Пишете :)

  • 1 196
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Аз съм момиче на 13 години , което много иска да си има кученце .. Но мама не е навита , тате дава и иска , но тя ... Аз съм едно дете в семейството и нямам братя и сестри , които искам да имам , но уви .. И искам да си имам другарче от породата чихуахуа за което да си грижа , играя с него и да прекарам хубави моменти ... Ако имате идеи, пишете ми Simple Smile Благодаря предварително  Hug Hug

# 1
  • Мнения: 2 774
Просто майка ти е наясно с факта, че тя ще се грижи за кучето  Laughing.
Тя ще го храни, къпе, сресва, разкарва, ...когато на теб ти се спи и не ти се излиза сутрин рано или късно вечер  Wink. Кучето е отговорност, не малка ...продължаваща над 10-15 год (зависи от породата)...та аз само това мога да  пиша   bouquet

# 2
  • Мнения: 54
Да, определено трябва да покажеш на майка си, че си отговорна. Когато бях на твоята възраст, приятелките ми с кучета ги извеждаха сутрин, следобед, вечер - най-редовно. Мисля, че си достатъчно голяма, за да прецениш сама за себе си, дали ще се справиш. Седни и поговори с майка си, обясни и, че ти ще поемеш грижите, ти ще обучиш кученцето. Кажи и, че няма да те мързи да го развеждаш, или да го храниш. Ако искаш повече информация за порода, пиши в темата Любители на кучета. Там ще ти кажат колко трудно се отглежда една чиуауа

Общи условия

Активация на акаунт