Мъжки кариотип:Y-хромозома

  • 1 242
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 079
На 37 години съм от София.През първия си брак имах 2 спонтанни аборта в 4-5 г.с.След почти 12 години борба за бебе с новият ми съпруг започнахме да посещаваме репродуктивна клиника.Направих ЦС,двудтранно запушени тръби,висок пролактин,чрез лапароскопия отстранена дясна тръба,пластика на лява,отстраняване на 2 миомни възела и премахване на множество сраствания.Направено първо ин витро по фонд-стимулация с Пурегон,извадени 5 яйцекл.оплодени 4 с ICSI,върнати 4,аборт с един ембрион в 4 г.с.Следва пакет изследвания имунологични и генетични-тромбофилия,високи Антинуклеарни антитела,ниски B-лимфоцити при мен,при него DFI=36%.Втори опит по фонд-стимулация с Пурегон,извадени 8 Я,оплодени 5 с ICSI,върнати 4,аборт в 4 г.с.с 2 ембриона(DFI=15%благодарение на добавки).Следва в Плевен консултация с доц.Конова.По нейна препоръка изследване за кариотип-при мен всичко наред,при съпруга ми 46,XdelY(q21qter).Генетиците от МД ни препоръчват при следващ опит(имаме още един по фонд)тестикулярна биопсия,ICSI и ПИД.
Бих искала да Ви попитам вашата клиника дали разполага с ПИД и дали(ако има)бихте искали да ни приемете за  пациенти.
Благодаря предварително за отделеното време и надявам се отговор!
Желая много успех!

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте, jul_j!

Нашата клиника извършва услугата Предимплантационна генетична диагностика. Повече за услугата можете да намерите на началната страница на нашия уеб сайт www.ivf-bg.com - Пресконференция на САГБАЛ "Д-р Щерев". Нашият съвет към Вас е да си изберете лекуващ лекар от нашата клиника, да си запишете час за преглед и консултация и да осъществите контакт с нашия ембриолог, занимаващ се този метод - д-р Таня Милачич.

С пожелания за успех и скорошно сбъдване на Вашата мечта!

Поздрави,
Екип на АГ Болница "Д-р Щерев"

# 2
  • София
  • Мнения: 1 079
Много Ви благодаря за бързия и изчерпателен отговор.Още утре ще се обадя в клиниката,за да си запиша час при Д-р Тимева.

Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт