Обичам Клюкарника и все в него се вра:):):)!!!

  • 4 514
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 234
Някои хора трябва да се научат да са по-позитивни и с повече чувство за хумор. Помага много за събралото се напрежение през деня.  Mr. Green

И сексОТ е в криза  Whistling

# 46
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Някои хора трябва да се научат да са по-позитивни и с повече чувство за хумор. Помага много за събралото се напрежение през деня.  Mr. Green

И сексОТ е в криза  Whistling

Съчувствам! Sad

# 47
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Интересното е , че влизайки в Спама не си открила човещината, добротата, милото отношение между момичетата, а акцентираш върху начина на правопис... ooooh!

# 48
  • Мнения: 234
Но,виж "приятното разсейване" не е  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 11
Някой май редовно влиза в спама, ама не си признава, като гледам колко запознати има със спамския стил  Laughing  Иначе си мисля, че много мацки си общуват по този начин в реалния живот, но в бг мама повечето са интелигентни, не муфтят храна, а ядат само скариди и хайвер, и слушат Моцарт преди заспиване  Mr. Green

П.П. Както някой писа по-напред, клюкарника е душата на мамата  Peace

# 50
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Интересното е , че влизайки в Спама не си открила човещината, добротата, милото отношение между момичетата, а акцентираш върху начина на правопис... ooooh!



Ами, аз съм влизала точно 3 пъти и съм прочитала по 2 странички максимум. Явно на такива моменти съм попадала. Сигурно наистина сте много добри, но това прави впечатление на пръв поглед.

# 51
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Черен при това...  Силвенцето.../ хайвера де/ Mr. Green

С Клюкарника Мамата диша... newsm10

# 52
  • Мнения: 11
Да, пропуснах за черния, и то от белуга  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 234
Всеки е свободен да пише както си иска . Peace

Има си тема за правопис,радвайте ни се там   Laughing

# 54
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Някой май редовно влиза в спама, ама не си признава, като гледам колко запознати има със спамския стил  Laughing  Иначе си мисля, че много мацки си общуват по този начин в реалния живот, но в бг мама повечето са интелигентни, не муфтят храна, а ядат само скариди и хайвер, и слушат Моцарт преди заспиване  Mr. Green

П.П. Както някой писа по-напред, клюкарника е душата на мамата  Peace

Много ги разбираш нещета, спор няма! ooooh!
Хич даже не твърдя, че съм по-интелигентна от който и да било.

# 55
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Интересното е , че влизайки в Спама не си открила човещината, добротата, милото отношение между момичетата, а акцентираш върху начина на правопис... ooooh!



Ами, аз съм влизала точно 3 пъти и съм прочитала по 2 странички максимум. Явно на такива моменти съм попадала. Сигурно наистина сте много добри, но това прави впечатление на пръв поглед.

Когато влезеш следващият път да почетеш... почети повечко. Може пък да откриеш някъде там и себе си...

Клюкарникът без Спама е немислим... Peace

# 56
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Всеки е свободен да пише както си иска . Peace

Има си тема за правопис,радвайте ни се там   Laughing

Естествено, че е така. Уважавам това право на всеки.
Но мисля, че и аз имам правото да ви се радвам където си поискам. Peace

# 57
  • Мнения: 11
Някой май редовно влиза в спама, ама не си признава, като гледам колко запознати има със спамския стил  Laughing  Иначе си мисля, че много мацки си общуват по този начин в реалния живот, но в бг мама повечето са интелигентни, не муфтят храна, а ядат само скариди и хайвер, и слушат Моцарт преди заспиване  Mr. Green

П.П. Както някой писа по-напред, клюкарника е душата на мамата  Peace

Много ги разбираш нещета, спор няма! ooooh!
Хич даже не твърдя, че съм по-интелигентна от който и да било.

Аз не виждам да съм се обръщала към теб  Peace

# 58
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Ма моля ви са, ба? Намирам и още как! За тфа питам за теста.

# 59
  • Мнения: 6
Тцтцтцтц ейййййййййййййййй все ще се намери някой да развали темата.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт