Звездни компромати - тема 125

  • 45 268
  • 757
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 814
Юлияна на 30 октомври, когато  избраха Росен за президент  написа следния коментар в Туитър „Е*ати Цирка, казал си Княз Дондуков...” , а вие очаквате да я видите днес.Жената вижда , че мъжа и е просто пионка в ръцете на Бойко и  едва ли е много доволна от случващото се.

# 646
  • Мнения: 408
Юлияна на 30 октомври, когато  избраха Росен за президент  написа следния коментар в Туитър „Е*ати Цирка, казал си Княз Дондуков...” , а вие очаквате да я видите днес.Жената вижда , че мъжа и е просто пионка в ръцете на Бойко и  едва ли е много доволна от случващото се.

Като не е доволна, да се разведе.  Peace
сигурно би била доволна тя да е министър-председател, ама нъцки.
За мен лично неприсъствието на президентшата днес си беше голяма излагация.

Също не ми харесват хора, които не са склонни на жертви в името на най-близките си.

Никой от нас не може да знае със сигурност причината тя да не присъства днес. Може и Плевнелиев да не иска. Но и така да е, пак е недостойно поведение и неуважение към народа.


# 647
  • Мнения: 198
Юлияна на 30 октомври, когато  избраха Росен за президент  написа следния коментар в Туитър „Е*ати Цирка, казал си Княз Дондуков...” , а вие очаквате да я видите днес.Жената вижда , че мъжа и е просто пионка в ръцете на Бойко и  едва ли е много доволна от случващото се.

Подобно е и моето мнение - писах по-горе. В крайна сметка не знам как точно, но Плевнелиев си беше принуден. И все пак, тя не застана до него, бойкотирайки Бойко и цялата простотия и така му вреди, по чисто човешки начин. А това, че мъжът и няма много характер - такъв си го е взела Simple Smile И не мога да коментирам как и защо се е стигнало дотук, факт е, че няма задължение по протокол да присъства, но си мисля, че щеше да е по-лесно да се появи тук-там в началото, да помаха с ръка, да млъкнат лешоядите и после да си гледа живота. Сега всяка крачка и нейно появяване и непоявяване ще са обект на коментари, нападки, клюки и какво ли не и това ще натовари животът им много. Тя си знае, при всички случаи е любопитно как ще се развият нещата.

# 648
  • София
  • Мнения: 6 011
Има нарочна тема за президентшата, ако искате да се пренесем там, че тук си е чист спам нашето
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=635461.0

# 649
  • Мнения: 943
Тая тема за нищо я нямате.

# 650
  • Мнения: 198
Онази тема не е като тази тема  Joy
Сори, че и аз оспамих   bouquet

# 651
  • Мнения: 353
Мила Йовович за календара Пирели

Принцеса Виктория Шведска -два месеца преди да роди първото си дете

Рейчъл Билсън 2 3
4

Катрин Хейгъл с дъщеря си

Последна редакция: пт, 20 яну 2012, 13:08 от Ветинари

# 652
  • Мнения: 5 710
Ааа, кака ти е с по-дълъг стаж като клюкарка и те е изправарила.  Joy  Hug

новината я имаше тука още йестърдей:)

# 653
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Шапка и свалям на г-жа Плевнелиева! Успя да измести Мара и Николета по рейтинг! И то само с едно действие  Joy Joy Joy

Рийз Уидърспун на почивка в Хавай

# 654
  • София
  • Мнения: 749
Шапка и свалям на г-жа Плевнелиева! Успя да измести Мара и Николета по рейтинг! И то само с едно действие  Joy Joy Joy


По-скоро БЕЗдействие  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 17


Аз пък категоричнно отказвам държавата да плаща с моите пари за нечии изгъзици и претенции.
Защото Бояна се охранява, а домът на Плевнелиеви ще погълне нови ресурси в момент на криза. Не може едни да пестят, а други да се ширят както им кефне с държавни средства.
[/quote]

По-голяма тъпотия не бях чела напоследък Sick  

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 22:26 от Nescafe

# 656
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Големите деца на Том Круз празнуват 17- тия РД на Конър:




Стилният апартаментът на Брук Шийлдс на Бродуей /продава се за близо 3 млн./:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2089001/Brooke-Shie … operty-2-95m.html

И Кортни Кокс се разделя с имение в ЛА:

 http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2089006/Courteney-C … et-cool-1-5m.html

# 657
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ах, този Конър е прекрасен!  Heart Eyes На колко години е?

# 658
  • Мнения: 9 617
Големите деца на Том Круз празнуват 17- тия РД на Конър:

Ах, този Конър е прекрасен!  Heart Eyes На колко години е?

 Laughing Laughing Laughing

# 659
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Клюкарки Laughing, пуснете една снимка на президенТшата, да я видя Flutter

Общи условия

Активация на акаунт