Питане за София - къде се пързаляте със шейни?

  • 8 123
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 972
Това ми е въпроса, ние открихме, че хълмът в двора на 30 СОУ е чудесна пързалка, но къде другате има такива хълмчета?
Благодаря!

П.С. Нямам възможност да я качвам на Витоша....

# 1
  • София
  • Мнения: 1 344
В Южния парк!

# 2
  • Мнения: 15 379
Горната част на Южният парк, градинката при Кравай, хълмовете зад Сити Център, градинката Славейкови поляни, до 107-мо училище и детската градина, в дивата част на Борисовата градина - под Семинарията.

# 3
  • Мнения: 48
Много хубава пързалка за шейни има на  Бонсови поляни. (Горна баня).

# 4
  • София
  • Мнения: 3 820
Близо до блока имаме хълмче и там се пързалят моите деца. Живеем в Люлин.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 056
Близо до блока имаме хълмче и там се пързалят моите деца. Живеем в Люлин.

И в "дивата" част на Западния парк има възможност за пързаляне.

# 6
  • Мнения: 9 342
Ние също живеем в Люлин. Пързаляме се, където намерим наклон. Като малка живеех в Свобода, извън парка, където ни беше забранено да ходим сами със сестра ми, се пързаляхме от по-високи към по-ниски места.

# 7
  • Мнения: 482
Аз под семинарията и за първи уроци за ски съм го "заплюла"  Embarassed

Ако има обособено място за ски - ще се радвам да го споделите. Реших че не си заслужава качването до Боровец и Витоша за запознаването на 2 годишно дете с упражнението "какво значи да ми се пързаля земята под краката", продължаващо максимум 30 мин Laughing

# 8
  • Мнения: 1 418
Ние ходим в парка Св.Тройца на хълмчето.Има подходящо място и в западния парк.Днес като се прибирахме намерих едно местенце и между блоковете Grinning

# 9
  • Мнения: 8 999
Хълмчетата зад Сити Център София и хотел Хилтън.

# 10
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Peace  Живеем до Парка Гео Милев, има малки хълмчета. Най-близкото и прекрасно място според мен до София е Бонсови поляни. Дори и за малки дечица е супер....... Stop

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В Парка над площад Журналист също става.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 284
Още един глас за Бонсови поляни. Освен, че има много простор, много повече сняг (над 30 см вчера) и въздухът е несравнимо по-чист, все пак там си е над София. Но ще чакам и други близки планински предложения.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
запис  Sunglasses

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В Северния парк, на хълма.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт