Ще ми помогне ли фитнес?

  • 489
  • 3
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 224
Вече минаха 3 мес. от раждането,а 12кг така и си стоят по мен SadПонеже кърмя се страхувам да започна диета /пък и няма да успея да не ям Embarassed/Честно казано съм несериозна с физ.упр. EmbarassedНо вече не мога да се гледам!!!На моят ръст -156см-тегло 63кг изглежда ужасно #CrazyКак ще ме посъветвате да сваля кг-не мога без храна Mr. GreenА бях 49-50кг..... CryСмятам да започвам фитнес -на кой уред и колко време,така че хем да свалям,хем да не пречи на кърмата...

# 1
  • Мнения: 150
ми наи-добре е на кардио уредите да тренира6, там се топят мазнините. но наи-добрият вариант е фитнес инструктур да ти направи програма. при вси4ки слу4аи дори  и да има други уреди те 6те са за стягане на кардио 6те топи6. успех

# 2
  • Мнения: 1 234
Съгласна съм с RollingStones че е най-добре инструктор да ти направи програма за да успееш да свалиш килограмите които искаш,защото повечето уреди са за стягане за мускулите.Успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 504
Докато кърмиш мазнинките са важни, защо не поизчакаш още малко, нямаш представа как бързо лети времето. След това с всички сили ще се съсредоточиш и към диетка, и към спорт.

Общи условия

Активация на акаунт