Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Пловдив
Здравейте,пускам тази тема заради всички измамени от тази "клиника".На мен ми направиха три ,като първия,без изобщо да ми пуснат каквито и да било имунулогични или генетични изследвания,втория ,той мина сякаш между другото.Въпреки това съм си правила чхг и е имало положителни стойности.След това обаче прокървявах и до там.А третия път първо изобщо не ми дойде цял месец и аз си  стана.Обаче каква беше изненадата ми когато си направих чхг и стойностите изобщо не бяха се покачвали-2,3,като на не-бременна жена.Освен това ми правиха почти едновременно с ин витрото и .Вчера разбрах от лекаря при който ходя в момента,че двете взаимно се изключвали.Най-вероятно ми продадоха яйцеклетките, при трансфера са ми сложили само някакав разтвор.Освен това никой не ме уведоми,че д-р Пападопулос заради който бях там-не работи вече в тази клиника.

Та това е с най-общи думи при мен.Провалиха ми трите опита от държавата и сега не знам от къде ще намерим пари за платено ин-витро.

Ако има и други изпатили от тези престъпници,нека да пише!Лек ден на всички

# 1
Аз нищо не разбрах  Rolling Eyes
Само че д-р Пападопулос не работи там вече.

# 2
И аз нищо не разбрах.

# 3
  • London-Varna
Здравейте,пускам тази тема заради всички измамени от тази "клиника".На мен ми направиха три ,като първия,без изобщо да ми пуснат каквито и да било имунулогични или генетични изследвания,втория ,той мина сякаш между другото.Въпреки това съм си правила чхг и е имало положителни стойности.След това обаче прокървявах и до там.А третия път първо изобщо не ми дойде цял месец и аз си  стана.Обаче каква беше изненадата ми когато си направих чхг и стойностите изобщо не бяха се покачвали-2,3,като на не-бременна жена.Освен това ми правиха почти едновременно с ин витрото и .Вчера разбрах от лекаря при който ходя в момента,че двете взаимно се изключвали.Най-вероятно ми продадоха яйцеклетките, при трансфера са ми сложили само някакав разтвор.

какво? newsm78

# 4
Не мога да се включа с информация за тази клиника. Звучиш много объркано и много съжалявам, за това което ти се е случило. Генетичните изследвания са по желание и не се включват от фонда. Лекуващият ти лекар би трябвало да ти каже, какво е трябвало да правиш. Другото честно, изобщо не го разбрах Rolling Eyes

# 5
  • Пловдив
"На мен ми направиха три като първия,без изобщо да ми пуснат каквито "...

Какво три са ти направили? Нищо не се разбира,ако искаш коригирай текста..

# 6
Понякога използването на прости изречения е много хубаво, за да се  разбере смисъла на мисълта.

# 7
Здравейте,пускам тази тема заради всички измамени от тази "клиника".На мен ми направиха три ,като първия,без изобщо да ми пуснат каквито и да било имунулогични или генетични изследвания,втория ,той мина сякаш между другото.Въпреки това съм си правила чхг и е имало положителни стойности.След това обаче прокървявах и до там.А третия път първо изобщо не ми дойде цял месец и аз си  стана.Обаче каква беше изненадата ми когато си направих чхг и стойностите изобщо не бяха се покачвали-2,3,като на не-бременна жена.Освен това ми правиха почти едновременно с ин витрото и .Вчера разбрах от лекаря при който ходя в момента,че двете взаимно се изключвали.Най-вероятно ми продадоха яйцеклетките, при трансфера са ми сложили само някакав разтвор.Освен това никой не ме уведоми,че д-р Пападопулос заради който бях там-не работи вече в тази клиника.

Та това е с най-общи думи при мен.Провалиха ми трите опита от държавата и сега не знам от къде ще намерим пари за платено ин-витро.

Ако има и други изпатили от тези престъпници,нека да пише!Лек ден на всички

Много съжалявам за разочарованието и така стеклите се при теб обстоятелства! Sick
Но след като си останала недоволна от 1 път, защо си се доверила на тях и 2, че и 3 път неразбирам!
Също така аз разбирам че имаш 3 вероятно опита там  newsm78
Не се разбира, кои са тези две неща, които се изключват? Thinking
За 3 път не ти е дощъл МЦ- окей, ама какво си станала newsm78?
И ЧХГ след теста било лие  положително за бременност, че после да е било 2-3, както пишеш Thinking Много объркано си го написала и почти нищо не ти се разбира, затова не можем и да ти дадем правилни и адекватни отговори ooooh! А иначе, доволни и недоволни от клиники и пациенти винаги има и ще има Peace

# 8
  • гр.София
Момичето е притеснено и не е намерило правилните думи ooooh! ooooh!

# 9
Десдемонка, и аз се чудя що .
Преди две седмици една такава девойка каза, че при нея просто и е на удобно място клиниката и затова ще си прави опитите там.
Странна логика, но хора всякакви.   

# 10
  • Пловдив
Според ме е ядосано newsm78

# 11
  • София
....Най-вероятно ми продадоха яйцеклетките, при трансфера са ми сложили само някакав разтвор....
Бъди спокойна!Това,че имаш 3 неуспешни Инвитро опита не означава,че са продали яйцеклетките ти,а при трансфера са ти върнали само разтвор.Е...поне в клиника по стерилитет,а не в някое мазе. Wink

# 12
  • гр.София
 rotfImao rotfImao Джинджи разсмя ме hahaha

# 13
Бъди спокойна!Това,че имаш 3 неуспешни Инвитро опита не означава,че са продали яйцеклетките ти,а при трансфера са ти върнали само разтвор.Е...поне в клиника по стерилитет,а не в някое мазе. Wink

А бе аз какви страхотии съм чела.  #Crazy

# 14
  • София
Мда  Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт