8 МАРТЕНСКА И ВЕЛИКДЕНСКА ИГРА-гоблени

  • 29 549
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 101
Някой може ли да обясни какво се прави в тази игра, регламент, условия и т.н.? Мисля и аз да се запиша, но още не съм сигурна за какво точно ще се записвам Grinning
Прочети първата страничка .Много е забавно и страшно емоционално.

# 46
  • Мнения: 482
Някой може ли да обясни какво се прави в тази игра, регламент, условия и т.н.? Мисля и аз да се запиша, но още не съм сигурна за какво точно ще се записвам Grinning

Записваш се за размяна на подаръци, свързани с хобито ни Simple Smile Остава да прочетеш регламента.

# 47
  • Мнения: 434
За малко да изпусна записването.Включете ме и мен, моля.

# 48
  • sf
  • Мнения: 10 142
До кога ще е записването?
Нямам търпение да си видя другарчето  Mr. Green Mr. Green

# 49
  • Мнения: 101
До кога ще е записването?
Нямам търпение да си видя другарчето  Mr. Green Mr. Green
Имай търпение до 22.01 е записването.

# 50
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
До кога ще е записването?
Нямам търпение да си видя другарчето  Mr. Green Mr. Green
Ти остави това, ами аз вече мисля какво ще шия и сега нямам търпение да разбера кое ще ми е другарчето за да реша какво да му купя.
Прави бяхте, че емоцията е голяма. Мога да си представя какво ще бъде като дойде времето за пращането и получаването на подаръците.

# 51
  • Мнения: 101
ba4iiska не си единствена с мисленето.И аз чакам да разбера кое е другарчето ,за да проучвам и да си подредя идеите.Като четях за коледната томбола се радвах  много .

# 52
  • Мнения: 265
Их! За малко да изтърва  Grinning И аз като Бачийска за първи път - малко ми е притеснено, но  СЕ ЗАПИСВАМ. Като ви четох за коледната томбола така по детски щастливи и нетърпеливи много ви се радвах  Hug Дано и тази игра да успеем да подарим такива чувства на другарчетата си. Аз съм за една игра. Сумата от 30лв ме устройва. Мисля, че две ще ми дойдат повече (финансово). Съгласна съм играта да бъде обща - 8-ми март, Цветница, Великден  Hug
Пепен Благодаря   bouquet

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 16:05 от didida

# 53
  • Шумен
  • Мнения: 41
Ще се включа и аз !До сега не съм участвала ,но ми е забавно като ви чета и разглеждам вашите произведения .Аз  обичам да шия ,но сега просто не ми остава много време за хобито .От работа в къщи ,занимания с деца и общо взето през нощта е моето време за всичко ...
Но съм за играта ,моля пишете ме !

# 54
  • Мнения: 7 803
за новите момичета, много ви моля, ако нещо не ви е ясно питайте. винаги ще се намери някой да ви обясни, ако се притеснявайте питайте на ЛС. и в никакъв случай не пишете на жертвата си
това го казвам по повод последната томбола

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 143
Давам отчет  GrinningПлюс първите 24 от първия пост ето и останалите .Не се тревожете аз ви следя и записвам

25.ba4iiska
26. lille kanin
27. tarzanka
28. sissak
29nadeto_sp
30.didida
31. sisiyana


Може и адресите да си пращате вече/някой го сториха/ тъй като лимита ми за ЛС е ограничен до 10 и може да стане опашка после  Mr. Green

за новите момичета, много ви моля, ако нещо не ви е ясно питайте. винаги ще се намери някой да ви обясни, ако се притеснявайте питайте на ЛС. и в никакъв случай не пишете на жертвата си
това го казвам по повод последната томбола

Това което казва ДЖ-то е много важно, за което и благодаря  HugНе би ми минало през ума ,ама така си е "Не питай старило , ами патило"
Аз също ще допълня че от новите момичета има и такива които не познаваме и са влизали във форума от 1 до 3,4 пъти и за това ги умолявам да питат ако нещо не им е ясно , за да не стават издънки ,да не стане накрая  -"ни чул , ни видял" .Играта е сериозна и нека който се записва да преценява сериозноста и . Praynig и   bouquet за разбирането  Hug

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 21:24 от pepen

# 56
  • Мнения: 2 116
Мислих, мислих.... и май го измислих! От тази томбола ще се въздържа!  Hug Имам доста заседяли в шкафа и и 1-2 "грандиозни" проекта! После може и да ме е много яд, но ще ви се радвам отстрани!  Peace

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 143
Мислих, мислих.... и май го измислих! От тази томбола ще се въздържа!  Hug Имам доста заседяли в шкафа и и 1-2 "грандиозни" проекта! После може и да ме е много яд, но ще ви се радвам отстрани!  Peace

Що така  CryЯ не се отказвай , до 22 има време , а и то не е казано че трябва гоблен да ти подарят .Поискай си нещо друго -козметика, нещо за дома ,все има какво да си мечтаеш да притежаваш .
Аз също имам доста натрупани гобленчета ???? и за това желанието ми е да ми се подари нещо миниатюрно от рода на картички/комплектовки/ аз да си ги шия.Виж на Орхидея какви красоти предлагат-може и от тези коледните, тъкмо ще си ги ушием до другата Коледа и ще подаряваме на близките си хора , а няма да се лутаме newsm78.Пиша ти един голям ? в списъка , а ти си помисли още малко  Peace Hug

Здравче я си покажи "чакащите" и после си открий един висш лист за какво мечтаеш  и ще видиш че нещата ще си дойдат на мястото  Peace

# 58
  • Мнения: 352
Добро утро, момичета!
Аз идвам с въпрос - в тези минимум 30 лева включват ли се пощенските разходи?
И да допълня за новите момичета, че пратките трябва да са препоръчани, за да не изчезнат по трасето!

Весел празник на празнуващите!   bouquet

# 59
  • Мнения: 482
В двете томболи, в които съм участвала, съм се старала за сумата, която сме определили, да бъде само подаръка. Пък и пощенските ще бъдат различни за България и за чужбина, примерно. Този път изпращах по куриер, предишния по пощата - също има разлика. Така, че мисля, че определената сума би трябвало да е за подаръка.

Общи условия

Активация на акаунт