Звездни компромати - 124

  • 42 981
  • 733
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 332
Момичета запис, че ви изпуснах тази тема Embarassed

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Възможно ли е това чудо да е истинско? От тук е.

Боже, тази как говори, как яде  #Crazy

Не я разбирам тази мания да се правят на чудовища...

# 242
  • Мнения: 1 216
На тази възраст да свалиш толкова кг. според мен е чудо на чудесата.
Браво на нея!

И аз казвам браво! А иначе отслабването и го коментирахме преди време. Програмата е нещо ново за мен и явно постфактум, начин да се печелят пари. Преди месеци пък беше лице на Джени Крейг / пак програма за отслабване/.
За новата програма, попрегледах я набързо - ядене на био храна - това поне е полезно, препоръчват 1 час физ. упр. и зелен чай, капсули. Е, плюс разни сиропчета за подтискане на апетита и очистителни за дебелото черво. И аз имам малко опит Simple Smile Когато започнах да захранвам бебето, реших да купувам основно органик храни. Покрай него и за по-голямото, и за нас. И дали от това, дали от друго, но свалих много кг за 2-3 месеца. 

# 243
  • Мнения: X
  Кейти Холмс

  Риана

  Майли Сайръс

# 244
  • София
  • Мнения: 1 123
Откраднали джипа на Николета Tired
Апаши откраднаха суперлуксозния джип BMW X6 на Николета Лозанова. Бременната булка на Валери Божинов останала в шок от новината, твърди “България днес”. Тя вече е в шестия месец, а след кражбата била пред нервна криза.
Возилото е най-луксозният подарък в живота на скандалната красавица. Тя получи скъпия дар от своята половинка за празника на влюбените Свети Валентин миналата година. Поръчковият джип с всичките екстри остана в София, откакто от преди няколко месеца звездната двойка заживя в в Лисабон. В португалската столица Валери играе за местния “Спортинг”.

“Кражбата е станала в петък или събота през миналата седмица”, разказват близки на Николета. Джипът е бил паркиран пред жилището на Валери и Ники в столичния квартал “Манастирски ливади”. Двойката умишлено не ползвала гараж за беемвето, защото разчитала, че пълното каско в елитна застрахователна компания ще спре автоджамбазите. Уви, на сутринта в неделя луксозното возило вече не било паркирано пред апартамента.

Проблемите на Николета започнали от момента, в който тя предявила претенции за изплащане на полица за автокражба. Вече цяла седмица текат преговори между представители на Лозанова и застрахователите. През миналата година цената на джипа беше около 130 хил. лв. Според близките на бременната красавица застрахователите щели да се опитат да й изплатят възможно най-малката сума.

Полицаите разследват интересна версия за кражбата на джипа. Според тях е възможно покушението да е отмъщение от бивш любовник на Николета.

Новината е от блица,дава ми го като спам,затова го копирах така сори за което Outta Joint

# 245
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 255
Отслабнала е общо 50 кг. С начален старт към 120 ( 250 паунда), което според мен е малко, гледайки снимките й от най-пълния й период ( май 2009та) . Тоест, според мен е била повече и е отслабнала повече.  Има блог жената, програма. На тази възраст да свалиш толкова кг. според мен е чудо на чудесата.
Браво на нея!

PP Не мисля, че с преспиване става, с операции също. За 2г. е реално да е свалила 50ина кг ( запо4вайки от много силен обезитет), операция крие големи рискове, особено на тази възраст.
Става, като си наемеш един екип да ти охраняват хладилника и да ти бутат остена, ставане лягане под контрол и това е. Накрая минават сигурно на пластика да се поприбере, каквото не е успяла с фитнес, лифтинг, брадичка и скули и готово:)) Фасулска работа Grinning

Точно  така,  тези кг  са сваляни няколко години ,не изведнъж. Голям   фен  съм  й    и  през последните  10  години не я изпускам  от очи... Wink  Моя  близка (вуйна ми )  на  58 години  за една година свали  40кг,  няма невъзможни неща Peace

# 246
  • Мнения: 4 120
 А с какъв режим, ако не е тайна. Аз все си мислех, че Дюкан е най- добър от към резултати и задържане, но гледах скоро темата им - все още пишат хора, които пишеха и когато се регистрирах тук, 2007-ма-2008-ма...

# 247
  • UK
  • Мнения: 3 959
Една от любимите ми звездни двойки вчера празнува девет години заедно.

Сладури. Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 яну 2012, 08:50 от Малката Госпожица Мърморана

# 248
  • Мнения: 4 120
 Не излиза снимка.

# 249
  • UK
  • Мнения: 3 959
Редактирах. Simple Smile

# 250
  • Мнения: 5 710
А с какъв режим, ако не е тайна. Аз все си мислех, че Дюкан е най- добър от към резултати и задържане, но гледах скоро темата им - все още пишат хора, които пишеха и когато се регистрирах тук, 2007-ма-2008-ма...


Не, няма нужда от Дюкан, да се токсикираш с месища. Нямаш нужда и от режими специални и чудодейни, нито от илачи.
почти Без хляб, почти без месо и млечни продукти , повече салати, спорт и ще отслабнеш Повярвай ми, аз имам многодесетилетен опит в борбата с килограмите, опитала съм всичко, което предлага менюто. За задържането формулата е да се отслабва бавно. Килограм и половина седмично в началото при свръх обезитет ( напр. над 120кг) е достатъчно, после стават по-малко. И постоянен зор до края на живота за поддържане
Извинете за офф-а.

# 251
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 255
А с какъв режим, ако не е тайна. Аз все си мислех, че Дюкан е най- добър от към резултати и задържане, но гледах скоро темата им - все още пишат хора, които пишеха и когато се регистрирах тук, 2007-ма-2008-ма...

90 дневна диета  .

# 252
# 253
# 254
  • Мнения: 11 747
Има много начини да отслабнеш - рекордьорката във форума е жена на 40 и няколко години, която свали 90кг с Дюкан. Но не познавам никой, който да е успял да задържи резултата. Включително Кърсти Али, която скоро ще е пак дебела - тя явно си ги редува - дебела, слаба, дебела, слаба...

Общи условия

Активация на акаунт