Звездни компромати - тема 125

  • 45 273
  • 757
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219

Мария миришела на бергамот, маракуия и пачули.

Устните й изглеждат една идея по- малки. Намалила ли ги е?

За мен бяха претъпкани с ХК, без всякаква мярка. Сега навярно е спряла да се боде и лека-полека спадат  Peace

# 437
  • Мнения: 1 076

Мария миришела на бергамот, маракуия и пачули.

Устните й изглеждат една идея по- малки. Намалила ли ги е?

За мен бяха претъпкани с ХК, без всякаква мярка. Сега навярно е спряла да се боде и лека-полека спадат  Peace


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green дано,че е като шаран в устата!Тя и преди си имаше хубави устни,защо се направи така да я питаш! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 438
  • Мнения: 9 652
Преслава празнува 8 години на сцената. Кога са минали, помня я с една креслива песен, "Чуваш ли каааак сърцето миииииии"....една колежка все я припяваше.

Преслава се появи на "попфолк сцената" първо с Милко. След това първата и самостоятелна песен беше тази, а първият й хит: Дяволско желание.
Чак след това дойде песента "Чуваш ли как сърцето ми бие, раидае бла бла бла"   Laughing

Помня, защото всичко това се случваше, когато бях 12 клас/2004-2005/, а тогава мислехме само за пиене, балове и новата тупалка Преслава!  Mr. Green

# 439
  • Мнения: 1 639
може и да изглеждат по- малки, защото червилото и е по-бледо, а не така ярко newsm78 И на мен ми се виждат по-малки.

# 440
  • София
  • Мнения: 1 262
А аз си мислех, че Мара има силикон в устните  newsm78 С ХК не знам дали може да се постигне чак такъв (д)ефект...

# 441
  • София
  • Мнения: 23 083
А аз си мислех, че Мара има силикон в устните  newsm78 С ХК не знам дали може да се постигне чак такъв (д)ефект...
Ако беше ХК все щяхме да ги видим тия джуки и в спаднал вариант. А те си стоят нон стоп надути.  Wink

# 442
  • Мнения: 1 167
Майкъл Фасбендър се среща с тази хлапачка Зоуи Кравитц заедно  Crossing Arms Тя ли е дъщерята на Лени Кравитц?

Муа Линзиту с много хубава рокля

# 443
  • Мнения: 366
Между другото тя от кога се "разкрасява" така. Помня я като току що прохождаща певица и вече с новите си  силно напомпани устни. Имаше ли някакъв  период, в който е изглеждала що годе нормално.

# 444
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
А аз си мислех, че Мара има силикон в устните  newsm78 С ХК не знам дали може да се постигне чак такъв (д)ефект...
Ако беше ХК все щяхме да ги видим тия джуки и в спаднал вариант. А те си стоят нон стоп надути.  Wink

Напоследък са поспаднали де  Peace Ако пък е силикон (може и все още да има кухи лейки) няма как да поспаднат дори до това положение в момента  Rolling Eyes
Разсъждавам си просто...

Джесика Алба

Татуса на Лиан Раймс

Линдзи в съда

Кейт Бекинсейл

# 445
  • Мнения: 366
Някой знае ли защо Брад Пит е с бастунче?

# 446
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Някой знае ли защо Брад Пит е с бастунче?

Дани, преди някой да те сдъвче и изплюе, защото това е мноооого отдавна разискван тук въпрос...лека травма на снимачната площадка  Peace

# 447
  • Мнения: 1 076
Майкъл Фасбендър се среща с тази хлапачка Зоуи Кравитц заедно  Crossing Arms Тя ли е дъщерята на Лени Кравитц?

Муа Линзиту с много хубава рокля

да тя е дъщеря му Wink

# 448
  • Мнения: 366
Ааа мерси Тайра  Hug
Аз чета от три теми насам и не попаднах на коментар по тая тема затова се осмелих да попитам  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 449
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584

Тия дни се сетих за брака й с Тико Торес. Той е бил с ок 20 г по-възрастен от нея и ако не се лъжа двамата изкараха заедно около 2 г. Общо взето бързо се разделиха..

Общи условия

Активация на акаунт