Фотокниги 9

  • 36 676
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Записче.
Каня се да пусна първата за тази година книжка от Artscow.

# 16
  • Мнения: 276
Аз съм заклет фен на Блърб - вече имам четири книжки оттам и си ги харесвам много. Вярно, че излизат по- скъпичко, но се научих да правя книжки през годината, а когато излезе хубаво купонче, да си пускам на поръчката.

# 17
  • Мнения: 3 342
Да ви следя Flutter

Отдавна не съм поръчвала фото-книги, така че няма да гласувам, но не пропускам месец без снимки от Артскау.

# 18
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Ами и аз гласувах за кравичката, защото преобладаващата част от книгите ми са от тях.
Устройват ме като цена, иначе предполагам бих се ориентирала и към други  Peace
Поръчвала съм и от Инкубук - също съм доволна, но хванах хубави промоции и купони разбира се  Crazy

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 13:03 от Iva-1977

# 19
  • Мнения: 832
Аз пък снимки не вадя  Rolling Eyes  В последната книга събрах 270-280снимки, от цялата 2011 година, засега така смятам да процедирам и занапред. Хем ми е подредено, хем прибрано на едно място и лесно се разглежда.

# 20
  • Мнения: 3 342
Аз пък снимки не вадя  Rolling Eyes  В последната книга събрах 270-280снимки, от цялата 2011 година, засега така смятам да процедирам и занапред. Хем ми е подредено, хем прибрано на едно място и лесно се разглежда.

Аз написах, че не поръчвам фотокниги, но пък си правя сама своеобразни такива - със снимки и текст. Затова и поръчвам поне по 50 снимки на месец. Страниците ми изглеждат ето така:



После си ги подреждам в албуми - със сигурност по-трудоемко, но пък ми доставя удоволствие  Crazy

# 21
  • Мнения: 359
И аз гласувах за кравичката. Поръчвала съм книги и календари и съм доволна от цената и качеството. Последният път благодарение на кодче от Zl-76   bouquet Моля момичетата, които са поръчвали от други сайтове и са доволни да споделят за цена и доставка, както и да споделят кодчета, когато има намаления. Може да пробвам и другаде да поръчам при добра оферта  Simple Smile
{Тони}, много добре изглежда твоят фотоалбум   bouquet но и аз снимки не вадя, по-лесно ми е с фотокнигата.

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте!
Мола Ви обяснете ми откъде взимате кодове, например за кравичката newsm78
Може ли да ми кажете такъв за снимки или за книга ?

# 23
  • Мнения: 820
От фейсбук - страницата на Artscow като в момента има за книжки 8/8, пускат кодове за най-различни неща.

# 24
  • В кошера...
  • Мнения: 527
И от мен глас за Кравата - имам доста неща и книжки. Снимките са ок, книжките хич не ми харесват като качество - но то и цената е такава.
Дойде ми идея да си правя сама книгите в къщи на принтера, после на книговезница, но не знам от къде да си купя такава тънка фотохартия. Някой има ли идея?

# 25
  • Мнения: 1
Благодаря на Zl-76 за отговора

# 26
  • Мнения: 919
силиева, като се регистрираш в сайтовете, започват да ти пращат оферти редовно Peace

{Тони} много красиво!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 020
Привет в новата тема. Гласувах и аз - за трите сайта, от които имам или съм поръчвала книги. Естествено Кравата, Inkubook, Блърб и Фотобокс, те станаха 4 сайта  Wink
Кравата е най-достъпна като цени, определено.
Пусто от 1 година сигурно нямам време и не съм правила книжки, но пък съм тук да следя за новостите.

# 28
  • Мнения: 952
Привет на всички.
Включвам се и аз. Бях ви загубила, но се радвам, че открих отново темата.
Гласувах за Artscow и Inkubook.
Имам 3 книжки от Inkubook, поръчвани преди да вдигнат доставката. От кравата имам повече книжки. Поръчвам редовно и снимки - 10/15 и 13/18. естествено възползвала съм се и от изгодните им оферти за карти, календари, подложки за мишки, часовник, възглавнички, ключодържател. Доволна съм.
Имам желание да поръчам в Блърб, но засега се въздържам, заради високата цена.

# 29
  • Мнения: 1 105
Записвам се и аз в темада да ви следя!
Аз имам няколко книжки от кравата и съм доволна имам и снимки поръчвани от там към тях също нямам забележки!

Общи условия

Активация на акаунт