Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 90

  • 36 109
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
Фенове много-желания безброй

# 31
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
 И новия филм на Нургюл

# 32
  • БГ
  • Мнения: 78
Братче и сестриче Моран Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Готови да управляват двата аширета и Ван #Cussing out
Китка как е навирила нос ooooh! нали става вече Ханъм ага - абито е направил инстректажа,
а тя е приела съветите му и е готова да ги изпълни - "точ в точ",както казват руснаците!
Леле-е-е-е спрете ме, че като я почна Трънка......  devil devil afwitch

# 33
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Снощи се чудих защо няма какво  да гледам, няма никакви филми.Миналата година вечер след 24.00часа повтаряха филмите които се излъчваха от 20.00 и 22.00 часа, а сега повтарят филмите преди 24.00 часа и стигнах до извода, че от четирите канала които гледам почти няма филм които да се излъчва от 22.00 часа. И днес реших да погледна какво е положението. Ето и Вие може да погледнете и да си направите изводите за положението.

# 34
  • Мнения: 12 815
Фенове много-желания безброй


А у у у, Кате този артист не го понасям. Дано не играе с него. Знам, че има много фенки , но той е статист, никаква игра. Имам чувството, че гледам фотомодел в реклама за парфюми

# 35
  • Мнения: 2 131
И аз се ядосвам на тези хора в ДФ,които са обработвали филма за това,че осакатяват един сериал,който през 2011година обра всички възможни филмови награди в Турция.
И както завистливо писа в пресата - "Любов и наказание" не се насити на награди" !
Но трябваше филма да бъде купен от българи,та с положеното от тях "усилие" да принизят трудът на всички участвали в заснемането на сериала.
Не напразно дори в италианския  език - булгаро - се изпозва за нещо сиво,нескопосано,лошо направено или казано и т.н.
Та в тази връзка - екипа на Диема Фемили, респективно на Нова Телевизия "достойно" защитава
този имидж Mr. Green Mr. Green
Тъжно е,  Tired жалко е , Crossing Arms че се примиряваме с тези изяви, но това сме ние  Thinking - причините за всичко , както казват мъдрите хора - прочети миналото си, за да узнаеш бъдещето си

Дини

Скрит текст:
Няма как и какво да се направи newsm78  спомняш си още от самото начало когато започнаха ДФ да творят глупост след глупост и в същото време ни дадоха индикации в пресата а и в електронното списание на Тв,новелис ,че ни четат и ни следят и колко теми сме изписали,но това не повлия по никакъв начин за да спрат да творят глупости и да показват своята некадърност аз знам че Таня неколкократно им е писала ,както и други момичета , но никой не е получил отговор а и продължават да съсипват сериала ,така че не знам какво бихме могли да направим ,като ние сме малцинство което гледа и усеща всеки филм или сериал по начин по който сигурно за болшинството ще ни помислят че си ни е наред всичкото в живота и семействата и само се чудим къде и на кого да търсим кусури ,а не че ние сме за по качествено излъчване на чуждите продукции, ние гледаме и усещаме със всички сетива сериалите а не само да гоним количество и когато ни попита някой с две думички да кажем амиии хубав е става за гледане ,та така че Дими не ми идва нищо на акъла което бихме сторили за да им покажем на тези телевизионери,че сегашния зрител е прекалено осведомен,информиран и това че го правят на тъпак е обида за зрителя който им е отделил от скъпоценното си време и е решил малко да се откъсне от сивото си ежедневие и да се поразтовари  Peace Peace

# 36
  • БГ
  • Мнения: 78
Я да сложа малко красиви моменти - та да си стоплим душата



# 37
  • Разград
  • Мнения: 8 243
И аз се ядосвам на тези хора в ДФ,които са обработвали филма за това,че осакатяват един сериал,който през 2011година обра всички възможни филмови награди в Турция.

Не се заяждам, но би ли ги изброила наградите.

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 2 131


големи шекерчета са тати и синчето му Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
О, аз ДФ отдавна съм ги зарязала. От вас научавам, докъде са стигнали с излъчването. Не правя и опит да ги коментирам, защото отдавна съм разбрала, че никой не зачита зрителите Twisted Evil.

Благодарение на всички, които са положили толкова труд, сериите да са в торентите, мога да се наслаждавам на ЛиН. За съжеление ми останаха само два епизода  Cry. Друго си е да се изгледа цяла серия наведнъж - без прекъсвания, реклами и монотонни диалози. ( Е, рекламата спасява ТВ, но...)

# 42
# 43
  • БГ
  • Мнения: 78
И аз се ядосвам на тези хора в ДФ,които са обработвали филма за това,че осакатяват един сериал,който през 2011година обра всички възможни филмови награди в Турция.

Не се заяждам, но би ли ги изброила наградите.

Много се съмнявам,като се запознах с пристрастията ти,но ще сложа това ,което съм прочела в българските медии
Ако с тези си думи съм те подразнила някак си - не знам... не искам повече да коментирам Crossing Arms
и да превръщам хубавата ни тема в подобие на тези,в които често,често ТАТИ мете с метлата

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1101441

http://www.tvnovellas.info/bg/news/358

http://www.cinefish.bg/Lyubov-i-nakazanie-s-rekorden-broy-tv-nag … adi-news7113.html

# 44
  • Мнения: 2 131
Ваня благодаря ти   bouquet
Скрит текст:
че ни пускаш прекрасни клипчета а и всичко най-ново свързано с любимия ни сериал ЛиН,както и с нашите любимци Мурат и Нуришка ,но не изпадай в дребнавости ,както много други аркадашки от други теми,има достатъчно информация по бг.преса ,както и в електронни медии,за които не веднъж съм пускала линкове в тази тема и където е написано за всички награди на ЛиН ,така че хайде да сме толерантни едни към други ,за да не ни омете Тати с метлата ,или най-малкото да ни посети bowuu  и да ни чете конско

Габи  Hug Heart Eyes
Скрит текст:
наистина много хубаво си постъпила че си ги гледкаш само в оригинал и не си трошиш нервите с тези некадърници,аз отдавна все се каня наистина да ги зарежа ,но след нашето сериалче дават друг сериал ,който е по-лекичък като сюжет и е подходящ вместо валериан  при случай че се кача на метлата заради Явузчо или сестричката му Китка -Паламудова ,та докато свърши Цената на живота и вече сънчо е дошъл ,но в повечето случаи оставям тивито без звук а съм пуснала сериала в оригинал и хем си гледам голяма и хубава картина а в същото време се наслаждавам на оригиналните гласове на Мурат и Нуришка ,но понякога мама свеки идва при мен и заедно гледаме Линчето а тя със субовете и е чок зор и затова го гледа с дублаж ,та затова си съсипвам по-рядко нервите с ДФ Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 14:28 от Свет_ВАРНА

Общи условия

Активация на акаунт