Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте мами,поръчахме си количка АБЦ 3-тек лимитирана серия,но цвета й е червен,а очакваме момченце. На нас много ни хареса и цвета не ме притесняваше,защото мисля че на мъж червено му стои по-добре от на момиче,но........всички на които се похвалих ме изгледаха странно и казаха,че съм луда да взема червена количка за момченце. Сега се притеснявам малко да не съм сгрешила,да не ми се подиграват.
Вие бихте ли взели за сина си,червена количка? Thinking

# 1
Разбира се, че бих взела. Я стига с тия комплексарски и тъпи изказвания, много им здраве на тия, дето ти казват, че си луда. Луди са те  Wink

# 2
  • софия
На дъщеря ми количката е синя. Не страдам от такива задръжки и на теб хич да не ти пука!

# 3
  • сред маслини и портокалов цвят
Щом ти харесва-взимай я. Аман от ненормалници!
Много момченца се возят в червени колички, на мен ми харесва.
Дъщеря ми се вози в синя (от брат и). Бабите по парковете редовно ме успокояват, че третото ще е момиче. Mr. Green

# 4
Здравейте мами,поръчахме си количка АБЦ 3-тек лимитирана серия,но цвета й е червен,а очакваме момченце. На нас много ни хареса и цвета не ме притесняваше,защото мисля че на мъж червено му стои по-добре от на момиче,но........всички на които се похвалих ме изгледаха странно и казаха,че съм луда да взема червена количка за момченце. Сега се притеснявам малко да не съм сгрешила,да не ми се подиграват.

Червеното е универсален цвят, не е като розовото да речем. Аз си мечтаех за червена количка независимо какъв е пола на бебето /не знаехме какъв ще е до раждането/, но не си харесах модел и взехме зелено и оранжево Simple Smile Няма кой да ти се подгирава на цвета на количката спокойно, сега разни баби може да ти задават тъпия въпрос "ама защо с червена количка" ама то това е нормално Simple Smile
Леко раждане ти пожелавам  Peace

# 5
  • София
 Моята беше оранжева. Но си бях харесала и една червена. Само за розова не бих взела за момче, въпреки че розовото е много позитивен цвят  Simple Smile

# 6
  • UK
Щом ти харесва, не се чуди. Това с розовото и синьо са пълни глупости. Моето момиченце ходи постоянно със сини дрешки( по наследство от един племеник).
А  една приятелка има момченце , а си купи лилава количка.

# 7
О, я не се впрягай!
Аз много харесвам синът си в червено.  Peace Има червени пуловери, анцузи, ризи, блузи... изобщо не робувам на цветове.
Важното е на теб да ти харесва.
Моята количка беше черна със зелено - унисекс един вид. Бях му купила жълти и шарени одеалца и тънки завивки. Обличах го в жълто, бяло, зелено, червено и пр. като бебе..., но най-интересното беше, че почти винаги когато беше решен в синята гама все се намираше някой да се спре и да ми каже "Ох, какво хубаво момиченце"  Joy
Хич да не ти пука.  Hug

# 8
  • София
Хич да не ти пука. Щом ти харесва количката - взимай я. Червеното е много хубав цвят и изобщо не е момичешки.

Моята щерка е с лилава количка, но пък има доста сини дрешки (включително гащеризон на футболни топки - подарък от вуйчо й), мислят я за момченце понякога, ама не ми дреме  Mr. Green

# 9
Какво те интересува кой какво мисли за количката, след като си я харесала и мислиш, че ще ти е удобна, няма какво да се притесняваш. Нашата количка е цялата червена, преди шест години я купихме за баткото, бяхме харесали като теб модела и имаше само червена на цвят, купихме я, големия изгледах в нея, сега я ползвам за малкия.

# 10
Взимай.

Аз пък като облека Моника в червено ме питат дали е момче, така че няма угодия Simple Smile

# 11
Точно това щях да кажа и аз,на моето дете преобладават червените дрешки,обожавам за момче червено и оранжево,вземи си количката и им кажи,че си различна и оригинална.

# 12
Момичета,много ви благодаря,наистина си я харесвам. А като знам на мъжа ми как добре му стои червено,сигурно и на бебчо също ще е супер. Страхотни сте,аз също не робувам на цветове,но  #Cussing outнали все ще се намери кой да ти развали кефа.
Мама Барбарон,благодаря за пожеланието,моля се всичко да е наред,след трудната бременност,няма да е зле раждането ми да е леко Praynig,но все пак най-важното е бебче да е живо и здраво.

# 13
аз сега си спомних моя мъж като бебе е бил червена количка. Свекървата искала да е с прозорче, това било условието и взели червена такава.  Peace

Ами, че зор - зор е, но да най-важното всичко да е наред с бебето и с теб разбира се Simple Smile
Стискам палци Simple Smile

# 14
Момичета,много ви благодаря,наистина си я харесвам. А като знам на мъжа ми как добре му стои червено,сигурно и на бебчо също ще е супер. Страхотни сте,аз също не робувам на цветове,но  #Cussing outнали все ще се намери кой да ти развали кефа.
Мама Барбарон,благодаря за пожеланието,моля се всичко да е наред,след трудната бременност,няма да е зле раждането ми да е леко Praynig,но все пак най-важното е бебче да е живо и здраво.

Приготви се да парираш опитите "да ти развалят кефа". Да не те отчайвам, но с раждането все ще се намери някой да се "изкаже компетентно" - затова дай един пълен игнор и си прави това, което ти смяташ, че е правилно и добро за детето ти!  Hug

Леко раждане ти желая и прекрасно бебче.   bouquet

# 15
  • на последния етаж
Разбира се, че е подходяща. Щом на вас ви харесва - това е най-важното.

# 16
  • Mars Hotel
Никакъв проблем не виждам. Моята дъщеря пък имаше синя количка. Не робувам на предразсъдъци.  Wink

# 17
Червеното е хубав цвят и за момче, и за момиче. Не се притеснявай  Peace.

# 18
  • София
 yani290885, не обръщай внимание кой какво ти казва, щом на вас ви харесва значи е подходящата количка с красив червен цвят. Според мен няма цвят за момиче и цвят за момче. Да, на моя приятелка момчето се води в розовата количка на кака си  Wink.  Аз също не робувам на предразсъдъци. Пожелавам ти леко раждане и здраво бебче.

# 19
Според мен няма цвят за момиче и цвят за момче.

Така е, ама за мен - без розовкото  Blush Не ми върви някакси момче в розови дрешки  Confused

В парка имаше майка, с момче както се разбра в последствие, което беше с дълги руси къдрици, розова блузка, розови панталонки и розови гуменки. Е, по какво да се светна, че е момче... и я заговорих за "дъщеря й" тя се сопна, че било момче  Tired

# 20
  • БГ
И двете ми момченца са отгледани в червени колички!   Peace   Това е любимият цвят на семейството ни, в момента дребен е с червено зимно яке, баткото има червен оверол, а и като цяло гардеробите им са преобладаващо синьо-червени, така че бременей си спокойно и се радвай на оставащите дни в трепетно очакване на бебчо, пък винаги ще има кой какво да каже.   Wink

Блонди, голям майтап, случвало ми се е да срещна майка с розова количка и момченце в нея, нооо облечено цяло в розово не съм си и представяла, честито и на теб и леко бременеене.   Peace

# 21
баткото има червен оверол

Какво е оверол?  Embarassed

# 22
Количката да ви харесва на вас, вие ще си возите детето в нея, това е важното. А кой какво ще каже......Никога няма да угодите на всички Wink
Приятелката ми си купи червена количка за сина си, аз си продадох първата количка  /пак червена/ на родители с момченце...Нито ще сте първите, нито последните.
П.С.
Снощи една съседка звъни и аз отварям с дъщеря ми, но тя беше с тъмно синя блузка. През цялото време жената говореше на детето в мъжки род, а знае, че е  момиче. Joy Явно като видя блузата и се обърка

# 23
  • София
Хм, тия дето те гледат на криво явно са от ерата когато е имало 2 цвята колички - синя за момче и червена за момиче. Аз съм гледана в синята количка на брат ми.
Сега и двамцата с червена количка си гледам, знаех за големия, че ще е момче още като я купувахме и пак си избрахме червена. Всъщност оранжева искахме, ама нямаше от нашия модел  Simple Smile

# 24
Хм, тия дето те гледат на криво явно са от ерата когато е имало 2 цвята колички - синя за момче и червена за момиче. Аз съм гледана в синята количка на брат ми.

О и аз също,от онези големи кожени със нещо като багажник отдолу,където баща ми си е возил една каса с бира Laughing

Не мога да възприема само черна количка за бебе,една позната си купи такава,не съм казала,че не ми харесва,защото уважавам избора й.

# 25
Не мога да възприема само черна количка за бебе
И аз не мога да свикна с тази мода, но май вече отминава Wink Особено лятото, това черно как привлича слънцето...

# 26
Аз нямам нищо против мъж в розово,мъжа ми носи и розови и лилави и всякакъв цвят блузи,много му отиват,но мисля да поизчакам със сина си,като попрасне той сам ще реши дали да носи такива цветове.
Може да е много глупаво,че си го мисля,но аз имам приятелче,което майка му като е бил малък го обличала в розово и в роклички и му купувала кукли,защото много искала момиченце,той е нежен,не знам дали е гей,номисля че тя е виновна.
 Embarassedможе ли наистина ние да им влияем несъзнателно Embarassed,ужас как може да ми минават такива мисли изобщо

# 27
  • Mars Hotel
Е, стига де, ти от една червена количка къде отиде. Laughing

# 28
Защо не? Нашата количка е оранжева.
За момче всичко, само розово не бих сложила.

# 29
Естествено, че е подходяща.

Йоана пък е със зелена количка. И мен в началото ме питаха що пък зелена. Аз казвах - ми щото аз я бутам и на мен трябва да ми харесва  Mr. Green
Тя също носи много дрехи от племеника, но пък забелязвам, че той няма сини дрехи много. Носел е червено, жълто, зелено и разни други цветове и тук-там синьо, най-вече дънките.

Яни, мъжа ми има много сладка снимка на около година и нещо. С букли, моц на главата, абе разбрах, че е той на снимката чак когато свеки ми потвърди (три пъти я питах сигурна ли е). Ами не е гей да ти кажа.

# 30
  • Mars Hotel
Какво е моц? Rolling Eyes

# 31
Тъкmо ще предпазва и от уроки  Mr. Green

# 32

Ами чувала съм и куку да му викат - т.е. една опашка, вързана горе на главата. Дано обясних правилно.

# 33
Разбира се, че е подходяща. Само розова количка не бих взела за момче.

# 34
Аз много харесвам момчета в червени колички Simple Smile
Даже моят син има червено колело Simple Smile
Купувай я смело и не се впрягай.

# 35
Розовото е много актуален цвят за мъжете през този сезон. Харесах на моя мъж страхотен розов пуловер на Boss, но той не беше много благосклонен и му купих син в крайна сметка.

А относно червената количка, аз подарих такава на моя племенник и баща му остана супер доволен, понеже е от ЦСКА. Така че имаш готов отговор, с който да парираш досадниците, кажи им просто, че сте фенове на ЦСКА Mr. Green

# 36
Най-важното е, че на вас количката ви харесва. Аз съм виждала доста момченца в червени колички, както и момиченца в сини.

# 37
  • София

О, да, моят син също е с червено колело  Grinning  А и да си призная има и бледо розова риза и дълги къдрици  Flutter

# 38

О, да, моят син също е с червено колело  Grinning 

И моят, и моят.  Peace Laughing

# 39
И аз съм за червената количка и против предразсъдъците.

Отделно - чакаш момченце; ако знаеш колко синьо ще имате и особено колко неща в бебешко синьо ще ви подарят... Ще ви болят очите от синьо  Grinning

Леко бременеене и смело с червеното  Grinning

# 40

О, да, моят син също е с червено колело  Grinning  А и да си призная има и бледо розова риза и дълги къдрици  Flutter
И аз признавам една бледо розова риза  Laughing

# 41
  • Бургас

Синът ми, на 6г и малко, има жестоко голямо червено колело, никога не съм мислела, че цветът му е проблем.... Същото мисля и за бебешките колички. Само розова не бих взела за момче.

# 42
  • София
Не се притеснявай, най-хубавите колички за момчета са червени:  passifier   Mr. Green

# 43
Срещам най-редовно няколко момченца с червени колички, които си имат каки. Въобще не ми е хрумвало, че количките са момичешки, личи си, че са момченца. При положение, че са хубави, удобни и абсолютно запазени няма да ги хвърлят я.

# 44
MaryJane обмислях варианта за фенове,ама на Манчестър Юнайтед,че и таткото и дядото са върли фенове на Левски,съответно не вярвам да позволят внука да е от вражеския ЦСКА, Grinning
Сега още повече си харесвам количката,след вашите мнения,ще си я бутам с гордост,че вътре е моят син. Hug Hug Hug

# 45
  • Mars Hotel

Ами чувала съм и куку да му викат - т.е. една опашка, вързана горе на главата. Дано обясних правилно.

A, разбрах, мерси!
Боже, и това вързано на момченце? Shocked

# 46
MaryJane обмислях варианта за фенове,ама на Манчестър Юнайтед,че и таткото и дядото са върли фенове на Левски,съответно не вярвам да позволят внука да е от вражеския ЦСКА, Grinning
Сега още повече си харесвам количката,след вашите мнения,ще си я бутам с гордост,че вътре е моят син. Hug Hug Hug

Значи все пак сме помогнали с нещо Simple Smile

# 47
не можете да си представите колко. Hug Hug Hug  bouquet

# 48
червена количка е супер. И аз мечтаех за този цвят, но мъжа ми взе черна  Confused Confused Confused  за момчета има хубави дрешки и в червената гама  Sunglasses 

Аз съм с момиче и гледам  да избягвам розовото, съвсем малко розови дрешки взимам.

Общи условия

Активация на акаунт