90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 164

  • 27 905
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 914
Нито ми е топло, ни ми е студено, ама така ми се спи, че две не виждам!
От ядките ми стана така тежко на корема, че  вече ядки не ща да видя, поне до другия плодов ден Mr. Green

А довечера съм на йога, как ще се кекна кат ми се спи и ми е тежко, не знам. Crazy Mr. Green

# 721
  • Мнения: 3 788
Ами и на мен ми е много студено днес,направо замръзвам,а уж се подгрях с 2 редички шоколад и 1 вафла за обяд Mr. GreenКазах аз,че не е сладкото за мен,ама...другия път няма вече.Поне с тоя студ дето ме гони,няма да нападна двулитровата кутия сладолед във фризера,че и нея я мисляяяя от 3 дни Mr. Green

# 722
  • Мнения: 0
Здравейте дами Simple Smile
И аз съм в почивка и Лореин ми взе думите  Laughing
Здравейте фиданки!
В почивка съм, но ви чета. В последно време голям апетит ме гони и си ям, разделно. Много яко ме тресе ПМС ... Нямам представа колко килограма съм, но ще се меря след М.
Днес ми се яде много сладко, но съм решила довечера. Боли ме тиквата адски   ooooh! ooooh!
Как ми се иска да се натъпча с шоколад и да излетя  afwitch

Хубав ден на всички и не мънкайте, че сте сваляли малко. Няма как да стане от днес за утре, ама га ядохте кифтета, ни ривахте ...   tooth
В същото положение съм и днес обяда го карах на шоколадова кифла, а вечерята ще е първата смесена защото със съквартирантката ще правим лазаня, но от малко останали точени кори не със специални кори и ще видим какво ще стане. Накрая както вика тя може и филии с масло да ядем , ако не стане нищо. Аз не пиша редовно , но съм в сесия и нямам време , но желая  Успех на всички момичета Simple Smile

# 723
  • Мнения: 234
Нану, Ника, прегледах из нета и открих диетата, но са дадени само основните неща за 4 дни и че всеки 29 е воден и колко се отслабва. Сигурно по форумите я има и се осъжда като тука. Тука не съм заглеждала по книжарниците дали се продава. Аз съм си взела за хранене според кръвната група и смятам, че ако и там гледа6 пък по дни от какво качваш и от какво не, ще е още по голям ефекта за който му се занимава. Защото ядейки примерно месо си мислеш , че не дебелееш, но примерно кръвна група А никак не е отворена към месото и така нататък. Това, което прочетох за диетата в тукашните писания е, че ни доктори , ни никой не може всъщност да обясни на какъв принцип се сваля толкова с тази диета. Добре е наистина ако човек промени мисленето за за храната и продължи и след това да се храни с малки количества, че то май е едно от важните неща, а не сега сваля, пък после започна да се тъпча като преди , а дано да успея за 3 месеца да променя мисленето си  bouquet

# 724
  • Мнения: 1 517
В промеждутъка между темите идвам да разпиша новата тема и да не останете без такава Hug Crazy
Нану сложила съм линка дано да е от полза за кърмачките Peace
санитка имам мола към теб и пак извинителна Embarassed сложила съм ти някъде линковете и не мога да ги открия(за снимките говоря) моляте прати ми ги пак на лични, че са мнгоо хубави и ги искам на 1ва страница! Hug Hug Hug

# 725
  • На топло...
  • Мнения: 584
Санитка, не се притеснявай. До 20-ти март със сигурност почивам Naughty.
Въпреки това си знаеш, че като кацнеш там с единия крак с другия директно посоката е книжарницата Mr. Green.
Форумно поръчение hahaha Joy.

Ясно, БамбиHug.
За кръвните групи имах аз една книжка, но я дадох преди 2 години назаем, май ще взема да си я поискам newsm78.
Но ми останаха доста неща набити в главата де...

# 726
  • София
  • Мнения: 6 011
bambi2009, това за кръвните групи е много интересно и примерно аз съм А и след белтъчния съм все в плюс, подута и т.н. та може и вярно да се окаже, пък и ефективно ако се съчетават двете неща /въпреки, че аз от месото не се отказвам, пък!/.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 132
И аз съм А крвъна група. Погледнах сега отгоре отгоре какво пише в нета за храненето и тази група и са ми забранени всички любими неща. Утре ще видя дали и аз качвам след белтъчен или е било случайно.

# 728
# 729
  • Мнения: 5
Здравейте,
с твърда решимост обявявам война на излишните (20 на брой) килограми, които неусетно натрупах. Така, в днешния 13-ти петък започвам 90-дневната диета с идеята, че тя ще се окаже фатална за нежеланите килограми. Много съм мотивирана и знам, че имам и воля (по-точно инат).
Залепям се плътно за темата Simple Smile

С теб започваме заедно. Успех и много минуси

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 11:02 от Deizi Dar

# 730
  • София
  • Мнения: 10 698
 Party привет и от мен...лелее...цяла тема съм изпуснала,но продължава диетата! Първите 8 дни резултата е -4кг.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Party привет и от мен...лелее...цяла тема съм изпуснала,но продължава диетата! Първите 8 дни резултата е -4кг.
Има нова тема!

# 732
  • София
  • Мнения: 10 698
Party привет и от мен...лелее...цяла тема съм изпуснала,но продължава диетата! Първите 8 дни резултата е -4кг.
Има нова тема!
Дооооообре де! Не съм я видяла и нея!

Общи условия

Активация на акаунт