Легендата за Испания / Hispania, la leyenda / по БТВ от 20:00ч

  • 77 626
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 534
Аз в началото малко закъснях с гледането я ми кажете какво стана с малкото момиченце?
При римляните е  newsm78

Хареса ми и 2-ри епизод - хайдутите хванаха гората, почти заформиха и чета  Laughing ... Темпото не пада Party

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 21:37 от Peregrin

# 46
  • Мнения: 103
Здравейте , и аз се включвам newsm03
 Този Ектор не е ли онзи дето щяха да му режат главата, на дръвника, ако е той сигурно е предател

# 47
  • Мнения: 1 517
Същия е! Peace И на мен ми изглежда някакъв лакум и предателски настроен Stop
Още не им знам имената обаче на всичките Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 61
Действието е 2 век н.е. -150 година.
Объркали сте се - действието се развива през 156 г преди Христа - това казват в началото на филма. Значи 156 г преди новата ера.
Плами, душичко, благодаря за линковете! Heart Eyes
Действието се развива преди Христа. Римляните са преминали вече на робовладелски строй,
но още не са приели християнството. Испания още е била на родовообщинен строй и Старейшини.
Обичам исторчески филми. Вярвам, че между Вириат и Елена ще пламне любов. Тя може би ще
остане при него. Харесвам Вириат. Елена би била негова достойна жена. Но ми се иска да намери
дъщеричката си и да я спаси. Ккаво ли ще стане с момиченцето?
Ектор майнаистина ще излезе предател. Той самият е по - неудачният от брат си.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 965
Ето статуя на нашия човек, Вириат, в Испания

и в Португалия

# 50
  • Мнения: 534
Lana, мерси   bouquet Излиза, че Вириат е бил реален герой  Simple Smile Само се чудя на 1-вата снимка - какво е туй, дето са му го плеснали отпред на сюблимното място  Shocked Joy Joy Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 2 430
Страхотен сериал.
Вече започна интригата при римляните Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 627
Офф много ми харесва филма ама не ги издържам тия сцени като ги колят   nnnuu cry

# 53
  • Мнения: 14 830
Е тоя Ектор както си и предположих голямо мекотело излезе. Сега като намериха господарските накити в селото ще стане още по лошо.А и един пръстен падна в пепелта в ковачницата.Ако го намерят ще загази жената и детето на ковача

# 54
  • София
  • Мнения: 2 430
Е тоя Ектор както си и предположих голямо мекотело излезе. Сега като намериха господарските накити в селото ще стане още по лошо.А и един пръстен падна в пепелта в ковачницата.Ако го намерят ще загази жената и детето на ковача
Той брат му с право го душеше.
А и много гадно стана в ковачницата,за едното нищо заклаха детето.

# 55
  • Мнения: 14 830
Е тоя Ектор както си и предположих голямо мекотело излезе. Сега като намериха господарските накити в селото ще стане още по лошо.А и един пръстен падна в пепелта в ковачницата.Ако го намерят ще загази жената и детето на ковача
Той брат му с право го душеше.
А и много гадно стана в ковачницата,за едното нищо заклаха детето.
Именно , а представяте ли си ако открият пръстена на римлянката какво ще стане

# 56
  • Мнения: 534
Имаше много тягостни моменти  ooooh! , но пък имаше един момент, на който много се смях - жената на претора май и хареса да я отвличат и събличат  Laughing , май не се засили към селото само за единия пазар - какъв зареян замечтан поглед извади, като обсъждаха със слугинята Вириат, ама нали е горда и превзета сумти и се възмущава  Laughing

# 57
  • Мнения: 1 517
Имаше много тягостни моменти  ooooh! , но пък имаше един момент, на който много се смях - жената на претора май и хареса да я отвличат и събличат  Laughing , май не се засили към селото само за единия пазар - какъв зареян замечтан поглед извади, като обсъждаха със слугинята Вириат, ама нали е горда и превзета сумти и се възмущава  Laughing
Joy Мислех си го същото нещо Peace голяма лисица е и тя. А този претора  Sick повдига ми се от него. Добре, че не успя да изнасили клетото момиче!

# 58
  • Мнения: 0
Този Марк  #Crazy Добре се ориентира Клавдия

# 59
  • Мнения: 1 692
Lana, мерси   bouquet Излиза, че Вириат е бил реален герой  Simple Smile Само се чудя на 1-вата снимка - какво е туй, дето са му го плеснали отпред на сюблимното място  Shocked Joy Joy Joy
С извинение, но на мен ми прилича на нещо подобно на това

 Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт