Вечерята на дъщеря ми:)

  • 1 924
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Дъщеря ми е супер злоядо дете, но  ето това го правихме заедно и си го изяде с голям кеф Mr. Green Joy

Дали на някой няма да му се намират подобни идеи, с които хем да се позабавляваме, хем да яденето да не е чак такъв тормоз?

# 1
  • Мнения: 373
Дъщеря ми е супер злоядо дете, но  ето това го правихме заедно и си го изяде с голям кеф Mr. Green Joy

Дали на някой няма да му се намират подобни идеи, с които хем да се позабавляваме, хем да яденето да не е чак такъв тормоз?
Е, да, то е ясно, щерката се метнала на мамата Peace БРАВО на детето!!!!

А от мен идейка- примерно разрежете кремвирш на две по дължина не до края. Хващате получените парчета и обръщате в противопологна посока, защипвате двата края с клечка за зъби. Получава се сърце Laughing. Слагате го в тигана да се позапържи и в сърцето едно яйце на очо  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 178
Аз бях супер злояда като малка и ме лъжеха да ям като ми даваха салам на кубчета,завит в топка мек селски хляб.Получава се "мечка".А....забравих,че ядях най-добре в комшиите-затова баба носеше "мечките" в съседката и там ме хранеше Crazy

# 3
  • Мнения: 5 140
- Запечен кремвирш с кашкавал.
- Сандвич с сирене и яйце, пак запечен на скаричка.
- Бъркани яйца със сирене,кашкавал или някакъв колбас.

# 4
# 5
  • Мнения: 7 106



 От този сайт са, има и рецептите, но са на руски :
http://kuking.net/7.htm

# 6
  • Мнения: 6 472
Зори, невероятно готини идеи Grinning Утре ще се подвизаваме пак:) Нали сега е във ваканция диването, та изхранването е екшън Hug

# 7
  • Мнения: 1 399
Омлет, прегънат на две /с някаква плънка вътре/, също може да се украси като човече - примерно с очи от маслини, уста от чушка или кетчуп, коса от магданоз или кашкавал и т.н.

Шишчета с малки кюфтенца или др.месо, маслини, зеленчуци. Също така и плодови, за десерт. Може да се нанижат и на котейлни пръчици.

Тук има линкове за готвене с деца

# 8
# 9

Общи условия

Активация на акаунт