Нарекох те Фериха ~ 91 ~''Когато загубиш нещо, разбираш какво си имал!''

  • 26 275
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 323
Добро утро. Hug Hug Hug



Честита нова темичка.  Hug Hug Hug Тинче, мерси - страхотна е. Heart Eyes
Желая ви прекрасен ден.  bouquet

# 16
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Снежи Hug

# 17
  • Мнения: 2 449
   Добро утро  newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

# 18
  • Мнения: 21 201
Добро утро. Hug
Честита нова темичка. Тинче.smile3525 newsm51
Снежи.  bouquet
Кристина, сериала го дават в Петък по шоу.тв от 20ч. Първо е озета, но всеки път е с различна продължителност. Затова те съветвам да си на линия в 20ч. и 30минути за по-сигурно.

# 19
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте wavey

Снеже,   bouquet

Гледам интересна дискусия сте си направили за снимката , ама аз никого не разпознавам освен Хазал newsm78

# 20
  • Мнения: 180
И аз по-скоро като Тинчето Peace

# 21
  • Мнения: 54
Здравейте Hug Hug Hug

Тинче, много благодаря за новата тема   bouquet  bouquet  bouquet

Систър, Hug    bouquet поне на един човек да съм изразила мислите,  Laughing че доста крайно се изказвам Embarassed, което по принцип не е много типично за мен Rolling Eyes  hahahaно спрях мн, мн да разсъждавам и разчитам само на усещането си, защото не искам един филм прекалено мн да ми влие / прекаленото никога не е полезно/, и без това съм достатъчно емоц. човек и почва да става филм във филма hahaha и ние вземаме да се филмираме/ ако разбра нещо както го казах  Crazyhahaha/ а не искам,защото този филм ще свърши, ще вземе др да ни грабне,а животът ни продължава. Wink

Не дочетох дали се подлага на обсъждане Laughing или е прието за факт, на мен не ми приличаше никой от снимката на Чаги Peace но и не съм приближавала Rolling Eyes

# 22
# 23
  • Мнения: 180
Сиси здравей Simple Smile
Съгласна съм,че прекаленото не е полезно Peace

# 24
  • Враца
  • Мнения: 791
Добро утро и от мен  Hug Hug
Снежи   bouquet  bouquet
Тинче честита ни темичка , отново е прекрасна   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Дано пишем само хубави моменти е нея  Praynig Hug Hug
Аз никой не разпознах на снимките  Embarassed Embarassed Embarassed освен Хазал  Embarassed ooooh!
Хубав ден Фемирки Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 54
Мамче Hug, така е, но мн трудно се намира границата.

Лек ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 0
Привет момичета .Заформили сте нова чудесна темичка .Аз пак трябва да почерпя ; защото днес аз съм се родила .Имам много тежка купонджийска седмица и за мое съзжаление утре ще бъде офицялното честване което означава че немога да гледам серията което малко ми  помрачава настроението. Пожелавам ви да имате весел и пълноценен ден

# 27
  • Враца
  • Мнения: 791
Титикова честит рожден ден , много здраве,щастие и много любов  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 28
# 29
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Титикова , да си жива и здрава  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт