Препоръчайте ми добър хомеопат в Пловдив

  • 21 958
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Бихтели ми препоръчали лекар хомеопат в Пловдив, досега ходихме при д-р Юрукова, но резултат от лечението няма. става въпрос за синът ми, на 3г., който непрекъснато боледува.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 465
Здравей

Детето ми и цялото семейство ходим при едни хомеопат в Пловдив. Много съм доволна. Ще ти пратя инфо на личните.  Wink

# 2
  • Мнения: 534
Здравей

Детето ми и цялото семейство ходим при едни хомеопат в Пловдив. Много съм доволна. Ще ти пратя инфо на личните.  Wink
бихте ли ми изпратили и на мен кординатите на хомеопата от който сте доволни

# 3
  • Мнения: 7
Аз също се нуждая от добър хомеопат в Пловдив за малката ми дъщеря ако е удобно пратете и на мен информацията. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли и на мен да дадете координатите на хомеопата, благодаря предварително Simple Smile

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Може ли и на мен координати на този хомеопат Simple SmileБлагодаря предварително

# 6
  • Мнения: 621
Е напишете кой е този хомеопат, де... Laughing  Да знаят и другите, които се интересуват.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Е напишете кой е този хомеопат, де... Laughing  Да знаят и другите, които се интересуват.

Така де,няма нужда от тайни!Дайте имена!

п.п. А Юрукова не е никакъв хомеопат,говоря от опит PeaceПросто мнооого време си загубила да и вярваш!И съвет...прочетете първо тая тема...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0

# 8
  • Мнения: 491
Дали хомеопатията може да помогне при алергия към определени храни?
tandonova79 , ти при кой ходиш?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Абе, кво стана с поста ми в тая тема?!  newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Абе, кво стана с поста ми в тая тема?!  newsm78

Бени и моя го няма,нито оня с името и телефона...май е забранено,а? newsm78

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Дали хомеопатията може да помогне при алергия към определени храни?
tandonova79 , ти при кой ходиш?

Може,да!Ама си трябва свестен хомеопат.

# 12
  • Мнения: 491
tandonova79 , моля за хомеопат в Пловдив на лични. Знам единствено Сашка Николова, ама от нея бягам далеч Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
http://homeohelp.eu/bg/component/sobi2/?catid=7

Някой ходи ли при първата? Rolling Eyes

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Мен също ме интересува добър хомеопат, защото малкия в момента е с гнойна ангина, а ходи и на ясли и все носи по нещо от там. Благодаря ви предварително !

Общи условия

Активация на акаунт