Какво правим?

  • 6 268
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 240
Ем, че аз тези пари нали на него ги плащам, за да си получа нещото..при тези цени, само оставаше и бонуси да тръгна да му давам.  Mr. Green
Май наистина най-добре да си затрая, че ако му кажа сто процента ще извърти нещата така, все едно си въобразявам..

# 16
  • Мнения: 4 841
Няма ли никаква възможност да насочиш инвестициите си другаде и да довършиш проекта си или каквото е там с друг човек?

# 17
  • Германия
  • Мнения: 240
Проектът е шофьорска книжка, въпронсият е инструктора ми.  Mr. Green Ако сменя школата, трябва пак да плащам на ново началната такса, пък и градът е малък и няма много избор..

# 18
  • Мнения: 1 567
Проектът е шофьорска книжка, въпронсият е инструктора ми.  Mr. Green Ако сменя школата, трябва пак да плащам на ново началната такса, пък и градът е малък и няма много избор..

Ми, така кажи, бе момиче.  Flutter
Значи, игнорираш тотално инструктура. Правиш се на "дръж ми шапката"

# 19
  • Мнения: 4 841
Проектът е шофьорска книжка, въпронсият е инструктора ми.  Mr. Green Ако сменя школата, трябва пак да плащам на ново началната такса, пък и градът е малък и няма много избор..

Уф, стандартен мазник значи... Ми стисни зъби, прави се на луда, а като свърши курса - тегли му една дълга и готово...
Но имай едно наум, пази съобщенията, и ако прекрачи допустимите граници, оплачи се, за да си получи заслуженото  Peace

# 20
  • Мнения: 348
Преди хиляда години и моят инструктор имаше идеята да прави намеци, по-леки от тези. Аз не клъвнах, но си взех книжката от 2ри път. Обаче добре ме научи да карам.
Дори ми се оплака, че бил разведен, щото "жена му била много ревнива". А как да не е?

Не може да е много нахален,този тип взаимоотношения са:" ако стане - стане", щото знае, че можеш да раздуеш. А от друга страна все някое зайче ще се хване.


# 21
  • Германия
  • Мнения: 240
Този даже не е разведен, даже понякога ми разказва за жена си и дъщеря си.. ooooh! Пък и няма на кого да се оплача, защото той е шефа, даже не върви да поискам да си сменя инструктора..
А съм 99 процента сигурна, че и с други го прави, защото  винаги по време на кормуването, за 45 мин получава и праща около 20 смса..не знам, как не го е страх, все пак са непълнолетни повечето и дори и да са само невинни закачки за убиване на времето, някакси не върви..
Пък за ученето да не говорим..имам чувството, че бая ме мотае, пък взеха да ми свъшват вече парите.. Tired

# 22
  • Мнения: 2 926
Аз лично се правя, че не разбирам  Whistling
Обръщам всичко на шега и парирам всеки опит в самото му начало.
Да се правиш на тъп и неразбиращ кон с капаци е супер  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 289
Хм..ако ми се беше случило когато карах шофьорските курсове - със сигурност бих "търпяла" и бих се правила на разсеяна..
Към момента търпимостта ми към подобен род изцепки, които не са ми приятни, е клоняща към 0.. казвам директно "Какви са тези глупости, които получавам??? Разчитам да не се повтаря!!"
Но пък, аз толкова отдавна вече мога да карам кола, че дори не помня какво беше далееече далече във времето  Laughing

+ това - не смятам, че вземането на изпита зависи в толкова голяма степен от инструктора. Нали има изпитващ все пак..
И да зависи - какво толкова.. като не го вземеш от първия път, ще го вземеш от втория, можеш и да "сплашиш" инструктора, и т.н., важното е да не ти пука - това не е нещо, от което ти зависи бъдещето Peace

# 24
  • Мнения: 2 229
Можеше и по-зле да е.  Mr. Green След като не споменава смс-ите като се видите - идеално, защо му отговаряш изобщо?
Не отговаряй, прави се, че няма нищо, като си изкараш курса и си вземеш изпита (дано е от 1 път), може да ги покажеш на някой, но пък като е шеф на кой..не че ще има някакъв особен ефект..

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Аз бих казала директно, нямаше да остана с опцията да си трая, защото едно нещо колкото повече време трае, толкова по-дълбоко става, дори и за една от страните.Нещата е добре да се изяснят в зародиш!

# 26
  • София
  • Мнения: 23 078
Проектът е шофьорска книжка, въпронсият е инструктора ми.  Mr. Green
Па това е класика, бре Флокенце.  Hug
Дори трябва да се почувстваш пренебрегната и обидена, ако не ти обръща по-специално внимание.

Иначе сериозно - не му обръщай внимание на тоя льольо, взимай книжката и дерзай!  Grinning

# 27
  • Мнения: 481
моля?
А ако се оплачеш в школата?
Най-вероянто ще ти назначат нов инструктор, а този ще си загуби работата....

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 648
Проектът е шофьорска книжка, въпронсият е инструктора ми.  Mr. Green
Па това е класика, бре Флокенце.  Hug
А Стефан Данаилов като млад ..... онзи филм.... Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 29
  • Мнения: 232
Беше ми се случило на изпит в университета, човека просто си направи устата, аз се ужасих, отказах, не ме скъса. Не се притеснявай той просто пробва където мине, прави се на луда и това е.

Общи условия

Активация на акаунт