Game of Thrones: В очакване на сезон 2 (тема 4)

  • 45 340
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 658
хайде и аз в очакване на втория сезон.  Simple Smile Дочитам 5 книга и нямам никакво търпение да гледам филмите по всички книги.

# 16
  • Мнения: X
Nice legs, love - Шон в интересна роля  Laughing
Откраднах го от компроматите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 200
  Joy Хахахах направо е неузнаваем , много му отива  Joy

# 18
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз да се запиша - дочитам Танца и чакам втори сезон на сериала Wink.

# 19
  • Мнения: 436
Хоп и аз тук. В момента чета втората книга и с нетърпение чакам втория сезон.
Първи го лапнах за един ден Grinning

# 20
  • Мнения: 7
Цитат
Цитат на: Salt and Burn в Ср., 21 Дек. 2011, 19:45
Цитат
И в книгата има мъртвородено дете. Даже лично аз се съмнявам, че Церсей нарочно го е убила.

Това защо не си го спомням?


Ще се опитам да изровя точните думи. Мисля, че стана въпрос в един разговор между Робърт и Едард.

Не знам за този разговор между Робърт и Едард но се сетих за един друг, когато
Церсей е при Майги Жабата ..
"- Двамата с краля ще имаме ли деца? - попита тя.
- О, да. Щестнайсет за него и три за теб."


Все пак може да има впредвид за надживяли бебешката възраст деца, знам ли.

Понеже аз първо гледах сериала и веднага започнах първата книга и силно ми направи впечатление как в сериала са се опитали да префинят малко образа на Церсей. Питах се, къде са тия приятелски откровения с Робърт и сърцераздирателната история за първородното мъртво момче.. Церсей от книгата е много по истерична от това плавно движещо се и дори измъчено създание Лена.. Готина е Лена, ама много уравновесен вид има.. Твърде зодия везни.. а Церсей е огън!

# 21
  • Мнения: 35 961
Серсей, ако не се лъжа, говори с Нед, когато казва, че веднъж е забременяла от Робърт, но е махнала детето - в книгата имам предвид

# 22
  • Мнения: X
"— Толкова години — каза Нед. — Как стана така, че да нямаш едно дете от краля?

Тя вдигна непокорно глава.

— Твоят Робърт веднъж ми направи дете. — Гласът й беше изпълнен с презрение. — Брат ми намери жена, която ме очисти. Той така и не разбра."

Да, когато се виждат в гората на боговете.

# 23
  • Мнения: 7
 Wink Дааа.. имах някакъв спомен за аборт..

# 24
  • Мнения: 9 144
Понеже аз първо гледах сериала и веднага започнах първата книга и силно ми направи впечатление как в сериала са се опитали да префинят малко образа на Церсей. Питах се, къде са тия приятелски откровения с Робърт и сърцераздирателната история за първородното мъртво момче.. Церсей от книгата е много по истерична от това плавно движещо се и дори измъчено създание Лена.. Готина е Лена, ама много уравновесен вид има.. Твърде зодия везни.. а Церсей е огън!
Чудесен анализ с който съм напълно съгласна. Peace

Аз също гледах първо сериала, а след това четох книгата.
Ще ми е интересно как ще възприема телевизионнтите решения във втори сезон, когато първо съм чела книгата.   Thinking

# 25
# 26
  • Мнения: 200
Урааааааааааааа  newsm68 ПРЕМИЕРНА ДАТА ЗА 2РИ СЕЗОН - 1 АПРИЛ!!!

# 27
  • Мнения: 47 981
Е аз мисля че добре се справят, Церсей е огън, но...вътрешно, когато четем нейната гледна точка в книгата
Външно е идеалната кралица, така учи и сина си,нищо че той не възприема. А истерична тепърва има да става...

# 28
  • Мнения: 9 481
Урааааааааааааа  newsm68 ПРЕМИЕРНА ДАТА ЗА 2РИ СЕЗОН - 1 АПРИЛ!!!


hahaha Само да не е майтап Joy

# 29

Общи условия

Активация на акаунт