Кюретаж и забременяване след това - 28

  • 20 562
  • 776
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 95
Здравейте, момичета  bouquet На мен тези дни ми е по-натоварено и все не мога да ви изчета, а вие пишете ли пишете Simple Smile

Каси, поздравления Hug Много се зарадвах, като видях новината Heart Eyes Пожелавам ти лека и успешна бременност и живо и здраво бебенце на финала  ylinfant

F4, кураж и търпение, мила Hug Всичко ще се нареди Simple Smile

Да се отчета и аз: днес бях на контролен преглед при моя док - всичко ми е наред, даже съм и в овулация Simple Smile Но иска да ме види още веднъж след следващата менструация. Пуснах изследване за тромбофилия и ако там излезе нещо, ще правя и имунологични.

# 31
  • Мнения: 9 095
Льони, хубаво е че чхг пада, извинявай, но правиха ли ти кюретаж че съм забравила newsm78 или се изчиства сам организма?


Вики, хайде да се върнеш с висоооооооооооооооко чхг Hug

# 32
  • Мнения: 99

П.П Вики до няколко часа, но в Русе до 2-3 дена, то ако ми се наложи по-добре до Варна да отида Grinning Grinning Grinning  Mr. Green
Antonelly,има и лаборатории в Русе,в които ЧХГ излиза същия ден.Аз с първата бременност доста обиколих докато намеря къде могат още същия ден да ми кажат резултата.Така че ти стигне само до  EFP, пък ще намерим де да ти пуснат кръв  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 884
Каси Hug Hug Hug-честито и спокойна бременност до пухкав финал Praynig Praynig Praynig Praynig Peace

F4-много съжалявам,че си минала през всичко това Hug Hug

Вики Praynig Praynig Praynig

# 34
  • Мнения: 449
Ама какви сте ми бързачкии...Каси,тЕ тая новина чаках да чуя от някого!Браво,мила,много се радвам за теб!Пожелавам ти спокойно бременеене,и да ни радваш само с хубави новини от прегледите! newsm51
/наистина някой да свърши работата както трябва... Laughing/Антонели,дай Боже да гушнеш една малка Татянка през октомври!  bouquet
Вики,стискам палци и на теб!
Аз не разбрах коя е другата бременна... newsm78
Днес си купих 2 опаковки ову-тестове,в неделя ги почвам.Обаче има нещо друго-реших другата седмица да ида на ЯМР за имплантите,и ако-не дай Боже! Weary-има спукване някъде,ще се наложи реоперация,че после бебето,което ще рече 6-7 месеца... newsm45.Знам,че не е тук мястото да коментирам това-има си други форуми,ама ей така-да си споделя...Може да ми стиснете едни палчета другия четвъртък... Sad

# 35
  • Мнения: X
F4 - и аз съм чувала, някъде в хирургическия блок, Карола ме беше светнала, тя пък чула от друга, ама по веригата нещо се обърка инфото, ама златна да си !!!!  Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet ПРава си да стигна до положителен тест ще оправим друготооо Simple Smile  Hug Hug

Луничка - е тука всеки си е с проблемите, няма лошо да си споделяме, а нашите палци за вълшебни така, че стискам да няма спуквания !!!!!!!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
toni_St, благодаря за темичката - прекрасно оформена както винаги   bouquet

Дано да я изпълним само с хубави новини и без нови членове  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Невидимо дете, точно днес сутринта си мислех, че нещо се загуби и щях да питам има ли някой инфо за теб  Thinking Ама ти взе, че се появи  Hug Много луди сънища са те подгонили - дано да е на късмет, ако ще и 5 да са  Party

Льони 77, щом пада ЧХГ е добре. Ама как си си изкарала акъла не ми се мисли  ooooh!

viktoriq838, стискам палчета и дано ни зарадваш  Praynig Praynig Praynig

Tota,
радвам се че всичко е ок от прегледа Стискам палци и изследванията да са ок  Hug

luni4ka_77, стискам палчета - дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig

# 37
  • Мнения: 242
В лабораторията казаха, най - късно утре до обяд и ми дадоха една парола за достъп да си проверя резултата в нета. И си направих още един тест щото вече сърце не трае и пак е отрицателен. Обаче аз си мисля че съм бременна и това е да не ви казвам че се чувствам много бременна .....

# 38
  • Мнения: 1 167
Вики,дано да си бременна Praynig.Сега като прочетох за кръвния тест ме върна назад във времето,когато правих моите тестове.Седях пред компа въведох паролата за лабораторията и затворих очи-нямах смелост да погледна.Резултатът беше 25.26 което значеше бременност Heart Eyes
Каси,честито миличка!
Карри,пълниш ми душата с тази лентичка Heart Eyes
Айде нека тази темичка е много късметлийска Hug

# 39
  • Мнения: X
Вики, стискам много силно палчета Simple Smile
Мира, не се ядосвай, октомври е наред.. Hug

# 40
  • Мнения: 1 263
luni4ka_77fingerscrossed
viktoriq838 Flowers Four Leaf Clover

# 41
  • Мнения: 60
Льони 77, щом пада ЧХГ е добре. Ама как си си изкарала акъла не ми се мисли  ooooh!

Наистина се изплаших, за първи път в живота ми се молих за отрицателен тест, а той взе, че излезе положителен, като го видях  си представих лапароскопии и тем подобни и как всичко това ще ме отдалечи от мечтата ми да бъда мама, щях да полудея, докато излезе контролният тест след 48 часа

Луничка Наборче Simple Smile, стискам палци всичко да е наред

# 42
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Вики, силно стискам палчета за високо ЧХГ. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Карри, как сте с бебчо? Hug

Льони, Луничке, дано скоро притесненията са зад гърба ви. Praynig Praynig Praynig

Антонели, силно стискам палчета тази година да гушнеш твоята Таня. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Благодаря ти, че ме мислиш мила, но аз писах още преди 10-тина дни, че този месец го изтървахме, тъй че се моля по-бързо да идва лелката, че съм решила повече пропуски да няма. Praynig Praynig Praynig

# 43
  • Мнения: 2 617

Карри, как сте с бебчо? Hug


 Hug Добре сме, пу-пу. Имам си екстрите на първите месеци все още, но и това ще мине. Утре сутринта съм на първа ФМ при Марков и ми е хем нетърпеливо, хем леко притеснено, хем много развълнувано, абе хормонална буря, не си е работа. Grinning Стискам ти палци за следващия месец, мила Тони! Hug

Бобинка, как сте с малкия голям сладур? Hug

Луничка, дано да няма никакви проблеми! Praynig

# 44
  • Мнения: X
Помня какво писа Тони, но просто, защото никога нищо друго не казваш затова и реших да ти направя една проверка, ама моята кукла искам да е Татяна, а на галено Таничка , така викаха на мама  Crazy, ох, как падам от умиление, като си помисля за една малка госпожицаааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Карри - стискам палци за утре ! Всичко да мине по мед и масло !!!!!!  Много ти се радвам  Mr. Green Hug Praynig Mr. Green

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 18:08 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт