ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 113 673
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 426
Бягай далече от тия! Те са си направо секта, която се опитва на всяка цена да те всмуче! Може да е прекрасна, може да е всичко - ама не може да ти искат 2000 долара и да ходят подир тебе и да ти обясняват колко лоша майка си, че не искаш веднага да си я купиш. Като пиявици са, не само ни утрепаха една цяла вечер да ни дрънкат глупости, едвам ги изгонихме в буквалния смисъл на думата, ти им казваш: благодаря, чух, видях, но не искам, не ми харесва, не мога да си позволя и една десета от тази сума! - не, ония нагли  и приказват на децата: мама и татко не ви обичкат, искат да се разболеете... Накрая мъжа ми, който си е малко по-серт, им се развика да си тръгват. Не, ония продължават да стоят и да дрънкат. И още две-три вечери ни звъняха да питат не сме ли размислили.

# 76
  • Мнения: 1 426
....А сега чета и гледам, че вече цената й е в евро... 2400 евро за една прахослукачка, че била тя и златна - е, не!

# 77
  • Мнения: 451
Имахме такава, но без приставките за пране. Страшно огромен топуз е тази машина, повече време ми отнемаше сглобяването и миенето й от самото чистене. Оставихме я на свекърите и си купих чудесна, лека, евтина и малка прахосмукачка.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

П.С. Аз също ползвам прахосмукачка с воден филтър... Перфектна... Нищо не излиза от нея... Нито прашинка... Само е малко обемна и тежичка... Но върши идеална работа... А с добър ароматизатор... У нас също ухае перфектно за ден-два... И струваше само 200 лева...


Що е то?


прахосмукачката ползвам всекидневно

Щом чисти перфектно, нужно ли е да се чисти ежедневно?

# 79
Мисля, че последното нещо при полупката на даден продукт е цената, започва се с това каква работа може да ти свърши. Та по тази логика защо хората си купуват Мерцедеси, а не всички да караме евтини Дачийки, щото едното е по-качествено, а и обикновено само по-скъпото може да свърши надеждно някой работи. А това което Рейнбоу може да прави , никоя друга машина не може и на 2-3%. Та какво означават 100-200 лв. за електрическа метла, щом само ти разпилява боклука, така че да не го виждаш час-два и да си мислиш колко добре си почистил. А и пода в едно жилише е около 15-20% от общата площ, а боклук има дори и на тавана, там как ще изчистите? И на мене не ми допада пирамидалната им система за продажби, но в цял свят подобни продукти, базирани на световни патенти за тарикатски системи се продават само по този начин, само така може да се извлече максималната цена от един краен купувач. А пиниза в Рейноу е освен в тупалката, но най-вече в СЕПАРАТОРА; това е турбинката, която завихряйки ускорява с над 200 км/ч. всички частици, които представляват боклука и по този начин ги забива във водата, като не им позволява да се обгърнат с въздушно мехурче от статичното електричество, в следствие на което наистина във водата остава 100% от прахта. На Делонги и други подобни марки с воден филтър успяват само в една част да имитират работата на Рейнбоу - тази, че и те имат воден филтър, но крайно неефективен с финия прах; без сепаратор всичко е измама за неграмотните технически домакини (явно в тези марки е измамата, а не в Рейнбоу). Замисляли ли сте се защо те, които са над 2000 вата мощност, не могат да почистват както Рейнбоу, която е само 800 вата - не става само с ядене, трябва и ЪКЪЛ... Който не може да си я позволи да си купи, може да си търси под-наем за почистване или да вика фирми, но само този технологичен принцип на работа е наистина надеждно средство за истинско почистване. Това го пише евентуален притежател на тази система, който е осъзнал за какво иде реч!...

# 80
  • Мнения: 29

П.С. Аз също ползвам прахосмукачка с воден филтър... Перфектна... Нищо не излиза от нея... Нито прашинка... Само е малко обемна и тежичка... Но върши идеална работа... А с добър ароматизатор... У нас също ухае перфектно за ден-два... И струваше само 200 лева...


Що е то?


прахосмукачката ползвам всекидневно

Щом чисти перфектно, нужно ли е да се чисти ежедневно?

Не е нужно да се почиства ежедневно. В първия месец се чисти по-често/2-3 пъти седмично/ за да се извлече боклука от дома, а след това се чисти веднъж седмично.
Моя приятелка ползва такава машина вече 13 години и е страшно доволна. Доскоро аз и завиждах,че се беше отървала от големите чистения в годината, но сега вече и аз ще съм като нея.

# 81
  • Мнения: 1 426
Мисля, че последното нещо при полупката на даден продукт е цената, започва се с това каква работа може да ти свърши. Та по тази логика защо хората си купуват Мерцедеси, а не всички да караме евтини Дачийки, щото едното е по-качествено, а и обикновено само по-скъпото може да свърши надеждно някой работи. А това което Рейнбоу може да прави , никоя друга машина не може и на 2-3%...
Всичко това е чудесно. Само че продавачите на Мерцедеси не се лепват за тебе да се опитват да ти продадат мерцедеса си на всяка цена, като ти обясняват, че ако не го направиш, ти сигурно си потенциален враг на децата си. Като са толкоз хубави, защо не ги пуснат по магазините да се продават по нормалния начин, ами са измислили тая масирана психологическа атака? Както мога да преценя за колата дали искам дачия или мерцедес, защо да не преценя и за прахосмукачката.

# 82
  • Мнения: 29
Мисля, че последното нещо при полупката на даден продукт е цената, започва се с това каква работа може да ти свърши. Та по тази логика защо хората си купуват Мерцедеси, а не всички да караме евтини Дачийки, щото едното е по-качествено, а и обикновено само по-скъпото може да свърши надеждно някой работи. А това което Рейнбоу може да прави , никоя друга машина не може и на 2-3%...
Всичко това е чудесно. Само че продавачите на Мерцедеси не се лепват за тебе да се опитват да ти продадат мерцедеса си на всяка цена, като ти обясняват, че ако не го направиш, ти сигурно си потенциален враг на децата си. Като са толкоз хубави, защо не ги пуснат по магазините да се продават по нормалния начин, ами са измислили тая масирана психологическа атака? Както мога да преценя за колата дали искам дачия или мерцедес, защо да не преценя и за прахосмукачката.
Нито един продавач в магазин няма да ти обяснява подробно 1 час какво прави уреда. Но за нахалството на дилърите си права. Не всички обаче са такива.

# 83
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Едно приятелче има "Рейнбоу".  Два пъти съм взимала тупалката и "прахосмукачката" да чистя в къщи и наистина вършат чудесна работа. Ако се видя с излишни 2000лв. (поне толкова мисля, че струваше) ще си купя.
От скоро периодично викам в къщи фирма, която чисти със системата Рейнбоу и им плащам ок. 20-30лв. много съм доволна от тях.
А по въпросът за поддържането на чистота и здравето на детето - аз им казвам, че ако всичко е стерилно в къщи, то няма да си изгради достатъчно добър имунинет към алергии и помалко прах не вреди. Joy

Извинявай, би ли ми пуснала координатите на тази фирма, която викаш за почистване? Иначе във вестниците е пълно с такива обяви, но предпочитам изпитаните фирми. Предварително благодаря.
И на мен моля   bouquet

# 84
Eii, Boga mi,  Praynig zatova mrazia forumite....ot ciala pleiada mnenia, samo 4-5 si struvat uvajenie...RAINBOW zakleimen masovo i osnovno zaradi cenata si...mi ha zaklemeite i Mercedecite...ma ne shtete...shtoto na dupenceto mu e hubavko v klasata, nali #2gunfire! Vidiah edno-dve mnenia i to na tatkovci, po vyprosa za polzata i efektite na prahosmukachkata...i licheshe che i dvamata gospoda imaha pone injenerna misyl..EVALA, pichove! Tia, deto iztyknaha, che imat prahosmukachkata (ili pyk SVEKYRVITE im)... pone da si biaha napravili truda da gledat mediinata prezentacia na RAINBOW, za da chuiat petlite pone vednyj kak kukurigat! Tova che prez 1996 struvala $2000, a sega ne znam si kolko (shtoto v BG pazaryt e vinagi vyrhyt na sladoleda) ne e osnovanie da se prenebregne takava edna kosmicheska tehnologia...Pyk i celta ne e da si kupite vsichkite i charkalyci (osobeno tia za praneto, shtoto ne perete persiiskia kilim vseki den), a tezi aksesoari, koito sa vi nai - neobhodimi ... Odobriavam positivnite mnenia za tupalkata (i tatkoto deto obiasni prostichko i iasno kak raboti)...Bravo, bravo!

# 85
  • Мнения: 1 426
Svetlusha, като мразиш форумите, поне го съобщавай на кирилица, моля те!
А всъщност тебе те дразнят не приказките изобщо, а тия, дето не съвпадат с твоето мнение, нали?

# 86
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Свекърва ми имат Рейнбоу. Купиха го преди доста години, тъкмо когато излязоха на пазара. Да ви кажа честно не виждам кой знае каква разлика , когато се изчисти с Рейнбоу и с обикновенната прахосмукачка. Само където е супер огромна и тежи доста. Това , че се вижда мръсотията, която се издърпва от пода,  се дължи на това че е с воден филтър. С всяка друга прахосмукачка с воден филтър може да се види същото. За мен е скъпа инвестиция, която не си заслужава.

# 87
И нас се опитаха да ни зарибят с Рейнбоу. Бяхме с малко бебе, в нов апартамент и затънали отвсякъде в дългове. Една съученичка се оказа че е дистрибутор и си търсеше едиколко си представяния и ме помоли да дойдат. Съгласихме се. Беше ни интересно. Дойде тя и още двама мъж и жена. Такива които следят представянето да мине по правилата. Започна приятелката ми, разказа ни всичко, показаха ни как чисти. Ние с мъжът ми благодарихме и мислехме че ще си тръгнат. Аз бях казала на съученичката ми, че нямаме пари за това. А бяха минали почти 2 часа и аз имах работа с бебето. Не. Не си тръгнаха. Намесиха се другите двама. Започнаха направо да ни насилват да я купиме. Аз помолих учтиво да си тръгнат защото имаме работа с бебето. И тука се започна една ужасна цигания. Приятелката ми мълчеше, но нищо не правеше. После ми се извини по телефона и каза че такива са и били инструкциите. А онези двамата започнаха да ни обясняват че ние сме престъпници и искаме да убиеме детето си и социалните трябва да ни го отнемат. Аз по едно време започнах да се колебая, защото те не ти оставят време да помислиш разумно. И ако детето не беше започнало да плаче сигурно щях да кажа че ще я купиме на изплащане. Но то се разплака и аз отидох да го кърмя и можах да помисля на спокойствие. А те в хола продължаваха да "омайват" мъжа ми. Аз отстрани вече започнах да се страхувам че те няма да си тръгнат докато не я купиме и се обадих по мобилния на баща ми и на свекито. Отстрани е смешно, но тогава много се бях изплашила. Дйдоха първо свекърите, те живеят близо, а след малко майка ми и баща ми. А онези двамата даже се зарадваха че се появи още публика и искаха да започнат да разказват отначало.
Като си помисля голям късмет изкарахме че се спасихме от тях.
Предупреждавам всички. Внимавайте и и се пазете!!! Това не са хора!!!

# 88
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Аз отстрани вече започнах да се страхувам че те няма да си тръгнат докато не я купиме и се обадих по мобилния на баща ми и на свекито. Отстрани е смешно, но тогава много се бях изплашила. Дйдоха първо свекърите, те живеят близо, а след малко майка ми и баща ми. Предупреждавам всички. Внимавайте и и се пазете!!! Това не са хора!!!

Защо направо не звънна в полицията, такива навлеци това заслужават  Mr. Green
И мен много ме моли една приятелка да направи демонстрация у нас, но устоях позиции  и не разреших Mr. Green Като чета тук какво си преживяла, чак сега ми става ясно защо тя тогава беше супер настоятелна. Направо се чудя от къде се вземат такива нахалитети. Заради комисионната ще те изкарат и масов убиец. Те самите дали имат в къщи такава прахосмукачка, чудно ми е. Всякакви такива дистрибутори са ми адски досадни. На мен такава реклама ми действа като антиреклама и принципно не купувам рекламираното.

# 89
  • В Голямото село
  • Мнения: 560

П.С. Аз също ползвам прахосмукачка с воден филтър... Перфектна... Нищо не излиза от нея... Нито прашинка... Само е малко обемна и тежичка... Но върши идеална работа... А с добър ароматизатор... У нас също ухае перфектно за ден-два... И струваше само 200 лева...

И коя е тази прахосмукачка-чудо за 200 лв?

Общи условия

Активация на акаунт