SUPERNATURAL: J-Squared Poяn Squared

  • 28 253
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Много свежа серия, но ми останаха някои неясноти. Изгледах я и без и със субтитри и за моя изненада втория път не разбрах много повече. Или английския ми е задобрял, или превода куцаше. Струва ми се, че хуморът не бе предаден съвсем точно. Интерсно ми беше да чуя думата с Х от устата на Сами  Laughing Не спрях да се питам как ли би звучала тази или онази реплика, преведена от Папи. Но, стига съм мрънкала, никой не ми е виновен, че не си сядам на д-то да го науча този език.
Джаред отново показа страхотна игра. Супер сладък беше, като примигваше от страх. Продължавам да се изумявам как изопва чертите си за да изрази емоция, в този случай дори беше пребледнял. Лошото Сами...  Heart Eyes поредно доказателство, че може да изиграе всичко, въпреки, че изглеждаше малко преиграващ, предполагам, че такава е била идеята. И никак не и завиждам на управителката  Outta Joint , на нейно място бих се подмокрила от страх.
Започваме да виждаме все повече от "стария" Дийн - вярно е радост за окото  Laughing

# 706
  • Мнения: 0
Импалке, не ти се е причуло. Той СЕ представи като агент Дженсън.
Невероятен епизод. А когато Сам донесе на Дийн онова дъгообразно нещо, с каквото и аз си играех като малка, ми сгря душата. А лошия Сами smile3521 smile3521 smile3521
А Дийн като каза на онова хлапе да не тормози майка си, направо ми сгря душата. Жената не беше цвете, но правеше всичко по силите си. И като направи сравнение със своето детство... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 116
аз, доволна!!!

Сам като лошо ченге - горещщщщщ

Дийн как се хили накрая - велик!

ето и малко от мен







































# 708
  • Мнения: 41
Аз още рано сутринта гледах, но сега повторих със субтитри.
Хареса ми серията.Дийн нещо много го бива с децата. Laughing
Сам с клоуните беше супер смешен, ама пък колко го биха.Като лошото ченге също ми хареса Heart Eyes, но ми се струва доста нетипично за него.
Иначе мен не ме е въобще страх от клоуни.
Последната сцена много ми хареса.Върнах се се два пъти да я гледам.

Бела,   bouquet за гифчетата.

С нетърпение чакам следващия епизод.
Скрит текст:
Липсваха ми демоните

# 709
  • Мнения: 6 387
И никак не и завиждам на управителката  Outta Joint , на нейно място бих се подмокрила от страх.
Хи-хи Mr. Green ...

Heart Eyes

Редактирам се заради две чудесни статии с разкази за срещите на Дженсън и Джаред с малки групи избрани фенове по време на скорошната конвенция в Нешвил: Дженсън и Джаред. Истинска наслада Heart Eyes .

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 22:50 от Impala

# 710
  • Мнения: 116
на края Дийн така се хилеше, че не съм сигурна дали не беше искрен смях на Дженсън направо!!!!

напълни ми сърцето

И никак не и завиждам на управителката  Outta Joint , на нейно място бих се подмокрила от страх.

да, бе, да ... от страх... хайде сега... познаваме се!!!

# 711
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Добро утро, добър ден  Grinning


# 712
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
жестока серия  Heart Eyes много ми хареса, отдавна не се бях забавлявала така  Joy и смееш се Дийн  smile3544

# 713
  • Мнения: 6 387
Sneak Peek 7.15 Repo Men:



Хайде в Hовата тема Hug .

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 17:51 от Impala

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 1 051
запис

# 715

Общи условия

Активация на акаунт