Хранене през нощта

  • 921
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
моето бебче (е на месец)и се храни през 3 часа и го захранвам с NAN1.редувам кърмене и NAN-a така както ме е посъветвала редиатърката.НО имаме преблем освен тези 7 хранения, той се буди през нощта за още едно и реве от глад.Някоя да е имала този проблем,защото не мисля,че трябва да му давам и тогава.??????

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 18:32 от Vivi

# 1
  • Мнения: 46 436
Ами на тази възраст 90% от бебетата имато този "проблем", защото са родени току що и все още си мислят, че се хранят през пъпната връв, там няма кранче и си папат, когато огледнеят Laughing
Ей, тая мойта госпожица на снимката си папаше колкото иска през нощта и не се е оплакала до сега  Grinning
Храни си бебето и не се притеснявай     bouquet

# 2
  • Мнения: 1 259
И моето бебе е така,все е гладно Wink,понякога и през 2 часа го храня ooooh!.Като ревне...ами глад Simple Smile

# 3
  • Мнения: X
Изобщо не го мисли, моята вечеря в 19:30 - 20ч. и пие кисело мляко с бисквити някъде посред нощите.

# 4
  • Мнения: 5 299
Това не трябва да те тревожи ни най-малко. Когато беб4ето е гладно - нахрани го, освен ако не си решила да го държиш на диета Laughing

# 5
Моето бебе се отказа от нощното хранене в края на втория месец самичко. Но имам приятелка, която продължава да кърми през нощта 5 месечното си бебе.
 Храни си спокойно бебчето, много е малко още. Като стане на 6м. и не се откаже само, може ш да вземеш мерки, ако искаш

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Моето още яде през нощта и не мога да го отуча. По-скоро то ме научи че е по-страшно да реве по цяла нощ отколкото да яде:)

# 7
  • Мнения: 878
гледай последното хранене преди нощният сън да е с адаптирано мляко ,то е по-калорично и засища за по-дълго време .Ако пак ревне ,пробвай с чайче от мента ,ще му мирише на хубаво и ще си мисли че яде нещо bowuu  ,ама ако и това не помогне ,ще трябва да се храните  Laughing
  bouquet

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 18:34 от Vivi

# 8
  • Мнения: 3 356
Точно това правим в момента-храним се.

# 9
  • Мнения: 1 033
 и ние:) В МОМЕНТА ПАПКАМЕ И АКАМЕ Mr. Green

# 10
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
храни си детенцето и през ноща,по страшно е ако го държиш гладно,само ще се отучи от нощно хранене, дъщеря ми се отучи сама като беше на 2 месеца,така че даваи смело.

# 11
  • Мнения: 2 672
против нощното хранене

# 12
  • София
  • Мнения: 498
Бебенцето е още малко за да му се спира нощното хранене, понякога бебетата се събуждат не само за да хапнат, ами търсят мама и като ги гушнеш и им дадеш малко "цицка" и цокват няколко пъти и после пак заспиват. поне при нас беше така.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 410
Храни си детето! Моята  разреди храненето чак към 3-тия месец, а сега вече спи непробудно цяла нощ (напоследък не е така, но от зъбите #Cussing out).

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Това не трябва да те тревожи ни най-малко. Когато беб4ето е гладно - нахрани го, освен ако не си решила да го държиш на диета Laughing

Toва е и моето мнение Peace

# 15
Проблема при нощното хранене според мен е, че ти трябва да ставаш всяканощ - поне аз съм така, а идва момент, когато ти омръзва. Перспективата не е много розова, защото моя племенник ядеше нощем до 2 годишна възраст. Аз лично съм пробвала да отуча бебо, но резултат никакъв - ако не броим факта, че вместо веднъж на нощ ставах по 3-4 пъти да му давам вода. Ми като му се яде на детето- да яде. Naughty

# 16
  • Мнения: 46 436
Проблема при нощното хранене според мен е, че ти трябва да ставаш всяканощ - поне аз съм така, а идва момент, когато ти омръзва. Перспективата не е много розова, защото моя племенник ядеше нощем до 2 годишна възраст. Аз лично съм пробвала да отуча бебо, но резултат никакъв - ако не броим факта, че вместо веднъж на нощ ставах по 3-4 пъти да му давам вода. Ми като му се яде на детето- да яде. Naughty

На мен ми беше по-голям проблем да стоим будни и да друсаме гладно бебе, което пищи неистово цяла нощ, на сутринта нито ние сме се наспали, нито то, цял ден е нервно, а за нас да не говорим.
Перспективата е, че децата сами се отказват, София махна едното нощно след 3 месец, а другото след 8-ми /но тя лягаше в 18 ч. и ставаше в 6 ч. сутрин, това в 24 ч. го броя за нощно, иначе не издържаше 12 ч. без ядене/. Не ми пречеше, ставам, давам и след 5 мин. всичко утихва в сън  Rolling Eyes
За твоя племенник няма никаква гаранция, че ако бяха започнали на сила да го отучват щеше да има резултат по-рано, има такива деца, които имат нужда да ядат нощем, за щастие те са изключения.

# 17
  • Мнения: 130

Ние сме на 6 месеца и още се храним през ноща номера с водата не минава  Laughing, като е гладно детето нека да яде!

Общи условия

Активация на акаунт