Силикон

  • 54 752
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
за д-р Георгиев. Той е правил гърдите на Елвира Георгиева, Цеци Красимирова , теди Велинова и много други
теди велинова е оперирана от доц.Бояджиев в Тривия. Един от най-добрите в бранша, опеделено.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Изида, ще прочета внимателно темата, която си пуснала. Но би ли разказала набързо тук каква е разликата между имплантите, че да е чак такава драстична разликата в цените ?
По-евтиния равностоен ли е на по-голям риск ?

# 17
  • Мнения: 1 290
Да, такива са цените - от 4300 до към 7000, като най- скъпото е импланта.
Аз се правих в Малинов.
Много подробно сме разисквали темата в един друг форум -
http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24
Там много подробно сме разказвали за болка, цена, за и против, няколко момичета сме и отговаряме с готовност на нововъзникнали въпроси. Първоначално пишех като Мераклийка / за силикон, да не помислите друго Wink/,
после като Асет.
Можеш и тук да ме питаш, разбира се, ако има нещо,но едва ли ще ти се наложи след като прочетеш темите там.
Ето и моите снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=11397,
няколко албума са, ще ги видиш в дъното на страницата.
Леле супер! Изобщо не си личи,че са силиконови.Искам да те питам къде е това Малинов ?  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 550
Няма смисъл аз да пращам снимки при тези на Изида, пък и без това нета ми е ужасен:).
Мерси, Деянче.

Клиника Малинов се намира в Красно Село, от страната на пазара, върви се надолу към кръствощето. Няма как да се пропусне клиниката.

# 19
  • Мнения: 1 290
Никъде не видях да се говори за белезите?Остават ли такива?За колко време изчезват...абе изобщо питам след колко време гърдите може да са на показ? А на Бояджиев откъде могат да му се намерят координатите.Проблемът ми е ,че винаги съм имала доста голям бюст ,но след отслабване се стопи и висна,страх ме е,че ако се попълни с импланти ще стане като на Деси СЛава.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 504
Изида, ще прочета внимателно темата, която си пуснала. Но би ли разказала набързо тук каква е разликата между имплантите, че да е чак такава драстична разликата в цените ?
По-евтиния равностоен ли е на по-голям риск ?
Накратко - да, по- евтините импланти означават малко по- голям риск, но разликата в цената на видовете импланти на Евросиликон е 200-500 лв, имплантите на МакГан /моите са такива/ са малко по- скъпи.
Но разлика в цените идва и от там къде се прави операцията, колко е сложено за самата операция, за леглоден, за медикаменти...
Така например се бях спряла на лекар в Пловдив, операцията излизаше 4300, а тук, в Сф със същите импланти - 5000-5000 и нещо лева. Различната клиника си слага различна цена. Повечето клиники работят с Евросиликон, но въпреки това цените са различни. Е, не много. В София са си от 5000 нагоре, около 5000 е в Медицинска академия, ходила съм при д-р Христов на консултация, но не ми се стори моят хирург  newsm78

# 21
  • Мнения: 504
Никъде не видях да се говори за белезите?Остават ли такива?За колко време изчезват...абе изобщо питам след колко време гърдите може да са на показ? А на Бояджиев откъде могат да му се намерят координатите.Проблемът ми е ,че винаги съм имала доста голям бюст ,но след отслабване се стопи и висна,страх ме е,че ако се попълни с импланти ще стане като на Деси СЛава.  Mr. Green
Tristania,
сама казваш, че бюстът се е стопил, силиконът би го напълнил отново. Как ще стане може да ти каже само пластичен хирург, пък и не всеки... Аз обиколих петима докато реша, трябва да ти кажа, че всеки беше на различно мнение и се държеше по различен начин, а аз търсех такъв, който да ми доподне и вдъхне доверие. Добрият хирург ще ти посочи подходящ обем, така че да стои естествено, както и начин на поставяне.
Белезите са около 4 см, под всяка гърда, под мишницата и по- рядко около зърното. Около зърното после не се личи изобщо, но е по- трудоемко и малко хирурзи го правят. Другите белези са си като от операция, мажат се с кремчета и бавно избледняват, при мен минаха 7 месеца и вече са много бледи, но кожата ми си е малко люта на белези, при другите жени са даже по- добре от моите.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Изида, а ти си направо фото модел Heart Eyes
кажете има ли на изплащане или няма

# 23
  • Мнения: 504
Изида, а ти си направо фото модел Heart Eyes
кажете има ли на изплащане или няма
Благодаря ти Simple Smile Мъча се в един конкурс да се боря с младите девойчета, ако решиш можеш  да ме подкрепиш и там.  Hug
На изплащане - има! В клиниките Торакс, пластичният хирург е един за тази в Сф и Пд, но тази в Пд е на европейско ниво, той ми го каза, докато отзивите за Сф са противоречиви. За самата клиника, говоря.
Д-р Тонев е много ерудиран лекар, бях се спряла на него, аз също мислех да изплащам силикона, има над 10 годишна практика, което е препоръчително / това пък ми каза д-р Христов от Медицинска/.
Ето сайта на д-р Тонев с цени и обяснение за изплащането:
http://www.rakursy.com/tonev/atprices-b.html

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
всички пластични хирурзи изглеждат охранени  Laughing , но на този лекар цените са му одста тънки. Липосукцията е мин. 1000евро, а при него 1000лева. Дали работи качествено?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Кажете ми моля ви каква е трайността на тези чудеса ? Далеч съм от мисълта, че се слагат завинаги. Колко им е живота и след колко време трябва да се подменят ?

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Майчинството ми свършва на пролет и ме е завлядяла идеята да се впусна в новото си ежедневие по подобаващ начин.

Додо, новото ти ежедневие в шоубизнеса ли ще бъде?
Иначе не те разбирам с този силикон, перманентен грим...
Достатъчно хубава си!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
май 10 години

# 28
  • Мнения: 952
аз пък знам че е 20г. понеже и аз съм фенка за силикон в циците ама още не съм се решила на 100% и само чета.Дано наистина е повечко време че не ми се ще да се подлагам на чести операции.Аз също четох статията в сп.Ева за мацките които са си сложили силикон всички са сложили имплантанти на Евросиликон може би има защо.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Майчинството ми свършва на пролет и ме е завлядяла идеята да се впусна в новото си ежедневие по подобаващ начин.

Додо, новото ти ежедневие в шоубизнеса ли ще бъде?
Иначе не те разбирам с този силикон, перманентен грим...
Достатъчно хубава си!

Трябва ли да бъде там задължително, за да имам желание да се чувствам по-добре и по-конфортно? Shocked
Не е нужно ти или който и да е да ме разбира, достатъчно ми е аз да съм в хармония със себе си Wink
 В този смисъл не търся разбиране, а инфо.

Общи условия

Активация на акаунт