На море 2012 къде в България?

  • 50 499
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Аз се моля да увеличат ранните записвания и да не са до 31 януари,а поне до края на март.Въобще не ме устройват тези дати.В отпуска ще излизам последната седмица на юни и първата на август.Ако идем на море през август,тази година са по-високи цените от миналата и то не с малко и нещо не ме устройва,а пък последната седмица на юни е много несигурно времето.Може би само за по-южните части ще е по-топло от северните по морето....Сега е много далеко да се резервира.Хотели,които си бях понабелязала са с доста по-високи цени...и ми е пълна каша в главата кога да ходим на почивка на море и къде точно.Не обичам безлюдни места.Харесах си много Серенити Бей в Царево,но в Царево нямало нищо особенно,а аз съм човек на разходките и разглеждане на градове и курорти,магазинчета,паркове и люлки.Не оичам почивката си да прекарвам на едно място,а моя мъж е точно обратното на мен,но се съобразява с мен,за което му благодаря! Heart Eyes Вече 5 пъти сме ходили в Поморие,ако не си харесам нещо конкретно май пак там ще идем.Исках нещо по-различно,но с тия ранни записвания и оферти,не ми харесва...
Т Simple Smileова ще е темата,която най-много ще следя.

# 46
  • Мнения: 62
Много моля, ако някой знае за вила /15 човека/на самият  бряг или супер близо до плажа нека ми пише. От няколко дена гледам оферти и няма, или   поне не е отбелязано разстоянието до плажа. Hug

# 47
  • Мнения: 2 255
Здравейте девойки, чета ви от 1-2 дена отгоре-отгоре и се опитвам да се убедя, че не е рано за планиране на море  Wink ама нещо не ми се получава  Mr. Green още не съм измислила и зимната почивка дори  newsm78
Макар, че от преди коледа са едни графици, едни чудеса ...накрая май е ясно, че сме си писали на око ...едно към .... Sick та накрая пак не е ясно  Thinking
Но понеже повдигнахте въпрос за The Cliff Обзор и Little wingels може би цитираше моя коментар, та реших да се включа ...тъкмо току виж съм се настроила на морска вълна  Joy
Та на въпроса за хотела - ние останахме изключително доволни - място, спокойствие, чистота, обслужване, добра храна, плаж, културни гости и т.н. Определено бихме повторили  Peace Единствен недостатък са стъпалата до плажа - надолу е ОК, нагоре ...си е нанагорно  Wink но не е съществен проблем, тъкмо не напълнях  hahaha
В темата за Обзор съм писала обстойно, но ако някой се интересува нещо конкретно, да пита.

# 48
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
*2K*,хотела е страхотен.Аз имам въпроси.Има ли гледка от хотела към морето,на колко разстояние е точно от Обзор,храната разнообразна ли е,вкусна ли е и не видях цени в сайта им за 2012г.Как се настаняват деца например едното на 10г. ,другото на 2г. и половина с двама възрастни?

Намерих цени през Визит.бг.Във Визит.бг на снимките изглежда по-невзрачен хотела,отколкото на сайта на самия хотел.

Сега видях,че се доплаща за инклузив и се оскъпява още повече цената. Sad  До колкото разбирам за второ дете май се плаща цялата сума.Просто отпада този хотел тогава.

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 21:16 от rosinauzunova

# 49
  • Мнения: 2 768
Записвам се и аз  Simple Smile Хич не е рано за планиране на почивките. За зимната чаках ласт минит и сега съм пред компютъра у дома вместо на планина  Sad Оказа се, че всички сносни хотели са пълни на макс и ще трябва да се пазаря за още отпуск следващите седмици.
Морето миналата година го резервирах февруари и не сбърках. Цените не само че не паднаха, ами ги вдигнаха още от 01 март.
Само дето този път изобщо не знам какво търся   Confused Пак ще сме 6 семейства с 10 деца. Към Добротица в Албена нямаме забележки и цената им пак е разумна, но вече не ни устройва заради семействата с по 2 деца - тесничко е за тях. Като вариант остава Калиакра, но за толкова пари първо ще поогледам други възможности.
Основните ми критерии за избор на хотел са - хубав плаж и приличен ол инклузив на първа линия, че сме станали мързеливи  Embarassed
И дори само по тези критерии, възможностите в България не са много  Sad Може би нещо в Обзор и като краен вариант Слънчев бряг или Златните, макар да са доста пренаселени за почивка с деца.
Следя темата за Турция и тази. И мен като Белинда ме е хванала треската и няма да мирясам, докато не намеря нещо подходящо. ..И чета всичко три пъти по-внимателно, че трябва да удовлетворя претенциите на цялата група  Laughing

*2K*, а колко са тези съпала до плажа? Много ли? На снимките хотелът наистина изглежда страхотно, само дето изглежда наистина много високо. И антракциони за деца не можах да видя. Няма ли някое басейнче с пързалка?

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 22:02 от Svetlanna

# 50
  • Мнения: 4 125
четох добри отзиви за жерави на приморско , ето офертата http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=2421
двойна стая икономичен вариант-дали е прекалено тясна, някой бил ли е там

# 51
  • Мнения: 6 301
Little wingels, а защо изключваш "Дюни" като вариант? По отзиви съдя, че продължава да е най-добрият комплекс в Бг, не съм ходила, но това лято май ще го уважа. Изчаквам  офертите на "Риу Долче Вита" и Грифид  в Златни пясъци.

# 52
# 53
  • Мнения: 2 214
Ние предишната година бяхме тук
http://www.miramar-bg.com/bg/
Тази година избора ще ни е труден защото съмнявам се да намерим нещо по- добро.

# 54
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
четох добри отзиви за жерави на приморско , ето офертата http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=2421
двойна стая икономичен вариант-дали е прекалено тясна, някой бил ли е там
Жерави 2 вече е закупен от турестическа агенция и цените са космически,сега са двойни.До миналата година е било супер евтино за лукса ,който се предлага там.Икономичните стаи на Жерави мисля,че са тези без балкон.

# 55
  • Мнения: 2 768
Ние предишната година бяхме тук
http://www.miramar-bg.com/bg/
Тази година избора ще ни е труден защото съмнявам се да намерим нещо по- добро.

И на мен Мирамар за момента ми е номер 1 в списъка с българските хотели. Досега лоши отзиви не съм чувала и май към него се ориентираме .... единствено един коментар от по-миналата година, че се карали за скачане в басейните и игри с надуваема топка в тях ....  Confused За нашата групичка подобни възбрани биха били сериозен проблем  Embarassed По-големите деца са на по 8-9, все момчета и това е част от основните им занимания ...
Клиф също ме заинтригува обаче.

Жеравите нещо не ми вдъхват доверие. Старичко и спартанско ми изглежда. Който е ходил да каже.

# 56
  • Мнения: 17 982
Ха-ХА, някой спомена моите мисли- ако се прежалим за Слънчев бряг, никакво излизане от хотела  Mr. Green,  хубави хотели, кофти курорт.
Никога не сме почивали на Златните и Св. Константин и Елена, предложете хубав ол там, да има водни пързалки и да са първа линия /скромни сме, признавам  Joy/, и да не са с цените на Мирамар
 

Сега видях, че сте питали за Серенити- няма къде да се ходи, само това ни спира да повторим, чадърите се заплащат, ние си носехме наши. Това са минусите, но плюсовете са много, да не се повтарям, но там се чувствахме бели хора, беше много приятно, разтоварващо, много, много ни хареса  Peace

# 57
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ние предишната година бяхме тук
http://www.miramar-bg.com/bg/
Тази година избора ще ни е труден защото съмнявам се да намерим нещо по- добро.


Жеравите нещо не ми вдъхват доверие. Старичко и спартанско ми изглежда. Който е ходил да каже.

В темата за Приморско е писано за Жерави 2.Базата е сравнително нова,мисля че е открит хотела 2010г.
http://www.jeravi.bg/primorsko/index.php?page=sigurnost

А това са снимки от двойна стая изглед море: http://www.jeravi.bg/primorsko/index.php?page=dvoini_stai_more

# 58
  • Варна
  • Мнения: 3 938
Много моля, ако някой знае за вила /15 човека/на самият  бряг или супер близо до плажа нека ми пише. От няколко дена гледам оферти и няма, или   поне не е отбелязано разстоянието до плажа. Hug
По миналото лято в Крапец компания от 24 души наехме 3 къщи за 2 седмици.Огромен плаж на пешеходно разтояние.Ина4е село-4-5 капанчета,къщи за гости.Обиколихме Дълбока,Болата,Каварна ,Шабла с Тузлата и бай Пешо от ''Изгубени в Бългзрия''на фара,Тюленово,Камен бряг,голф ризорти,Калиакра,Коркова къща в Дуранкулак,Русалка,Балчик и двореца ,та чак и до Мангалия в румънско, обрисахме всички каманаци,капанчета и плажове(има и прекрасни няколкокилометрови,широки по 100 метра/.

# 59
  • Мнения: 4 125
има добра оферта и за аркутино ризорт
но не пише колко далече е от плажа, и за неговия AI не съм чела нищо, ще се поразровя
вече прочетох мнения за този хотел и се отказах
засега предпочитанията ми са към блу ориндж и магнолиите
но офертите за магнолии приморско ще излезат чак в началото на март, та се чудя какво да правя
да чакам ли, да резервирам ли за блу ориндж
ще мисля още
изискванията ми към хотела, в който ще почивам е да е близо до хубав плаж, извън населено място, AI, с достатъчно място за игри на децата и занимания за тях, на басейн много не държа
ако сде сетите за нещо подходящо до към 60лв с отстъпки на човек, свиркайте

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 11:25 от iliana_mama

Общи условия

Активация на акаунт