Заплашиха ме,че няма да ми върнат детето

  • 3 264
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 892
Абе вие не можете ли да се разберете като бели хора....Хубавото в случая ,че бащата е заинтересуван за детето си......
Повярвайте ми ,че многократно се опитвам....Просто как ви се струва той да живее с друга вече няколко месеца, а в същото време да не ми дава развод...
развод не се дава!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Абе вие не можете ли да се разберете като бели хора....Хубавото в случая ,че бащата е заинтересуван за детето си......
След като се интересува от детето, да вземе да се държи като възрастен. Нямо да го върне.  Confused Това да не му е багаж? Взима си детето, радват се един на друг и го връща. Какви са тия драми?  Да не е тийн.
Реплики като "поне се интересува" звучат смешно. Той е възрастен човек и е негова работа да мисли за емоцията и чувствата на детето си. Двамата родители са длъжни да осигурят спокойствие, а с такива простотии спокойствие няма.
Заради желанията на баща си, това болничко човече сигурно се чуди какво се случва. Глупост и то безобразна. За мен тази история граничи с невероятен егоизъм.

# 17
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Хубавото в случая ,че бащата е заинтересуван за детето си......
И кое му е хубавото, в случая?!
 aroza, какво стана, не я ли върна наистина?
От тази "заинтересованост" винаги най-много ме е било страх.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Какво става с детенце? Прибра ли се?

# 19
  • Мнения: 132
Какво става с детенце? Прибра ли се?
Какво стана с детето?......не я върна.!!!Тя все още е при него...1 ден преди дата на връщане,постановена в съдебното решение той изпрати уведомление , че ще я върне 1 седмица по- късно.Въпросното уведомление гласеше, че той я е взел в много лошо здравословно състояние (което е факт-поради тази причина аз го помолих да отложи взимането с 2-3 дни- но кашлица не била предпоставка за неизпълнение на съд.решение)....и към този момент по препоръки на доктор тя се нуждаела от доизлекуване...,което не е истина на 100 %.и така застраховайки себе си и детето за в бъдеще от тази "заинтересованост" подадох сигнал в прокуратурата за неизпълнение на съд.решение.Аз от своя страна ще го оставя да бъде с детето още една седмица...няма да правя изпълнение със съдия-изпълнител и полиция....за да не травмирам още повече детето....Но тази случка ще ми е за урок...повече никакво ама никакво доверие към този човек,който нарича себе си "баща"....

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Правилно си постъпила. Дано да спре с глупостите. Поне ще знае, че номерата не вървят.
Понякога не разбирам това поведение. Какво ще им стане ако си спазват решенията относно личните отношения с детето? Не. Те са длъжни да се държат като....
Какви са тези доктори? И от кога вземат решения от този тип. В болница ли е детето? Не. Ми може да се доизлекува в дома си.
Кураж, че тази седмица ще бъде трудна.

# 21
  • Мнения: 892
Правилно си постъпила. Дано да спре с глупостите. Поне ще знае, че номерата не вървят.
Понякога не разбирам това поведение. Какво ще им стане ако си спазват решенията относно личните отношения с детето? Не. Те са длъжни да се държат като....
Какви са тези доктори? И от кога вземат решения от този тип. В болница ли е детето? Не. Ми може да се доизлекува в дома си.
Кураж, че тази седмица ще бъде трудна.
ами те искат да бъдат повече време с децата си!

# 22
  • Мнения: 54 404
Правилно си постъпила. Дано да спре с глупостите. Поне ще знае, че номерата не вървят.
Понякога не разбирам това поведение. Какво ще им стане ако си спазват решенията относно личните отношения с детето? Не. Те са длъжни да се държат като....
Какви са тези доктори? И от кога вземат решения от този тип. В болница ли е детето? Не. Ми може да се доизлекува в дома си.
Кураж, че тази седмица ще бъде трудна.
ами те искат да бъдат повече време с децата си!

Или да правят мизерии на майките !

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Правилно си постъпила. Дано да спре с глупостите. Поне ще знае, че номерата не вървят.
Понякога не разбирам това поведение. Какво ще им стане ако си спазват решенията относно личните отношения с детето? Не. Те са длъжни да се държат като....
Какви са тези доктори? И от кога вземат решения от този тип. В болница ли е детето? Не. Ми може да се доизлекува в дома си.
Кураж, че тази седмица ще бъде трудна.
ами те искат да бъдат повече време с децата си!
Има цивилизован и нормален начин това да се случи. "Те искат" е краен егоизъм в ситуацията. Преди всичко детето и неговото спокойствие са на първо място. Желанията, на която и да е от страните са на второ място. Има си решение, съгласил се е с него, ще го спазва. Ако не му харесва знае къде е съда. Да се бори. Ако не, да се разбере с майката. Такива драми са излишни и дори вредни. Развалят отношения , а с това вредят на детето. Та "Те искат" може да върви във всяка друга ситуация, но не и в такава. То и аз искам много работи, но не става.

# 24
  • Мнения: 897
Ароза, какво стана. Върна ли ти детенце?

# 25
  • Мнения: 31
 Praynig Praynig Детенцето да е при теб  вече. Hug

# 26
  • Мнения: 132
Ароза, какво стана. Върна ли ти детенце?
Детенцето е тук при мен....живо и здраво...таткото я върна на 21-ви....

# 27
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Правилно си постъпила. Дано да спре с глупостите. Поне ще знае, че номерата не вървят.
Понякога не разбирам това поведение. Какво ще им стане ако си спазват решенията относно личните отношения с детето? Не. Те са длъжни да се държат като....
Какви са тези доктори? И от кога вземат решения от този тип. В болница ли е детето? Не. Ми може да се доизлекува в дома си.
Кураж, че тази седмица ще бъде трудна.
ами те искат да бъдат повече време с децата си!
Толкова глупости, изписани от един мъж в дадена тема, не бях чела досега.  ooooh! Като иска да бъде повече време с детето си, да си е седял на задника, вместо да живее с друга. Най-доброто искал за детето си, дрън-дрън. И кое е най-доброто? Да отстреля майка му зарад поредната и да тормози и нея, и детето с идиотските си приумици!
aroza, чудесно е, че нещата са се наредили добре. И следващия път си имай едно наум, като му даваш детето - има правила, които той е длъжен да спазва, независимо дали му харесва или не.

# 28
  • Мнения: 3 659
La Sombra и да му се говори, он не приема. Смятам, че е напушен перманентно, защото просто е неадекватен hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 17 279
Ароза, какво стана. Върна ли ти детенце?
Детенцето е тук при мен....живо и здраво...таткото я върна на 21-ви....


 Hug
Дано повече да нямате такива случки!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт