Сънува ли ли сте детето си, преди да бъде родено?

  • 34 441
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
Сънувах я няколко пъти.Като в повечето случаи сънувах по-голямо дете...

# 31
  • София
  • Мнения: 67
Не съм го сънувала изобщо - нито бебето, нито че съм бременна, нищо.
И слава Богу, че такъв красив нямаше как да си го представя Laughing Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 685
Сънувах дъщеря си 2г. преди да забременея. Като я гледам, доста точен е бил сънят ми. И до сега не мога да си го обясня.
Иначе, докато бях бременна какво ли не сънувах за раждането, но бебето - не.

# 33
  • Мнения: 46
Тази нощ сънувах дъщеря си че съм я родила и е с тъмна косичка и сини очи

# 34
  • Мнения: 780
Не съм сънувала нито бъдещото си дете, нито самия процес на раждане/не, че знаех какво представлява/...Не съм се вълнувала много, най-вероятно... Laughing

# 35
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Сънувах го бебето няколко пъти, както и, че раждам. Самото раждане обаче го прескачах в съня ми, може би защото не знаех какво е това  Simple Smile А детето го сънувах под какви ли не форми на извънземен, животински и тем подобни изкривени видове  Grinning Няма да забравя колко пъти се препотих една нощ, когато сънувах, че раждам в леглото и детето ме поглежда, и ме пита - мамо, мога ли да легна до теб...сега ми е смешно, ама тогава ме побиха тръпки  Laughing

# 36
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
обикновено от сънищата не помним подробности, така че не знам дали бихте могли в съня си да видите детето си

Не е вярно това. Много хора, включително и аз, сънуват детайлни и цветни сънища.

# 37
  • Мнения: 158
Няколко месеца преди да забременея сънувах,че имам момиче-Михаела.Бях решила,че ако имам момиче ще се казва така.Да,но в мига,в който разбрах,че съм бременна бях сигурна,че ще имам момче.Така и се оказа. Laughing

# 38
  • Мнения: 1
Тази нощ за пореден път сънувах неродения си син,но различното този път беше че го прегръщам и го оглеждам целия Grinning Беше толкова хубав и с така исканите от мен сини очи на баща си(пак се развълнувах като се сетих),но нещото,което ме накара да не заспя повече,беше името!Мъжо го бил записал без да ме пита "Марин",а не както мислим"Мартин"?Не знам дали да не помисля за първото Thinking
Инак един път го кърмех и бях мн.щастлива,щото ще ми е за първи път Laughing
Абе,то нормално било,ама аз може и да полудея с тия сънища,а има още 2 месеца #Crazy
Приятни сънища мами  bouquet

# 39
  • Мнения: 69
В началото на бременността ми сънувах, че имам момченце. Беше голямо колкото педя, хм странно  newsm78, и можеше да ходи. Както си подскачаше по една тераса изведнъж се промуши под парапета, падна долу и изчезна. Доста тъжно ми стана тогава.

# 40
  • Мнения: 2 231
Не съм сънувала нищо предварително, за нито една от двете ми дъщери  Peace

# 41
  • Мнения: 646
Сънувах го няколко пъти,но по-често сънувах самото раждане и аха да го гушна и се събуждах.  Crossing Arms Laughing

# 42
  • Мнения: 3
Сънувах сина си, когато бях бременна с него - едно малко, сладко, бяло момченце. Точно такъв се роди.

През октомври ми закъсня с 10 дена. Направих си два теста и двата излязоха положителни. Много се зарадвах. На другата вечер лежах в полусънно състояние пред телевизора и видях прекрасно 2-3 годишно русо момиченце. То се обърна към мен и ме погледна  в очите окуражително - сякаш ми каза - Не се страхувай! Всичко ще бъде наред!
На сутринта ми дойде.  Но знаех, че всичко ще е наред.
На следващият месец получих подарък - две чертички на теста.
Откакто съм бременна няколко пъти сънувам момиченце - първият път жизнерадостно 4 годишно, с руси опашчици, а напоследък два пъти малко, няколко месечно момиченце.

# 43
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Сънувала съм няколко пъти, че раждам и точно щяха да ми го дадат и хоп някой ме събуждаше #Cussing out така че лицето му си оставаше загадка.Винаги се събуждах с изтръпнали крака-явно ме е боляло насън  hahaha

# 44
  • Мнения: 31
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами! Аз съм нова тук, но смятам че темите са страхотни и си заслужава да се обърне внимание на всяка една  Simple Smile
Лично аз сънувам всяка вечер- бебета.....незнам дали моето или ....Искам да кажа, че откакто съм бременна, сънищата ми са много несвързани ,объркани и свързани с бебето ...Понякога са много страшни Sad МОже би е защото постоянно го мисля  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт