Отзиви за 133 ЦДГ Зорница и 165 ЦДГ Латинка в Изгрев

  • 4 689
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 284
Здравейте! Много ми се иска някой да се включи с актуално инфо за двете градини. Изчетох всички теми по въпроса, но пак нямам много ясна представа. Как са госпожите на 2ра група, има ли много болни, добре ли се отнасят с децата и т.н.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 19 284
Никой ли нищо не знае?

# 2
  • Мнения: 29
Мога да ти разкажа за 165 ЦДГ, но за ІІІ група. Много съм доволна от учителки, персонал и отношение към децата! Детенце ходи с удоволствие от самото начало! В първа група боледуваше по-често, но сега дори и хремата е рядкост! Нямам никакви забележки към персонала в градината. Не знам имената на учителките във втора група, но познавам по физиономия всички. Харесва ми, че в градината има басейн и активни занимания с плуване. За 133 ЦДГ имам информация от приятелки, но не смея да заемам позиция! Сграда, обзавеждане, площадки за игра, вътрешния ред в165 ЦДГ ми харесват повече от това, което съм чула за 133 ЦДГ. Дано съм била полезна!

# 3
  • Мнения: 19 284
Много ти благодаря за информацията  bouquet Моята щерка ще бъде трета група от септември, така че ми е от полза споделеното.

# 4
  • София
  • Мнения: 488
Писала съм на личния !

# 5
  • Мнения: 143
Здравейте мами, виждам че скоро не е писано по темата, но не намерих по-скорошна тема.
Искам да питам мамите чиито деца сега са 4та група - моля кажете мнението си за госпожите - интересуват ме и двете градини.Колебая се коя да пиша като първо и коя като второ желание.
За мен най-важен критери и са госпожите - да са добри и да се отнасят добре с децата.Не е от толкова голямо значение базата или храната.Просто не искам да попадам на госпожи "дзверове".
Много ми е трудно да реша, имим някакви лични впечатления и от двете, но те не ми помагат да реша и за това искам мнение на мами с личен опит по въпроса.
Благодаря ви.

# 6
  • София
  • Мнения: 124
Присъединявам се и аз към питането .... Ще сме благодрни ако споделите мнения за двете градини!

# 7
  • София
  • Мнения: 63
Присъединявам се и аз към питането .... Ще сме благодрни ако споделите мнения за двете градини!

Никой ли няма отзиви за ЦДГ Зорница?? Sad Сега са отворили едно място, но толкова малко деца чакат за там, че започвам да мисля, че нещо не е наред с тази градина. newsm78

# 8
  • Мнения: 21
Здравейте,
Моето детенце сега е прието в 165-та ЦДГ "Латинка", но има доста противоречиви мнения тук за градината.
Моля ви споделете ми и вашето мнение, защото много се чудя дали да запиша детето си там. Той ще бъде втора група от септемрви, набор 2011 е.
Виждам, че базата е реновирана, има басейн, хубав двор, други дейности, но май нещата с госпожите не са много наред, заниманията и отношението към децата, а за нас това е най-важното. Моля ви споделете ми и вашето мнение и опит оттам. Много ще съм ви благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт