мъжа ми и тук ми се пише за бебо. А с никой друг не ми се говори за това. Той сподели че и с него е така. Вече започва да расте тумбака и няма как, трябва да оповестя, ама хич не ми се иска.
Някоя друга мама, ако може да сподели как се е чувствала по време на бременността си след загубата... само аз ли съм такава кривотия?
Айде момичета:) 
Хубав ден от мен!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравей миличка  Hug Много се радвам за прегледа и БХС-то  newsm44 само такив ановини да ни носиш. И да наистина не сме, като другите... моите приятелки ме гледаха, все едно съм луда някаква, колко съм се била втелявала, що съм ходила чак в София и темподобни глупости. Истината е, че само ние си знаем колко много ни коства да износим тези така желани бебета. Не си само ти кривотия  Mr. Green аз в началото толкова се страхувах, че бях винаги в лошо настроение и се карах на хората около мен, докато не се затворих в нас и не контактувах почти с никого. Така се чувствах добре, защото глупостта на хората ме дразнеше. Пък и как м еуспокоявах само ... споко всичко ще е наред, да ама аз се притеснявам бе хора - разберете. Ама - нейсе. И така Светла си стоеше в големите жеги под климатика, и гледаше сериали  Crazy
Всичко, което чувстваш в момента е повече от нормално, бъди сигурна. Човек преживял веднъж нещо такова, каквото ние, винаги ще гледа да направи всичко възможно по силите си следващия път - само и само да не с еповтори. Така, че действай смело. Нека Бог е стеб и да дариш живот на едно прекрасно живо и здарво бебе. Пази се много, че гадни вируси има.
Рали, къде си душко и ти  Heart Eyes

Момичета, ние сме добре, с изключение на това, че минали месец /незнам далив и писах/ в едното бъбрече откриха задръжка. Сега всеки месец ще пускаме стерилна и обикновенна урина. Март месец идва една доцентка нефроложка от софия и ще ходим при нея.  Praynig се да ми е добре детенцето.

Вие как сте мацки?
 Hug Heart Eyes на всички!

# 47
  • Мнения: 991
Неутешима, радвам се за вас!  Hug Дано всичко до края мине безпроблемно!  Praynig
Нормално е да се чувстваш странно, все пак и хормоните си бушуват, тъй че както и да се чувстваш е нормално според мен. А относно страха, не мисля че е нормално да НЕ се страхуваш, все пак сме разумни хора.  Hug

Светле, дано тревогите ти да са неоснователни!  Praynig
Не знам дали съм ви споделяла, че седмица след като се прибрахме с малкия от Майчин дом и ми звънна една доцентка и докато ми се представяше и ми обясняваше точно за какво ми се обажда просто ми изстина всичко! Какви истории се завъртяха през главата ми не е истина. Ходихме веднъж да му вземат кръв от петата, веднъж от вена, както се оказа всъщност, от главата му и все нещо не беше наред. Хем не пие хапчета, хем показателите не са съвсем наред, нещо за щитовидната жлеза ставаше въпрос. И в крайна сметка последния път ме обнадежди, че май нищичко му няма. Щом имал зъби, значи е наред. И така сега след годинка сме на преглед и се надявам искрено да ни каже да не ходим повече, че самия факт, че трябва да се занимаваме с това, въпреки че аз бях убедена, че му няма нищо, си е кофти.
И така ...

Чакам още добри новини, трябва да се пълни групичката вече!  Hug

# 48
  • Мнения: 1 574
Лили,Светле ,всичко ще е наред мили мои с дечицата  ви . HugНяма как да сте напълно спокойни ,но съм сигурна ,че няма да имате проблем.
А на Неутешима ,мога да кажа ,че аз бях много зле през цялата бременност ,и от страх чак болки имах ,докато родя ,така че не се плаши мила ,ние вече не можем да се сравняваме с другите ,рано или късно ,болката от загубата на децата ни ще се отрази на физическото или психическото ни състояние.
Аз вече разбирам за какво става въпрос по себе си и по милото ,но какво да се прави ,не може да погребеш детето си и нищо да не ти стане .
Аз също тук като пишех като бях бременна се чувствах в мои води ,чудех се на оптимизъма на другите бременни ,но вие и този форум ми давахте кураж и надежда ,че и аз мога да имам живо и здраво бебе ,за което ви благодаря ,няма по искрени хора от вас ,тук видях какво е да се радваш за друг човек ,и да се молиш за него .
Много се разчуствах и спирам до тук .И нека има за всички желаещи положителни тестове ,че Неутешима да не е сама.
Рали давай отчет бързо?
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug luvbed EFP preggo  ylinfant

# 49
  • Мнения: 1 056
Я ,да драсна  два реда  Mr. GreenНеутешима я не им обръщай внимание.Живот и здраве като родиш, е тогава ще видиш каква глупост ще чуеш.Не го носи на ръце ,ще го разглезиш,не го слагай да спи при вас на спалнята ,не е хубаво .Абе яяяяяя .На всички черта .Нося си го ,когато си искам, мачкам го , спи при нас с баща му и ми е толкова хубаво  LaughingПрави това което искаш и чувстваш .А за Павлова я  се обади по раничко ,че там има наплив от години  Peace Стискам палчета  и такава  кривотия си готина  Laughing
Светленце, айде бе мило искам да си пишем и на други места .Много ми липсваш .Няма с кого да се шегувам ,скука е така .Ама ако не пишеш ще ти досаждам  hahahaЛудетиноооооо чакам чули  Mr. Green LaughingИ всичко ще е наред с малка Дани  Peace
Куини, приготвили балоните и тортата hahahaМомчето има  ден-ден скоро  newsm53. И Бобчо ,ще е пушка няма да се косиш  Peace
Кроелка ,да го намачкаш тоя малък звяр къде изяде цялата ти къща  hahaha JoyЛелееее като се сетя за обиколниците и с глас се смея  hahaha
Наш Георги е добре тия дни нещо много взе да се върти и да сложа памперс стана мисия невъзможна  Mr. GreenЗабива си петата на единия крак и се върти ,надига тялото си все едно прави мост Laughing абе шило голямо  LaughingСутрин ми креши още в 5 сутринта в ухото, а аз му се моля айде бе мамо само 5 минути ,а той още повече викове и ми бърка в очите  hahahaта така с нас .Хайде пак ще пиша, гушки милинки  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 574
Диде ,целувки на Жорко  Heart Eyes.
Неутешима само такива добри новини до края. Hug

# 51
  • Мнения: 98
Ех, толкова сте мили всички  Hug
Благодаря ви мили момичета, писано ни било да бъде заедно в лошо и хубаво. И макар съдбата да ни събра по най-жестокия начин, все пак намираме начин и да се усмихваме заедно  Hug Hug Hug
Хайде чакам нови кандидат мами (макар да нямам нищо против и бившите кандидатки и настоящи родителници  Crazy
Прегръщам вииии  Heart Eyes.
Светле, Куини, сигурна съм че всичко ще е наред   thumbsup
Диде, Кроелахай  Hug

Аз също тук като пишех като бях бременна се чувствах в мои води ,чудех се на оптимизъма на другите бременни ,но вие и този форум ми давахте кураж и надежда ,че и аз мога да имам живо и здраво бебе ,за което ви благодаря ,няма по искрени хора от вас ,тук видях какво е да се радваш за друг човек ,и да се молиш за него .
Много се разчуствах и спирам до тук .И нека има за всички желаещи положителни тестове ,че Неутешима да не е сама.
  202uu  Hug

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 18:07 от neuteshima

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Куинче  Hug и с Бобо всичко ще е ок!

Момичета  Hug  Heart Eyes
Диде  Hug
Ралиииииии, къде сиииииии  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 309
Здравейте момичета,
Неутешима браво за добрите резултати,само такива да носиш до края Hug
Светле,Кроелка тука съм пазя леглото и почивам.Малко ми е трудно защото детето си е още в къщи но от понеделник тръгва пак на градина така че ще си почивам по качествено.На преглед за втората фетална съм на 22 февруари така че тогава ще имам повече новини.
Светле мисля си че ти беше със секцио,искам да попитам мамите които са имали вече едно секцио и след кратък период нова бременност,нормално ли е да усещам тежест ниско долу.Не мога да го определя точно но е доста неприятно усещане има и лека тъпа болка.Увеличих си приема на магнезия но забелязвам че това се получава когато стоя повече време в седнало положение.
Да ви кажа момичета направо се шашкам за най малкото все едно ми е първа бременност.Не помня нищо от предните две,все едно никога не съм била бременна,единствения плюс е че доста рано усетих ритниче,преди месец някъде беше просто като пърхане и пулсации а напоследък си станаха отчетливи ритничета.
Момичета много  Hug Hug Hug благодаря ви че ме мислите

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Рали, най-сетне писа  Heart Eyes
Значи аз забременях точно година след 1-то секцио. Да това е нормално което усещаш. Пий си магнезия и не стой много седнала. Аз от страх от контракци и руптура, почнах гинепрал да пия. А инъче и 3х1 но-шпа. Ако ме заболеше повече - включвахме и бусколизин. Правила съм магнезия дори 4х2 и но-шпа 3х2. Ей така си откарах  и аз цяла бременност с шепите лекарства и страх. Аз обаче си спомням абсолютно всичко, така, че ако има нещо - просто ме попитай  Hug Почивай си милинка и се пази.

# 55
  • Мнения: 309
Мерси много Светле,
аз по принцип след серклажа съм на магнезий и но-щпа,но от вчера си завиших малко дозите.След маниполацията нямах никакви оплаквания затова ми бяха изписани магнезии 2 по 1 и но.щпо 3по 1,но с уговорката че ако имам нужда мога да пия от но-щпато 3 по 2 на ден.
Аз се стремя да не мисля за това че от второто секцио до тази бременност бяха минали само 7 месеца,гледам да мисля позитивно,но в някои моменти просто и аз се вкарвам във филми.Благодаря ти още веднъж и въпреки че не пиша често ви следя редовно надявам се когато малкия тръгне на градина да ми остава повече време за да се включвам. Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 991
Рали, няма да се плашиш!  Hug Сега като попита и се сетих, че и мен в началната бременност ме болеше и постоянно ме беше шубе. Всичко ще бъде наред, не се притеснявай!  Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Neuteshima радвам се, че резултатите ти са добри и въобще не се вързвай на хорските приказки и коментари. Като не му е минало на някой през главата няма как да те разбере.
R@li точно така, мисли позитивно.
Светле дано всичко е наред при бебка.
Куинче дано и при Бобо нещата са наред.
 Hug- ки на всички!

# 58
  • Мнения: 1 574
 newsm38 newsm59 nbirthday newsm67 Gift[/size
Честит първи рожден ден на Божидар !
Много здраве ,щастие и късмет през целият му живот !
Лили весело посрещане на празника .  Hug  bouquet
Да го нацелуваш здраво от мен  Heart Eyes 

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 10:31 от kroelahai

# 59
  • Мнения: 1 056
Бобчо,честит рожден ден  newsm59 dance  bigdance2 Да си много, много щастливо и весело детенце ,а мама да изпълнява всичките ти желанея  Laughing
Куинче, да ти е жив и здрав и само радост да ти носи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт