СПАМО-ЧАТ (09.01.2012-15.01.2012) - Празници все още предстоят

  • 4 844
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 627
Ейц, Мег  Crazy страОтен аватар  Heart Eyes

бива нали Flutter
Дейз  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
Мегич,  Hug

Бубс,   Hug

Фуриева,   Hug  Laughing

Аз съм в минорно настроение без видима причина. Rolling Eyes Четвъртък и петък съм отпуска, утре съм на едни тестове и до обяд няма да ме има, после вечерта съм на разпивка с жени само, после сряда ще ми е все едно петък Crazy и май днес е най-куцият ден от цялата седмица.  Whistling

Моооооооооон, държиш ли фронта? Аз по една на ден вечер, колкото да усетя блаженството. Така де, да не е съвсем идеално, защото иначе ще кръстят на мен улица и гимназия  Laughing Crazy Whistling

Ама още ми се пуши много, много-много... 1-3-1-3-...  Embarassed

# 33
  • Мнения: 35 949
днес изпуших бройка като за липсващата цифра  Blush
мисля да удвоя  ooooh!

Ним, радост за очите ми!  Hug

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Добър ден  Mr. Green

Запис, че мн бързам.
Добре съм, имам ток, ракия, бира  Joy
За цигари не ми се говори. Вчера излизах без никакви цигари в мен, колко зла бях след това не е истина  ooooh! Но ще се справя все някога  Crossing Arms

На всички  Hug Hug Hug и мн усмихнат ден  Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 3 249
Мон, дръж се Hug На мен такова излизане ми предстои утре, ама още се чудя дали да тормозя околните и в края на крайщата да муфтя или да се окажа разбрана не-пушачка и да си взема една кутиШка...  Thinking Laughing

Ним, радост за очите ми!  Hug

 Blush  Hug Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 081

 Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Моооооооооооооооон  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Браво на теб  Hug
Така те искам, да си поркаме блъдита без цигерен дим  Crazy Flutter Mr. Green
А не да ни мислят за 45 годишни младежите /поне мен де  Joy/

# 37
  • Мнения: 1 226
А добър ден  Heart Eyes



Аз пък си пуша и зарад вас  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 35 949
къх-къх, задавих се!  Blush

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Стел  Joy Joy Joy  Hug

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аморееее беееееееееееее Joy Joy Joy Мани ги ония грънчасали дрогари /ма к'ъв термин само а  Joy/... Те не ми изглеждаха много тамъндън ... От такива дето не са тавряз, нЕма какво да му мислим  Crossing Arms Whistling
Мен последно ме питаха в кой клас съм  Joy Joy Joy Та хич не се тормозя... Ама сега като спра и цигарите  съвсем ш'опъна кожата  Whistling, смяяяяятай каква ученичка ш'стана  Whistling Joy Joy
Браво, ама аз си знам какво ми беше ....  ooooh!

Сега пак излизам  Flutter... тежко ще е  Whistling Mr. Green

Ним  Heart Eyes.... ако имаш от кой или откъде вземи си само няколко цигари за срещата, недей цяла кутиШка... Аз мога да изпуша само 1-2, но имам ли кутия пред себе си, докато не й видя сметката, не мирясвам.... трее изпълня плана и нормата един вид... ooooh! ooooh!

Аре пак хубав ден и доскоро  Hug

# 40
  • Мнения: 1 081
Стеле  Heart Eyes

Как са малките принцеси  Flutter

Аморе  Joy Joy Joy
грънчасали дрогари  Joy Joy  hahaha
Права си  Crazy

къх-къх, задавих се!  Blush

Що така  Thinking Whistling

# 41
  • Мнения: 35 949

представих си на този ръст с що ли за мини-бижу разполага  Whistling

пп пристен, който да предложи на своята мила дама имам предвид - да не си помислите друго  Flutter
сетих се за онази тема - за онзи пръстен  Whistling

# 42
  • Мнения: 35 949
дами, дайте по един нежен глас за един от най-великите фентъзи-епоси евър  Hug
Песен за огън и лед, Джордж Р.Р. Мартин

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Аморе  Joy Joy Joy
грънчасали дрогари  Joy Joy  hahaha
Права си  Crazy


 Joy Права съм ми ... аз и като греша, пак съм права... много кофти качество ми е това...  Mr. Green
Ама така де ...  Whistling

Прибрах се аз... съгреших, Ним ... ама не много  Mr. Green Лошото е, че всеки ден някой някъде ме кани, а на мен / в това отношение само/ ми е доста слаб ангелът ooooh!, утре пак се уговорих, после рожден ден ще празнувам ... ама ще се оправя по някакъв начин  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И малко простотия:
Не е истина какво ми разказаха преди малко. Звучи като виц, но е истински случай. Една позната, лекарка, предписала на един циганин свещички в ануса. До тук - добре. Какво й разказва обаче същия тоя след няколко дни: "Прибирам се аз вкъщи и питам жената hahaha:" Имаме ли анус?" и тя вика :" Тоя пък, ние хляб нямаме, ти за анус питаш..."  Shocked Rolling Eyes Joy Joy JoyИ тръгнал човекът по аптеките да търси анус. Навсякъде му казали, че нямат и не продават Joy ooooh! Накрая, вече хипер ядосан, отишъл при лекарката и й казал:" Вие сега какво... подигравате ли ми се, никъде няма анус... и аз сега какво, тия свещички в гъза ли да си ги навра?!?!"...  Joy Joy Joy Да се смееш ли, да плачеш ли не знам  ooooh! Joy Mr. Green

# 44
  • Мнения: 35 949
Мон, не може да бъде истина  Joy Joy Joy
т. е. може - преди 2 месеца обяснявах няколко часа на една циганка, чието дете е с диабет, как да го храни, а тя накрая ме попита 'какво е въглехидрати', с което ме остави безмълвна  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт