Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Мнения: 474
Здравейте,пиех Ясмин в продължение на 1 година и преди два месеца реших да ги спра,първият ми цикъл след прекратяване на хапчетата дойде с 7 дневно закъснение,и беше доста обилен,сега вече чакам втори цикъл и той също закъснява вече със 7дни,не съм бременна.Искам да попитам нормално ли е това,като преди да започна да пия Ясмин цикъла ми е бил редовен,и кога би трябвало да се нормализират нещата?

# 1
  • Мнения: 2 445
Здравейте!

Понякога се счита за нормално да има промени в менструалния цикъл поне до 7-8 месеца след спиране на противозачатъчните, тъка като действието на противозачатъчните е строго индивидуално за всеки.

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ Болница "Д-р Щерев"

Редакция на ключовите думи на тема



Общи условия

Активация на акаунт