Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 51

  • 53 312
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

Сайтове, приемащи Бг карти:

Asos                Asda                   Adams              Argos          Amazon        
Boots         Cheap Smells        Clothing at Tesco       H&M           Javari
Marks & Spencer           Mothercare          Sainsburys           GetTheLabel
Wynsors          Dare2b          M&Co          PumpkinPatch                Adidas
Matalan               TKMaxx



Сайтове, в които може да се плаща само с английска карта:  
Very             Clarks                  Esprit                  Puma               
New look           Kiddicare           M&MDirect          Next
Nike                Toysrus               Debenhams          Zara



От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник. НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!! 
От Tesco и Asda много често отказат поръчки.

                            Таблици за размери:                     
 
         Детски дрехи :  от 0 до 5 год.      от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                Дамски дрехи           Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи            Мъжки обувки

                                   
                                                           

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

BritanyServ  - Варна, Пловдив, Бургас                               Gab_Co София
Ukaddict - Варна, Бургас                                                 Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен 
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                         Brits  Варна, Сф, Добрич
                                                                                 Easy2buy
                                                                                 kdshopping                     
                           
                                           
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



  Тема   50 

# 1
  • Мнения: 4 841
Ей, аз ли съм първа  Mr. Green  Благодаря за новата тема   bouquet

та на въпроса ми... М&С имат ли тема само за кодове?

# 2
  • Мнения: 3 453
Танче, благодаря!  bouquet

Момичета, благодаря за информацията, относно сандалите в Некст! Hug

# 3
  • Мнения: 989
Ей, аз ли съм първа  Mr. Green  Благодаря за новата тема   bouquet

та на въпроса ми... М&С имат ли тема само за кодове?
Не, темата е за кодове от английски сайтове по принцип - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=565308.0.
Танчето, благодаря за новата тема   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 841
Не, темата е за кодове от английски сайтове по принцип - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=565308.0.


Много, много благодаря  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 243
чудесна темичка ,обновена Mr. Green Дано скоро всичките да се качат при приемащите БГ карти
Танче мерси  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 2 799
Танчето, благодарности за темата   bouquet

Успешни покупки на всички  Hug

Бубе, задължително ще премеря 8-цата, като пристигне, като за големи каки  Grinning 4-ка не чакам, но чакам 5-ца от корковите чехли, за съжаление те са с отложена доставка и няма да пристигнат тази седмица с детските, но ще измеря и тях, като дойдат, мисля, че ще са добър ориентир  Peace

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 06:12 от ninnann

# 7
  • Мнения: 252
Бубе, задължително ще премеря 8-цата, като пристигне, като за големи каки  Grinning 4-ка не чакам, но чакам 5-ца от корковите чехли, за съжаление те са с отложена доставка и няма да пристигнат тази седмица с детските, но ще измеря и тях, като дойдат, мисля, че ще са добър ориентир  Peace

Много благодаря! Ще чакам. Тази година сякаш повечето от Next ще е за мен, ама пуста суета... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 053
Танче,мерси за темичката   bouquet
Иска ми се да видя в тази темичка,новите придобивки получени от Некста  Laughing  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 453
Момичета,
моля някой, ако има сандали на Некст, номер 6, без значение миналогодишни или от новата колекция, да ми  измери стелката. 
Hug

# 10
  • Мнения: 161
Момичета,
моля някой, ако има сандали на Некст, номер 6, без значение миналогодишни или от новата колекция, да ми  измери стелката. 
Hug
А може ли и на 9 или 10  Hug

# 11
  • Мнения: 1 053
Момичета,
моля някой, ако има сандали на Некст, номер 6, без значение миналогодишни или от новата колекция, да ми  измери стелката.  
Hug
А може ли и на 9 или 10  Hug

Алиа,стелката на № 9 е 17см, а на № 10 е 18см  /при някой модели има разлика от 0,5см/ Peace,като гледам дъщеря ти е почти на годините на моята дъщеря, № 9 определено ще са и малки за лятото  Hug
Норе,съжалявам,че не мога да ти помогна,но носим доста по-голям номер обувки и сандалки  Laughing,дано все пак някой да те ориентира   Peace

# 12
  • някъде тук
  • Мнения: 621
_Hope_, мога да дам на момчешки сандали, размер 6  е точно 15см. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 715
И аз за сандалки от Некст да питам Simple Smile Дъщеря ми носи  обувки 10 сега и са леко големи. Чудя се сандали 10 или 11 да взема. Стелка на 11 някой може ли да ми даде? Коркови и тези с меката подметка...

# 14
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Записвам се с въпрос от Адидас колко време чакате поръчката до англ. адрес? 3 дни е ин прогрес?

Общи условия

Активация на акаунт