Въпрос за фитнес, тае бо, аеробика и всички подобни?

  • 29 539
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 633
Хайде момичета -споделете резултати след повече от година. Какво направихте и до къде стигнахте със свалянето на омразните килца. Аз пак съм на стартовата линия и за сега единственното което правя е през ден на крос тренажора за 40 мин. с 2 табл. Л-Карнитин. Мислех да си взема карта за Ателетик на Мадрид, но 80.00 лв. за 12 посещения са ми множко.

На мен също ми се струват високи цените за фитнес в Атлетик на "Янко Сакъзов",  а е най-удобната за мен зала. След много чудене и отлагане реших поне нещо да направя - купих си карта за груповите занимания там (сега през април за всяка закупена карта има подарък още 3 посещения) - 50 лв за 12+3 посещения, мисля, че така е добре. Ходя вторник и четвъртък от 8.30 часа. Преди работа, не закусвам, пия само кафе без захар (със сметана обаче). Още съм а спортуваща и за резултати не мога да кажа. Пък по-натам дано и резултати има.  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 144
А знаете ли къде има пилатес за бременни? Имаше преди в МД Спорт, но тогава не бях бременна и не ми трябваше, а сега проверих в програмата им, но нямаше. Sad Иска ми се да тренирам нещо точно за бременни, за да не рискувам с упражненията, които правя сега.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 768
Аз ходя в Атлетик на оборище, 42,50 карта за цял месец /студентска/, до 4 часа. устройва ме идеално, защото е със сауна.

# 78
  • Мнения: 6 958
И аз съм за фитнеса - кардио упражнения - най-вече кростренажор... и килата се топят и мерките ти казват бай бай на сланинките  Peace

Общи условия

Активация на акаунт