Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 096
  • 3 051
  •   4
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 22 827
Сигурно пише някъде, но.... лятото как действате?
Аз спирам.

# 1 501
  • София
  • Мнения: 803
И аз не правя процедури през лятото - май месец е последния, през който правя и след това октомври. Лятото си махам косъмчетата,  които са упорити и все още се появяват Simple Smile с нормален епилатор.

# 1 502
  • Мнения: 29 310
Аз правя една преди морето. Понеже съм си бяла и много не ме хваща тен, не ми е проблем, но все пак е леко по-тъмна кожата и малко ми се зачервява. След 2-3 часа минава. Тази година ще пробвам с по-ниска степен, напр. на 3. Peace

# 1 503
  • София
  • Мнения: 562
Да се завърна и аз с отчет тук. След 6 процедури по график през 2 седмици - вече съм на останали:
около 10% косморля по краката, 30% мишници и най-слаб ефект на бикини зоната, но те и там са с 1 святкане по-малко. Днес мисля да си се светна от чиста лакомия навсякъде за 'колкото повече, толкова повече' Innocent и после явно ще си се боря с мишници и бикини.
Доволна съм, кожата на краката ми е мекичка и гладка, а хартисалите косми са нарядко и малко. В ръцете се загледах, но аз съм светла със светли косъмчета там и не мисля,че ще се случи кой знае какво, та не се захващам. Успех на всички!

# 1 504
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Здравейте. Записвам се и аз в темата. Направих си труда да прочета 10,15 страници назад мненията, за да не питам написани отговори. Добих представа за доста неща. Сега остава да избера модела...марка мисля да е Филипс, но и попаднах на един BRAUN IPL BD 3001 и той не ми се вижда лош...има 8 степени на сила. Епилирам се с епилатор цялото тяло без интим...там все още бръсна ,че при всеки опит за епилация беше кошмар с пъпки и вътрешни косми. Много са ми дебели и черни там космите. Това е причината да се ориентирам към фотоепилатор, ще го ползвам главно за тази зона...пълен интим и може би подмишници. Може би е късно, че идва лято...плаж...море ...тен...аз ставам много черна, но тази зона си остава бяла, така че не вярвам да е проблем да го ползвам и лятото. Преди съм ходила на фотоепилация на подмишници в салон, но там слагаха гел по време на епилацията...вие не ползвате такива неща, нали?

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 17:19 от amaru2

# 1 505
  • София
  • Мнения: 562
Не, никакви гелове и мазила. Обръсвам се, подсушавам и святкам

# 1 506
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,искам да попитам:вече приключих с 3-та процедура, пак ли се продължава през 2 седмици и другия ми въпрос е как стой въпроса със солариума понеже се затопли и вече ми се иска тен Innocent

# 1 507
  • Мнения: 22 827
Здравейте момичета,искам да попитам:вече приключих с 3-та процедура, пак ли се продължава през 2 седмици и другия ми въпрос е как стой въпроса със солариума понеже се затопли и вече ми се иска тен Innocent
Продължава се до 8 бр( аз направих 10) и не препоръчвам солариум.

# 1 508
  • Мнения: 1 377
При мен всички косми се връщат, отчайвам се. Направила съм от всяко положение поне 12 процедури, разредих ги през 3 седмици от около два месеца и ето резултата...

# 1 509
  • Мнения: 3
Здравейте и аз вече си имам Lumea 1997 Simple Smile искам да ви попитам как третирате интим зоната, защото в листовката прочетох, че не е желателно и малко се постреснах. Та може ли някой да сподели опит, ще съм много благодарна. Simple Smile

# 1 510
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Здравейте и аз вече си имам Lumea 1997 Simple Smile искам да ви попитам как третирате интим зоната, защото в листовката прочетох, че не е желателно и малко се постреснах. Та може ли някой да сподели опит, ще съм много благодарна. Simple Smile
Аз, с приставката за лице.

# 1 511
  • Мнения: 22 827
Има много споделен опит в гемата!
Няма проблем за имтим!

# 1 512
  • Пловдив
  • Мнения: 606
Здравейте и аз вече си имам Lumea 1997 Simple Smile искам да ви попитам как третирате интим зоната, защото в листовката прочетох, че не е желателно и малко се постреснах. Та може ли някой да сподели опит, ще съм много благодарна. Simple Smile

И аз от вчера го имам. На промоция от Зора Simple Smile Вече даже се светнах на интима и подмишниците. Прочетох какво пише, но и тук видях, че момичетата нямат проблеми. Използвах приставката за тяло, нямах проблеми, освен че на дадени места светеше червено и не ми даде да светна, но пак успях. Може би защото бях на степен 3, следващият път ще го настроя на 4-та...или 5-та, зависи как ми понесе Simple Smile Успех Simple Smile

# 1 513
  • Мнения: 2
Здравейте,
Чудя му се от Коледа, когато беше на промоция в Кауфланд, ама така и не се наканих, сега видях, че от 03.05 ще е на акция в Метро. Моделът е SC1997/00 и ще струва 535 лв. Как смятате, заслужава ли си? МНого се обърках в номерата и моделите и не мога да открия някаква уау разлика във всички Simple Smile
Моля за помощ и съвет Simple Smile

# 1 514
  • Мнения: 12 665
Кой знае какви разлики нямат, поне аз на пръв поглед не виждам такива. Основното е дали е с кабел или с батерия и какви приставки държите да има. Всичките им модели са с огромен брой импулси живот на лампата, достатъчни за доста години употреба. Поне за мен това беше фактор да не искам батерия, хич не съм убедена че ще си запази свойствата дълги години наред. Кабелът от опит казвам че не е пречка, дълъг е два метра някъде и не ме ограничава. Някои модели (май вече повечето) имат сензор за тена на кожата, не ми се вижда важно и това, по-скоро приставките. Не виждам да са цитирали мощността на импулса в описанията на различните модели, а това ми беше най-интересно да видя поне на мен. Из темата имаше доста писали че с приставката за тяло карат навсякъде, това си е тяхно решение разбира се, аз също така процедирам. На сайта на Филипс би трябвало да имат форма за контакт и не би трябвало да откажат да ви консултират относно разликите.
Времената, нужни за обработка на дадена зона, според мен не отговарят. Особено за краката. Или са ги писали наизуст, или са ги засичали за доооооста дребна и слаба жена Grinning

А дали си заслужава... там всеки си преценява дали му се дава такава сума на куп, за някои са много, за други не. Ако се повлиявате добре, определено си струва покупката, само дето ефектът не е еднакъв при всички и за това няма гаранция... При мен дори различните зони различно се повлияха, най-доволна съм за краката и най-малко за интим, противно на повечето, така че е индивидуално. Отчитам го като добра покупка де, имах много проблеми с враснали косми, хем не съм толкова гъсто окосмена по принцип, с фотоепилатора поне това го няма.

Общи условия

Активация на акаунт