Забравят ли вашите половинки личните ви празници?

  • 3 921
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 066
Годишнината от сватбата я забравя,но РД не:)
Още отсега ми готви не толкова изненадващия подарък за Р ми Д след 2 седмици:)Simple Smile
А годишнината след месец още отсега пита да му напомня Wink

# 31
  • Мнения: 662
Мъжът ми не, но аз-да.Редовно забравям годишнината от сватбата ни или се обърквам точно кой месец беше.А и често, когато попълвам някакви документи, го питам на коя дата точно е роден или му искам потвърждението, за да съм сигурна. Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, не се е случавало. За сметка на това аз две години поред забравям годишнината от сватбата ни. Дали означава нещо Crazy

# 33
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не. За толкова години - никога не е забравил и винаги намира с какво да ме зарадва.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 372
Не, не забравя личните ми празници. Намирам го за напълно нормално да запомниш една или две дати. Моля ви, това е малоумно оправдание ooooh!. Човек запомня такъв обем от информация в живота си, а с години да не може да запомни една или две дати?! А пък ако толкова не може ,то има календари, тефтери, напомняне в телефона, винаги може да звъннеш на някой близък да ти подскаже, но трябва поне месеца да си запомнил, че да ти подскажат за датата. Та начини има много, стига човек да има желание да запомни една дата или да изненада любим човек. То си е вътрешно усещане. Аз също не забравям личните празници на близките ми, струва ми се много обидно. Все пак с години, понякога десетки, да не запомниш или да не намериш начин да си припомниш една дата.. Несериозно е.
Мадам Дьо Помпадур, надявам се да си изкарал един приятен празник и ти желая това да е последната година, в която мъжът до теб е забравил твоя личен празник и догодина да те чакат куп изненади  bouquet!

# 35
  • Мнения: X
Не.Не забравя!

# 36
  • Мнения: 21 445
  Аз един рожден ден имам, така че не го забравя. С други дати не се затормозяваме взаимно.

# 37
  • Мнения: 4 785
Не, не забравя. И винаги се е подготвил предварително, така че да ме зарадва много  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 23 093
Не забравя, но не ги уважава по начина, по който ми се иска. (Комерсиална съм, а той - целувка, букетче.  Mr. Green )

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, не се е случавало. За сметка на това аз две години поред забравям годишнината от сватбата ни. Дали означава нещо Crazy

Ох, в нашето семейство и аз съм така. Специално сватбената дата често я пропускам...  Tired

# 40
  • Мнения: 1 610
аз немога да приема, че трябва да напомням на роднините си и приятелите си, че имам празник. Те са длъжни да го знаят. Както аз знам за празниците и непропускам да ги поздравя и уважа, така и те ми показват уважението си към мен. Приемам  го много лично и тежко newsm29 на някой ако го направи...

рс:добре че съм  smile3510 на личен ден та радиото и ТВ гърмят цял ден...та и глухите чуват какъв ден е! Joy Joy Joy

# 41
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
елфчето, благодаря за хубавите пожелания  Hug

Така е, някак си е неоправдано забравянето или пренебрегването на личните и семейни празници. Нали за това са празници, да се парзнуват, нали за това са лични, за да се споделят с любимите хора. Всичко осанало е липса на желание....

# 42
  • Мнения: 1 252
Ох и моя РД съвпада откак се помня с празник, а откак и малкият ми син празнува на същия ден , РД - то ми съвсем избледня. Не го е забравял никога, но приготовленията за детето като , че са по- големи.
И без друго не си обичам рождените дни. Като се задълбая в едни размисли и храсти, в едни равносметки....
 

# 43
  • София
  • Мнения: 6 011
Като се задълбая в едни размисли и храсти, в едни равносметки....
 
Сигурно е неволно, но добре ти се е получило и ме развесели.  Laughing

# 44
  • Мнения: 493
Тема: Забравят ли вашите половинки личните ви празници?

Въпроса е запомнят ли а не забравят ли  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт