Звездни компромати - 124

  • 42 990
  • 733
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Елфи, без никакви четки и т.н., ти си милион пъти по-красива /и с и без грим/ от Алисия и Николета. Споко, мъжо ти нЕма да загледа друга в близките 30=тина години, че и красотата е до време...  Mr. Green Hug

# 331
  • Мнения: 2 172
Елфи, без никакви четки и т.н., ти си милион пъти по-красива /и с и без грим/ от Алисия и Николета. Споко, мъжо ти нЕма да загледа друга в близките 30=тина години, че и красотата е до време...  Mr. Green Hug

Много ти благодаря  Hug ,но едва ли съм чак толкова красива,иначе досега да са ме метнали на някой билборд  Mr. Green

# 332
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Извинявам се ,но темата не е ли звездни компромати?Помислих,че съм влязла в тема специална за Алисия срущу Николета.

# 333
  • Мнения: 2 172
Тази тема по принцип не е съвсем за "звездни компромати"  Laughing
Може спокойно да се прекръсти на "Жълтини"  Mr. Green

# 334
  • Мнения: 41
Не ме изненадват защитничките на Николета, добре сте копирали панда грима и.  Peace
И двете с Алисия са един дол дренки, а как се впускате настървено в спора...гърбав и бил носа, е що за обида е това!?
Пораснете...

А "късите крачета" на Николета не са обида.... Whistling
Не са обида, Елфичка, обективна истина са. Понякога ме изумявате, все едно за вас сме казали нещо ooooh!
Аз не защитавам нито една от двете, но наистина са и къси краката, в което няма нищо лошо, стига да не лъжеше, че е 1.70.  Peace
Още повече, че Алисия дори не е имала гърбав нос.  newsm78

# 335
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
момичета не ми се рови,може ли линк към онези със силиконовите устни

http://vuuk.net/13775/%D0%BC%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%82 … %BD%D0%B8/gpage4/

# 336
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Тази тема по принцип не е съвсем за "звездни компромати"  Laughing
Може спокойно да се прекръсти на "Жълтини"  Mr. Green
Дори и "Жълтини" да е, все пак е различна от Алисия срещу Николета.
Като кучетата сте-като захапете кокала и не пускате. Mr. Green

# 337
  • Мнения: 537
А на мен ми е интересно, който иска да отговори де, фенките на Николета смятат ли, че невероятната И, зашеметяваща визия оправдава простотията и нищожния И морал?  Thinking Защото оставам с впечатление, че който я харесва визуално някак е склонен да и "прости" 2те мозъчни клетки и всички последици от тях  Thinking

# 338
  • Мнения: 353
 spam2 спрете се де -от "Звездни компромати" темата премина в " Между чаршафите на Божинов"
Excuse me -няма лошо ,че двете госпожи ти харесват...
Просто някои потребителки започнаха да реагират като засегната страна и нон стоп гледат да вкарат злобичка по въпроса.Май ги гложди ,че детето на Алисия има право на издръжка ,а за в бъдеще и на наследство  Mr. Green


Сара Фергюсън -дукеса на Йорк

Преди няколко месеца е дала интервю за Hello.
Било й мъчно,че не са я поканили на сватбата на Кейт и Уилиам .Казва "Новата кралска двойка се поучи от нашите грешки.Кейт имаше 9 години да се обучи -ние с Диана само по 3 месеца."
Сара казва,че съжалява ,че се е развела с принц Андрю (през '96).Казва,че изобщо не би могла да намери по-добър мъж от него .(Един от "приятелите" й -магната Епстейн/Епщайн е бил обвинен в педофилия)
"Преди да започна нова любовна история искам да се науча да се обичам мен самата.По-добре съм,лекувам се ...но още не съм го постигнала.Живея ден за ден ...уча се да бъда заедно със самата мен."
В момента се вихри скандал и тя рискува присъда от 22 години в затвора.Сара е влязла със скрита камера в сиропиталище в Турция и после е разпространила записите.Турците са яосани и искат екстрадация и процес...което няма как да се случи,но Сара трябва добре да внимава да не попадне в Турция.
по темата тук

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 11 нови отговора. Whistling

# 339
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Извинявам се ,но темата не е ли звездни компромати?
Да, крайно време е да пуснем снимки на няколко истински звезди Whistling
Звездни татковци с красивите си отрочета от мен Heart Eyes
Матю Макконъхи
Лиам Нийсън
Мат Деймън
Силиън Мърфи
Бен Афлек
Джъд Лоу

# 340
  • Sofia
  • Мнения: 9 712

Било й мъчно,че не са я поканили на сватбата на Кейт и Уилиам .Казва "Новата кралска двойка се поучи от нашите грешки.Кейт имаше 9 години да се обучи -ние с Диана само по 3 месеца."

Сара да беше помислила преди да започне да продава връзките си с кралската фамилия. Иначе ми е симпатична.

Оливия Нютън Джон и Траволта 34 години по-късно
И преди

# 341
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
   Ххаха мацки  Hug някои от вас съвсем изплЮщяха  Joy от страни да се видите как изглеждате в този безумен спор Hug шматки   Peace






Victoria Beckham и  Harper


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/01/13/article-2086255-0F7277 … 8-132_468x589.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/01/13/article-2086255-0F7277 … 8-569_468x581.jpg





# 342
  • Мнения: 537
Гледах преди няколко дни по канал 1 "Кечистът" с Мики Рурк....

иииии този невероятен мъж се е превърнал в това, благодарение на не знам колко пластични операции  Sick
Сигурно е коментирано и преди, изпуснала съм, просто се шокирах, че и красивите мъже стават жертви на тези мании  Tired

# 343
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Това наистина ли е Мики Рурк..... Shocked

# 344
  • Мнения: 494
Ауууу,татенцата са страхотни Grinning А хлапето на Силиън Мърфи буквално му е одрало кожата!

И на мене Сара ми е много симпати4на,но определено сама си е виновна за положението, в което е в момента Naughty

От мене една Дженифър Гарнър,която май трябва да роди всеки един момент http://bilder.rtl.de/p2/2012-01/8583256/12478998.jpg

  Ххаха мацки  Hug някои от вас съвсем изплЮщяха  Joy от страни да се видите как изглеждате в този безумен спор Hug шматки   Peace


Ха,ха,то4но това щях да напиша,ама ме превари Grinning Голяма  веселба е като по4нете да се дракате Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт