Хайде да броим калории 2

  • 62 608
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Здравейте!

Ето инфо от мен по темата за калориите, тяхното броене и ограничаване:

http://miami.beach.rbcmail.ru/Kalorii/Links.htm

Давам го в отделна web-страничка, защото тука форума тълкува някои от линковете като рекламен спам, хъм-хъм...  Rolling Eyes

Приятно четене и след теоретичната подготовка - повече минусчета!  bowuu   bouquet



# 736
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Браво, Маями!!!
 
smile3501


Като правиме нова тема, ще ги сложим на първа страница, ако нямаш нищо против

# 737
  • Мнения: 932
Аз събирах линкове от двете теми. Мога да ги предоставя на който пуска темата / ако няма кой, мога да я пусна и аз. Не че съм пускала някога и не обещавам, че ще се справя отлично, така че не настоявам / . Днес съм + 200гр, но вчера вечерта реших да започна най - накрая с упражнения и гирички. Някой беше писал, че мускулите след тренировка задържали вода и реших да се самоуспокоявам с това   Grinning  Със захранването си запазих сваленото от сиропа и следващата седмица смятам да посветя на задържане на това и напипване на почвата - как ми реагира организмът на калориите.

# 738
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Ира, ще съм ти благодарна  Hug, ако ти се занимава да пунеш тема, защото ще ни заключат всеки момент. Може да пуснеш и линкове към тема 1 и тема 2, защото май нямаше на тази...Не се притеснявай за 200-те грама, аз като почнах да тренирам, на следващия ден бях цяло кило отгоре и направо ми се ревеше...После спадна много бързо.

# 739
  • Мнения: 932
Благодаря ти, Непокорна, за успокоението! Имам само един кахър : не знам как да озаглавя линк -  напр "цък" и т.н. Ще се помъча. Точно разпределих линковете в различни категории.

# 740
  • Мнения: 1
ira_d, Непокорна - разбира се, че не съм против да цитирате събраното от мен... Мисля, че всички започващи по метода на броенето трябва да "минат" 2-3 пъти из линковете от първата, втората и третата група, за да разберат (1) къде се намират (какво е реалното им положение), (2) къде искат да отидат (какви искат да станат и за какъв период от време) и (3) как да го постигнат... по възможност - да прескочат етапа на самозаблуждение..... А последното не е никак лесно, нооо... и ние ще помагаме откъм мотивация! Нема да оставим ей-така новодошлите!  Sunglasses Hug

ira_d - ако ще я пускаш ти новата тема и не се сещаш какво да пишеш на линковете - може просто адреса на линка да си го оставиш така Wink И да не забравиш да ни пуснеш и тука линк към новата тема, ей.... че ще ни липсва  #Crazy

  bouquet

# 741
  • Мнения: 932
Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=647910.0 Само че още се боря с поставянето на картинка и май прекалих с цветовете...

# 742
  • Мнения: 1
irka - Екстра са цветовете! Много ми хареса рововото слонче!  Laughing  Аз се прехвърлям в новата тема!  Peace  Hug

# 743
  • Мнения: 932
Благодаря ти, Miami! Поне 18 пъти ги смених  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт