Какво ще кажете за туй бельо момичета?

  • 2 964
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 629
Не ми хареса особено  Rolling Eyes
Аз си търся ей такъв модел гащи и никъде не мога да намеря, само прашки  Confused

Има ги на Виктория Сикрет ето тук можеш да ги видиш:

http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … RA&rfnbr=2137

Ама в България не съм ги виждала newsm78

# 31
  • Мнения: 46 488
... Ама в България не съм ги виждала newsm78

Ще чакаме да дойдат или някой имитатор да се сети да ги копира  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 858
Това и в цирка не бих облякла егати кича.С много малки изключения разбирасе!

# 33
  • Мнения: 2 257
Само да кажа, че на снимките изгеждат страхотно нещата, но в действителност - не струват! Сестра ми редовно си поръчва, и ми беше изпратила едно комплектче - ама нямаше нищо общо с това на снимката Sick И много често се случват дефектни.

Позволи ми да не се съглася....От години пазарувам във Victoria's Secret - от обувки, през бельо, бански, рокли и аксесоари, до червила и слънчеви очила. Всичко е качествено, удобно и естествено секси, дори и в "неспециални" случаи...Не си позволяват да продават дефектни стоки, а ако случайно са, което не ми се е случвало, гарантирам, че винаги можеш да ги върнеш.....Не знам сестра ти къде ги купува, но очевидно нещо не е наред с тамошните пазари.....
И в заключение - шегичка на мой познат: "Абе какво толкоз й харесвате секретите на тая Виктория бе!"   Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 587
Ау страхотни са всички модели!Стращно екстравагантни и секси!Ако имам в гардероба си подобни неща с мьжа ми няма да ни остава време да ходим на работа и кадето й да било на друго място ,освен в кьщи и ......... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 111
стахотно е  Grinning

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лятото си бях купила бански с точно такава долница от Ню Силует. И на мен много ми харесват такъв модел бикини, в каталозите които съм получавала от ВСикрет ги има в изобилие. Обаче тук по магазините - нъц

Ако намериш някъде, свиркай  Grinning
Свиркам. В Скини има такива модели.  Wink 

Общи условия

Активация на акаунт