Тwilight/Здрач-тема 72 ♥ Let’s break some headboards ♥

  • 29 872
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Лейди, аз престанах с канона. Не ми се чете едно и също по няколко пъти. Сега си чета АН, като навъртя 2-3 и преминавам малко във вампирския свят и пак обратно. Тоя Екс фактор, с който се мъча се сега и толкова оматан от различни гледни точки, че се омагьосвам чак. Може да се върна към нещата на lambcullen, имам насвалени. Те са в златната среда, интересни и непрекалено лимонизирани.. ЩЕ видим, фикове хиляди

Намерих втората публикувана част на Мастъра Fifty Shades Darker

Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 21:58 от Красе

# 46
  • Мнения: 52
някой ако не е виждал Тейлър като малък може да го види в момента във филма Деца на килограм 2 по бТВ, ама че сладур е бил като малък  hahaha
Да голям е сладур направо ми изби рибата , колко е малък там Wink
Тъкмо изгледах  50/50 и благодаря , че го препоръчахте страхотен е.прицъках си и пародията на Здрач , за която спомена Цвети и  ми беше ми много смешна  Joy актьора който играе Ед много забавно го играе малко не ми харесва Бела(или Бека както се казва със филма)утре ще го доизгледам целия.
Хайде лека от мен и розови Робертови сънища

Тази снимка ми стана любима мисля с нея да пожелавам лека нощ Mr. Green

Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 23:15 от Здрачна

# 47
  • Мнения: 10
Да във филма е много сладък със скейта,а за Вмпирите не стурувам тоя филм е голяма простотия кефят ме тия с лопатите Не Джейкъб дъ бест и накрая Ед умря с лопата  hahaha

# 48
  • Мнения: 37
Красе,не преводачката е "смекчила" сцениете , а авторката или редактора на книгата.Също така , доколкото разбрах ,не става въпрос за всички.. Както и да е.. Не трябваше въобще да отварям дума..

Цвети изгледах The help. Поразителен е. Ще преразгледам отношенията си със сина ми . Толкова ми харесаха прислужниците. Въпреки всичко имаха силата да се шегуват с проблемите си , и то доста успешно..

ЛЕка нощ на всички и успешна седмица !

# 49
  • Мнения: 6
Лейди, фик писан на едно със Стефани? Уау! Ако е достоверно, то си е цяла абсолютна находка  Hug

Чар, много е сладичка снимката, ние определено се чудехме преди дали не е истинска, но май не е... но това не ни пречи да си представяме гушкащ се с меченце Едуард  Heart Eyes

Люба, нали нали налиии е страхотен филма?  Heart Eyes И на мен това ми направи впечатление - няма я тази безкрайна натовареност от филмите на подобна тематика. Прислужниците са представени като едни много силни жени, които успяват въпреки всичко и всички да се преборят и дори да запазят живеца в себе си. Прекрасен  Heart Eyes

Лека нощ и от мен, момичета  Hug
Само два дни ни останаха до новия тийзър трейлър на Зазоряване 2 и го чакам със смесени чувства... Малко като в 'началото на края' се чувствам... Не искам да свършва филмовата ни приказка, не съм се наситила още на нетърпението и съспенса преди всеки филм  Heart Eyes

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Красе,не преводачката е "смекчила" сцениете , а авторката или редактора на книгата.Също така , доколкото разбрах ,не става въпрос за всички.. Както и да е.. Не трябваше въобще да отварям дума..


Добре де, аз сега и не мога да се изказвам ли? Толкова ли беше грубо, че пак има обидени? Свалила съм си книгата днес ще прочета и ще видя как е и какво е променено. Фактът, който ме подразни, че първо се превежда без разрешение и второ се прави зле. Това е. Авторката е супер готина и лично аз си я обичам много. Мен ме издирваше из туитъра заради един пост в блога, така че знам как си пазеше труда.
Люба, недей се засяга за глупости, всеки си има мнение. Това, че аз не съм те разбрала както трябва не значи, че ти е трябвало да си мълчиш..

Айде спорна седмица, добро утор и Роб форевър  Mr. Green







# 51
  • Мнения: 10
Цвети - аз тъкмо се чудих кога ще излиза трейлъра за част 2 значи,че ще е скоро щом след 2-ва дена ще има тийзър трейлър  Heart Eyes Heart Eyes е ура а аз мислех,че ще е протлета или лятото  

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 729
Лейди, фик писан на едно със Стефани? Уау! Ако е достоверно, то си е цяла абсолютна находка  Hug

Цвети,
Това ме остави така:  Shocked

Я, Новинка!  Wink
Таткото е Том Стъридж

# 53
  • Враца
  • Мнения: 5 201
mama na miro, недей да съжаляваш, че си пуснала информацията за фен превода. Предполагам ще има и други, за които информацията е полезна.
Аз съм чела един фен превод на книга и ме заболя главата. Втори път няма да повторя, освен ако след преводача не е минал някой на ти с българската граматика и някой на ти с английските изрази, които се превеждат буквално. Радвам се, че децата четат и имат желание да превеждат, но от друга страна по този начин, но малко нещата с интелектуалната собственост на авторите се погазват.
Лимоните завинаги са ме провалили да чета фф в категорията Т  Embarassed Embarassed
Вчера вечерта си намерих добро четиво Such Great Heights препоръчвам, с малко предубеждение към Белата. Но пък Едо е таткоуард, та....  Wink

Прочетох, че инфото за клипчета на Пийпъл Чойс наградите не е вярно, което значи, че се връщаме в изходна позиция с чакането май?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Привет, ей ме и мен в новата тема

Моята песен е Supermassive Black Hole, залюбих я заради Онази Игра на Бейзбол   Heart Eyes


Ухааа, ако на мен ми се случи такова нещо, сигурно ще си глътна граматиката!!!  Mr. Green Сега вече ще ме накарате и мене да чета фикове  #2gunfire


Цвети   bouquet мерси за темичката, но не успях да гласувам. Все още с нищо не ги свързвам песните...

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 12:18 от Dorchester

# 55
  • Мнения: 3
mama na miro, недей да съжаляваш, че си пуснала информацията за фен превода. Предполагам ще има и други, за които информацията е полезна.

Такива като мен, например  Grinning  Куцо, не куцо преведено, ще се възползвам от възможността, след като друго не ми е достъпно  Grinning  Дано преводачката да устиска, колкото може повече да преведе и да се усъвършенства, както и Господ здраве да и дава  Grinning  Надявам се Красето да не ме анатемоса за голямото ми любопитство, довеждащо до  четенето на лоши преводи  Joy  Подривам нивото на кокошките, обаче това е положението  Grinning  

 Да взема да поканя на сутрешно кафе, макар че рано рано сте се разбръмчали  Hug  Още смилам новината за Том и баща  Rolling Eyes   Сега остава и Роб да се напъне да го догони  Grinning  Снимката с мечето е много нежничка, разнежваща всъщност.

Започнах късно снощи да гледам Отвлечен след като стана въпрос тук за филмите на каста. Докарах до средата и всъщност наистина никак не е зле, интересен е , а Тай си е доста добре в ролята. Ако му се даде възможност, би се справил и в не екшън филм. Има много добро излъчване, харесвам усмивката му. Нямам търпение да догледам довечера. Изчезвам, защото закъснявам. Стискайте ми палци, моля ви, тази седмица ми е трудна.

# 56
  • Мнения: 200
Tаз Сиена не ходеше ли преди с Джъд Лоу?  newsm78 Браво на Томи бой, плачете Томбърт  tooth

# 57
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Мъхъм, то и там беше като латино сериал - не помня колко пъти се събираха и разделяха Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 200
Мъхъм, то и там беше като латино сериал - не помня колко пъти се събираха и разделяха Rolling Eyes
Вярно бяха големи драми Simple Smile Ама да минеш от Джъд Лоу на Том Стъридж си е компромис с качеството според мен де Simple Smile Но от друга страна не се знае Томи какви скрити оръжия има  Laughing

# 59
  • Мнения: 10
Да му е честито,че ще става татко вече може след няколко месеца да пише в англиски татко  Grinning да не кажете,че сега е време и наш Роб да става баща , че ви убих!  #2gunfire Grinning

Общи условия

Активация на акаунт