Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 ян. 2012, 13:53 ч.

На море в Испания...

• 17 242
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
Две години поред почиваме в Пенискола,курорт по средата между Валенсия и Барселона.Много приятно градче,пясъчен плаж,дълга 6-7км алея за разходки,има Папски замък,за шопинг-в съседното градче с градски автобус.Хотелът беше Пенискола палас-на първа линия,много добър сервиз и качествена храна.Основният контингент почиващи -испанци и французи.Посетихме Вале
нсия,Барселона/малко по-далече е/,Морея,Тарагона.Много доволни останахме

# 91
Някой ходил ли е на почивка в Тосса де Мар на Коста Брава и ако да - моля за информация и впечатления /плажове, транспорт от Барселона, цени/.

# 92
Ние обиколихме за две седмици миналата година крайбрежието между Гуардамар и Бенидорм.
На мен ми харесаха детските забавления в Бенидорм - два дни изкарахме във водния парк и Terra Natura, но плажът не толкова. В селцето беше най-добре- чисто, равно и спокойно Relaxed

Тази година разглеждам полетите до Севиля и мисля да отделим две седмици на Коста де ла Лус.. Ако имате конкретни съвети - заповядайте!

# 93
Тази година разглеждам полетите до Севиля и мисля да отделим две седмици на Коста де ла Лус.. Ако имате конкретни съвети - заповядайте!

На мен ми се въртят в главата какви ли не идеи за лятото и едната също е Андалусия, така че и на мен ще ми е полезна всякаква информация Blush
Що се отнася до Коста де ла Лус - миналата година това беше една от първоначалните ни идеи, но се отказахме, защото се опасявахме, че океанът ще е хладен. Имайте го предвид и проучете добре, ако целта ви е плажуване Smirk

# 94
  • Пловдив
И аз съм почитателка на Андалусия.  Брат ми живее във Валенсия и всяка година сме там,като за два,три дни отскачаме до някой далечен град.Гранада остана завинаги в сърцето ми,макар че няма плаж Simple Smile На север съм ходила само до Андора Simple Smile Исками се тази година преди да отидем във Валенсия да отседнам в градче като Салоу. Лошото е, че можем само юли или август,а цените на билетите са си високи.Чета ви с интерес

# 95
И аз съм почитателка на Андалусия.  Брат ми живее във Валенсия и всяка година сме там,като за два,три дни отскачаме до някой далечен град.Гранада остана завинаги в сърцето ми,макар че няма плаж Simple Smile На север съм ходила само до Андора Simple Smile Исками се тази година преди да отидем във Валенсия да отседнам в градче като Салоу. Лошото е, че можем само юли или август,а цените на билетите са си високи.Чета ви с интерес

Снощи гледах билети до Барселона на Райън еър на прилични цени за края на юли и началото на август. Може да разцъкаш различни дати да видиш дали те устройва, а от Ел Прат има удобен автобусен транспорт до Салоу.

# 96
  • Варна
Здравейте, аз купих билети на Райън за края на месец Август, притесних се, че ще е много горещо в Юли. Цените са около 200лв без доп багаж, предполагам, че ще паднат още малко, но аз обичам да планирам, а и исках да имам по -голям избор на апартаменти за нощувка.

# 97
  • Пловдив
За къде са билетите? Споделяйте къде ще отседнате,как ще се предвижвате- всичко е интересно и важно!

# 98
  • Варна
За къде са билетите? Споделяйте къде ще отседнате,как ще се предвижвате- всичко е интересно и важно!
Билетите са за Барселона
Нашият апартамент е този, ако на някого е от полза, свободен е през м.Септември
https://www.airbnb.com/rooms/12256600
Тази мацка също има страхотни отзиви, но изтървах апартамента й до Саграда за час може би
https://www.airbnb.com/rooms/3680769

# 99
защото се опасявахме, че океанът ще е хладен. Имайте го предвид и проучете добре, ако целта ви е плажуване Smirk
Благодаря!
На  нас даже ни се струва студен, а не само хладен.
Ще сме на плажа малко, а ще плуваме в басейн. Свикнали сме вече. Grinning

Повече ще обикаляме, отколкото да се печем.
Цялото смейество не сме подходящи за дълги слънчеви бани.

На мен ми попаднаха идеи за почивка с деца в Коста де ла Лус - музея на Колумб, водни паркове, Isla Magica.. Вече сме взели билети до Севиля за август и ще разказвам как е след това.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт