Пране на детски дрешки-препарат?

  • 2 919
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 163
Цитат на: Stani
колко време преди ползването могат да престоят изгладените неща?

Дори да изгладиш дрешките непосредствено преди да ги облечеш на детенце, пак няма да са стерилни. Така че, изпери, изглади и имай всичко необходимо, подредено по твой вкус и за твое удобство около месец преди термина. Така ще си най-спокойна.

# 16
  • Мнения: 1 120
Някъде месец преди термина ми изпрах всичко с Тео бебе и омекотител Семана.Изгладих дрешките и пелените и ги подредих в чекмеджетата на кошарата.Когато дойде време да ги ползвам,всичко ухаеше прекрасно Grinning

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
от край време пера всичко с Ариел и Ленор.
Досега не съм получила оплакване от девойките.

с това не отричам детските прахове...просто казвам, че може и без тях.

# 18
  • Мнения: 1 512
Искам да ви питам до каква възраст на детето перяхте дрешките отделно от вашите и с беб. прах за пране? Кога започнахте да ги смесвате с вашите?

# 19
  • Мнения: 3 379
Аз вече ги смесвам, но пера с блебешки прах все още. Слагам светли наши друхи към прането на бебо - бельо, пуловери, тениски... Само че слагам бебешкия прах за пране. Смятам до към една година да пера с бебешкия, след това ще пробвам с общия.

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
никога не съм ги прала отделно.
Ариел + Ленор.

# 21
  • Мнения: 2 693
Аз мисля да започна да го правя, когато Емо тръгне на ясла, т.е. скоро - той ще е на година и 11 месеца. Смятам, че така ще ми се наложи от обстоятелствата - едва ли ще имам време и възможност да чакам да се съберат само негови дрешки за една пералня.

# 22
  • Мнения: 811
На щерката до 3 години, но си имах причини.
Сега с Малчо си мисля, след около месец. Ако кожата му реагира, пак ще купя бебешки прах.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 219
Още пера отделно, със "Сано Максима бебе" и бебешки "Ленор".
Не мога да се пречупя да започна да пера неговите неща с нашите.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Reza
никога не съм ги прала отделно.
Ариел + Ленор.


и аз тъй!   Hands Thumbsup

# 25
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Шани
Цитат на: Reza
никога не съм ги прала отделно.
Ариел + Ленор.


и аз тъй!   Hands Thumbsup


абе и аз тъй, ама вече не. че нещо се оалергихме и не смея. отделно с бебешки прах.

# 26
Аз вече не си спомням, но някъде след като стана на една годинка започнах да пера бебешките дрешки и нашите заедно с Бонукс и Ленор.

# 27
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Шани
Цитат на: Reza
никога не съм ги прала отделно.
Ариел + Ленор.


и аз тъй!   Hands Thumbsup


Ами и аз и аз ...

# 28
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Vivi
Още пера отделно, със "Сано Максима бебе" и бебешки "Ленор".
Не мога да се пречупя да започна да пера неговите неща с нашите.

Същите препарати! Едва ли скоро ще ги смеся, пък и той доволно се цапа и си събира бързо пълна пералня  Simple Smile .

# 29
  • Мнения: 3 251
Все още ги пера отделно от нашите ,но смесвам дрешките на 2-мата вече.До годинката на малкия си му ги "въртях" самостоятелно Grinning
А за праха ,не използвам бебешки прахове ,от 3-тия ден и на двамата им ги пера с "ОМО"или"Ариел",а с  омекотителя в началото бе "Коколино-сензитив",а сега "Силан-лотос и орхидея" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт