Влошено качество на "Памперс" на Проктър енд Гембъл

  • 2 352
  • 30
  •   1
Отговори
Моля ви мами помогнете ми да разбера доволни ли сте напоследък от памперсите "Памперс". Препоръчайте ми нещо друго!

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Аз съм си доволна от Памперс, стига да не са със зелена лепенка. Те ми пропускат.....

# 2
  • София
  • Мнения: 750
Е точно на такива попадам два пъти подред - ама имам чувството, че като има промоция някъде /както аз купих - от Метро и от билла/ все са някви куци памперси, иначе съм доволна - от началото купувам за сина ми такива и не е имало проблем - аз се опасявам повече от подсичането отколкото от пропускането, но няма значение.
Да наистина нещо напоследък не са хубави.

# 3
  • Мнения: 5 790
Аз ги гледам да пише на тях "Fisher Price". На едните, пише, на другите - не. Обаче не знам защо, явно се произвеждат на различно място.

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Моля ви мами помогнете ми да разбера доволни ли сте напоследък от памперсите "Памперс". Препоръчайте ми нещо друго!
Аз съм доволна,дори и от тези със зелената лепенка.От както се роди синът ми е само с "Памперс".Пропуснали са само 2-3 пъти и то защото му бях взела по-големи.Пробвала съм един път с Хъджис и Хепи,но те като се напоят и оставят влага и върху кожата на бебето,и върху дрехите му.  

# 5
  • София
  • Мнения: 750
Моля ви мами помогнете ми да разбера доволни ли сте напоследък от памперсите "Памперс". Препоръчайте ми нещо друго!
Аз съм доволна,дори и от тези със зелената лепенка.От както се роди синът ми е само с "Памперс".Пропуснали са само 2-3 пъти и то защото му бях взела по-големи.Пробвала съм един път с Хъджис и Хепи,но те като се напоят и оставят влага и върху кожата на бебето,и върху дрехите му.  

така е ама по-рано бяха по-хубави

# 6
  • Мнения: 35 891
взимам само Памперс

# 7
  • Мнения: 1 327
Аз съм си доволна от Памперс, стига да не са със зелена лепенка. Те ми пропускат.....

  202uu

и при мене точно тези пропускат! тези, чиято лепенка е на цветчета нито веднъж не ми пропуснаха

Последна редакция: вт, 03 яну 2006, 20:51 от еlito

# 8
  • Мнения: 3 777
Отдавна не съм доволна и ги смених.
На пазара марки много, че и по добри.

# 9
  • Мнения: 8 450
Либеро.
Памперс не слагаме от лятото.

# 10
  • Мнения: 6 472
След като смених почти всичко на пазара, все пак реших че съм що годе доволна от Памперс Tired Пропускат чат-пат, но пък детето не се изрива от тях. От либеро гъбясахме така зверски, че ни трябваше цял месец докато ни заздравеят раните:( В момента сме на Памперс и Хъджис. Памперса ми е със зелена лепенка, но много странно, че аз до сега изобщо не съм попадала на друга разновидност newsm78

# 11
  • Мнения: 1 520
И ние ползваме Памперс и с малки изключения съм доволна. Случвало се е и да пропускат, но не е редовно. Лошото е, че от последнте два пакета (със зелена лепенка и двата) направо ми се разкъсват и изпада гела отвътре. Хайде, единия път да кажем че и аз бях виновна, че бая го бяхме понапълнили, но друг път си беше съвсем нормално изпишкано няколко пъти. И горе над картинката със животинчето просто се разтваря "шева". Май ще пробваме с други. Въпреки че о тези съм си доволна. В другото отношение - кожата наистина остава суха и не задържат влага.

# 12
  • Мнения: 643
Памперс не ми харесват, от няколко месеца, нещо много ги развалиха. Дори не знаех, че има с друга лепенка освен със зелена, ама много бързо стават малки, въобще не си отговарят на килограмите. Аз харесвам повече други марки, като Мамия, Бимбо и Бимба, Майлов.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Отдавна не съм доволна и ги смених.
На пазара марки много, че и по добри.

Като родих взех на Памперс но ги смених, въпреки това периодично купувах и от тях (ако случайно сса станали по хубави Crazy),но вече се отказах.С 2 ръце съм за Либеро Peace

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Либеро.
Памперс не слагаме от лятото.



 Peace

Общи условия

Активация на акаунт