Опасна ваксина против рак на маточната шийка?

  • 7 643
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 462
Аз не съм с медицинско образование. Точно затова през цялото време апелирах за медицински източници, каквито явно нямаш. Безотговорно и нагло е да давам акъл на друг човек по медицински въпрос, особено когато става въпрос за човешки живот.

 Peace Peace Peace Peace
Именно! Simple Smile Но, ако питаш горепосочените хора, със сигурност ще ти обяснят! Simple Smile И не разбирам защо моята дума да тежи повече от тази на експерт в СЗО или в ЕМЕА /където одобряват ваксините за употреба и тр да са напълно наясно защо, аджеба са ги пуснали в масова употреба/! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 495
Аз не съм финансово зависима от медицината/Мишолина?/. И затова смятам,че съм обективна.Разбирам яростта и агресията ви.Според мен  не се аргументирахте адекватно.Адмирирам всеки,който наистина се интересува за здравето  си,информира се и взема самостоятелно решение.Докато вие насаждате вашите "интереси".Игнорирате всичко,което не ви изнася.Аз не съм злобарка и пожелавам здраве на всички.Бог да ни пази от некадърни лекари/завършили с "пищови"/ и лекари,за които парите са преди здравето.Отеглям се  с достойнство.

# 47
  • София
  • Мнения: 28 556
... Но Мишолина и тем подобни мишоци са с  голямо и неоправдано самочувствие на всезнаещи....те на български не разбират,камо ли на англ...

... Разбирам яростта и агресията ви... Аз не съм злобарка и пожелавам здраве на всички...

 Laughing

...Отеглям се  с достойнство.

Амин!

ПП А бях човек, който се чудеше дали да си постави или не тази ваксина. Вече не се чудя, за което благодаря на elbosi.

# 48
  • Мнения: 94
... Но Мишолина и тем подобни мишоци са с  голямо и неоправдано самочувствие на всезнаещи....те на български не разбират,камо ли на англ...

... Разбирам яростта и агресията ви... Аз не съм злобарка и пожелавам здраве на всички...

 Laughing


...Отеглям се  с достойнство.

Амин!

ПП А бях човек, който се чудеше дали да си постави или не тази ваксина. Вече не се чудя, за което благодаря на elbosi.


Брависимо!!! Прекрасно решение! С пожелания да не стъпвате в онкология през живота си! То си има и хазартни игри като руска рулетка, например. Има си и любители на тези игри. Все пак може куршумът да не те уцели в слепоочието. Късмет! Аз предпочитам да следвам мъдростта на баба си, която повеляваше, че, когато може, превантивните мерки са за предпочитане, в духа на народната поговорка, че покритото мляко, котето го не яде. Между другото тази седмица е Европейска седмица за предпазване от рак на маточната шийка.   bouquet
Пусти европейци, защо ли се намират на работа?

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 18:19 от vanda75

# 49
  • Мнения: 4 753
Амин!

ПП А бях човек, който се чудеше дали да си постави или не тази ваксина. Вече не се чудя, за което благодаря на elbosi.

Няма какво да се чудиш...  Laughing   Страничните реакции няма да са за elbosi, нито за мен, така че...   bouquet

# 50
  • Мнения: 2 140
За тези, които още си мислят, че ваксините не са вредни:
http://paper.standartnews.com/archive/2004/02/13/scandal/s3989_2.htm
Съдът спря вредни ваксини за деца

http://www.chudesa.net/p11936/
Изследват ваксина, предизвикваща аутизъм у децата

# 51
  • София
  • Мнения: 28 556
Амин!

ПП А бях човек, който се чудеше дали да си постави или не тази ваксина. Вече не се чудя, за което благодаря на elbosi.

Няма какво да се чудиш...  Laughing   Страничните реакции няма да са за elbosi, нито за мен, така че...   bouquet

Така е. Още ми е пред очите смъртта на снаха ми от този рак, а от това по-силна "странична реакция"... Но наистина бях готова да не слагам от ваксината, стига да бях видяла независим мед. източник, който да каже "не".  Както и да е, вече реших да сложа.

# 52
  • Мнения: 462
n_alex76, първата статия не доказва нищо повече от това, че държавата се интересува за здравето на българските деца ...

Цитат
Магистратите са категорични: в този случай става въпрос за специфична медицинска и фармацевтична дейност, при която интересите на потребителите - малки деца, са от първостепенно значение.

От статията става ясно още, че и цялата администрация е била амбицирана да въведе нови, по-качествени, несъдържащи потенциално вредни съставки ваксини ...  Peace

Второто няма да коментирам - сайт с наименование "чудеса.нет" някакси не е релевантен източник на инфо, поне за мен...  Peace

http://www.blitz.bg/article/28966 - лекар онкогинеколог говори за заболяването. По-долу виждам и мнението на родителите ... Sad ужасно е, че все още си мислят, че могат да останат стерилни след ваксина или, че ваксината може да ги разболее ... Sad наистина, хора, говорете с лекарите, ходете на редовни профилактични прегледи, пък който иска, нека се ваксинира ...

# 53
  • Мнения: 2 140
n_alex76, първата статия не доказва нищо повече от това, че държавата се интересува за здравето на българските деца ...

Цитат
Магистратите са категорични: в този случай става въпрос за специфична медицинска и фармацевтична дейност, при която интересите на потребителите - малки деца, са от първостепенно значение.

От статията става ясно още, че и цялата администрация е била амбицирана да въведе нови, по-качествени, несъдържащи потенциално вредни съставки ваксини ...  Peace

Мишолина, в кой свят живееш? ooooh!
Съдът спира вредните ваксини забележи през 2004г., но продължава да бие Тримовакс и в края на 2009г./ понеже е много амбицирана за здравето на децата/.

# 54
  • София
  • Мнения: 28 556
Ваксината срещу рак на шийката сред спрените ваксини ли е?

# 55
  • Мнения: 2 140
http://mamita-bg.com/2011/02/05/%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D … 0%B9%D0%BA%D0%B0/
Крият смъртни случаи след ваксина срещу HPV?

Те, докато я спрат може да е късно за дъщерите ни.
Вече си скубя косите от Тримовакса.Детето е още с памперси, не говори и е с лека форма на аутизъм.

# 56
  • Мнения: 462
Aвтор - Христо Цанков, адвентист. Simple Smile  Peace  ooooh! и /според мен/ - недиагностициран ...

По отношение на Тримовакс ... как да ви обясня с думи прости, че НЕ се предлага вече в България?! Заменен е с Приорикс ...  Peace

И, може ли да не разводняваме темата?! Simple Smile В смисъл, ясно ми е, че за всичко са ви виновни ваксините, но както сам Кристиян казва:
………………
Ти не знаеш явно какво друго има в тях /ваксините, бел. ред./ и затова тези метали си ги набелязал като виновни за всичко.
Не е вярно,че са единствена причина,дори понякога не са никаква причина.
Организмьт е способен да се чисти и напасва,обясних го по нагоре.
Ние ежедневно дишаме оловни пари (в дробовете си) и оцеляваме.Няма по пряко вмешателство от това.
[/color]

# 57
  • Мнения: 462
Ваксината срещу рак на шийката сред спрените ваксини ли е?
ееее, ама ти не чете ли по-горе доктора-изгнаник в Германия, който ни издържа?!

# 58
  • Мнения: 4 753
И, може ли да не разводняваме темата?! Simple Smile В смисъл, ясно ми е, че за всичко са ви виновни ваксините, но както сам Кристиян казва:
………………
Ти не знаеш явно какво друго има в тях /ваксините, бел. ред./ и затова тези метали си ги набелязал като виновни за всичко.
Не е вярно,че са единствена причина,дори понякога не са никаква причина.
Организмьт е способен да се чисти и напасва,обясних го по нагоре.
Ние ежедневно дишаме оловни пари (в дробовете си) и оцеляваме.Няма по пряко вмешателство от това.


Отново показа, че не умееш да четеш с разбиране...  Laughing   Прочети си го отново като наблегни на нецитираната от теб част... Ето, ще ти помогна като я цитирам и нея...  Wink

И не само олово,живак и алуминий има вьв ваксините.Ти не знаеш явно какво друго има в тях и затова тези метали си ги набелязал като виновни за всичко.
Не е вярно,че са единствена причина,дори понякога не са никаква причина.
Организмьт е способен да се чисти и напасва,обясних го по нагоре.
Ние ежедневно дишаме оловни пари (в дробовете си) и оцеляваме.Няма по пряко вмешателство от това.


Амин!

ПП А бях човек, който се чудеше дали да си постави или не тази ваксина. Вече не се чудя, за което благодаря на elbosi.

Няма какво да се чудиш...  Laughing   Страничните реакции няма да са за elbosi, нито за мен, така че...   bouquet

Така е. Още ми е пред очите смъртта на снаха ми от този рак, а от това по-силна "странична реакция"... Но наистина бях готова да не слагам от ваксината, стига да бях видяла независим мед. източник, който да каже "не".  Както и да е, вече реших да сложа.

Разбрахме вече... Какво чакаш, сложи си я, никой не те спира...  Laughing

# 59
  • Мнения: 462
http://www.puls.bg/health/hot-news/news_9296.html

Тази статия/ интервю / мнение е меко казано невероятна!
Цитат
Антиваксиналните настроения в момента отдавам на факта, че вече сме в 21 век и осъзнаваме, че трябва да живеем здравословно.

Цитат
Разбирам настроенията на хората срещу ваксините, но смятам, че относно ефикасността и безопасността им думата могат да имат специалистите. Не бива да подминаваме и факта, че има дори случаи на бременни жени, при които се открива предраков стадий заради HPV. Тези ненужни сътресения могат да се избегнат.

Общи условия

Активация на акаунт